IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Орбитрек каде да се купи ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Орбитрек каде да се купи ?

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
kkkxenon Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kkkxenon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Орбитрек каде да се купи ?
    Испратена: 05.Јуни.2009 во 11:48
Сакам да купам Орбитрек Елит и гледав по интернет дека го продаваат на повеќе места и за различни цени.

Во TopShop/Bidifit е 12.960 ден а има некоја овластена продавници на Bidifit (кај зелено пазарче)каде се продава со 10% попуст + бесплатна достава.

Го има и во FitnessMK (Аеродром)за 10.500ден.

Сите викаат дека го продаваат оргиналниот производ и сите даваат гаранција од 1година.
Вашето милење, дали е истиот Орбитрек секаде и дали некој има купено од овие поефтиниве места?

Изменето од kkkxenon - 05.Јуни.2009 во 11:54
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2009 во 14:05
i jas isto sum se prashala
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 00:02
prviot orbitrek,originalen za prv pat kaj nas izleze preku topshop
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 00:09
Јас елитот го земав од Топ Шоп
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 00:23
i jas go kupiv od top shop
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 00:25
i jas,samo tamu na lice mesto...ne so dostava...naplatuvaat dostava,plus ti podmetnuvaat i nesto drugo....
zemav i dusek na duvanje...barav da go donesat doma...ete mi nosat i anatomski jastuk....kao ide so dusekot (na telefon rekoa FREE)a mi naplatija kao pola cenaлутинаkoga im rekov nejkam za parim\,ne mi treba,rekoa deka mora,zatoa sto zaedno idat so dusekotзбунетост
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
HURGADA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај HURGADA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2009 во 16:06
samo go kupi ili i vezbase na nego?,
Кон врв
kkkxenon Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kkkxenon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2009 во 22:27
Го купив од топшоп и премногу сум задоволен. На равота цел ден сум пред компјутер и кога ќе дојдам ова ќе ми биде големо раздвижување, зошто за трчање или пешачење секогаш "немам" време. Моја препорака, купете си еден орбитрек и вежбајте.

Изменето од kkkxenon - 08.Јуни.2009 во 22:27
Кон врв
jenifer lopez Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jenifer lopez Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2009 во 12:43
i jas sum za orbitrek,no mislev da go zemam toj od orka 12000 den. Ima nekoj kupeno od tamu? ako ima nekoj neka pise kako e zadovolen
Кон врв
shopaholica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај shopaholica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2009 во 16:01
ah nisto rabota ...
Eve go stoi na krajot od sobata,bere prasina,nikoj ne go mrda za dzabe e kupen ... Moj licen sovet : patiki i vo pridoda ...
Кон врв
stivshot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stivshot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2009 во 15:41
И јас сум за тоа патики и немора во природа може покрај Вардар или во Сарај ,нема поубаво да се истрчаш да направиш некој склек ,стомак,згиб и сл.Јас имав орбитрек го продадов, дома некако немам навика да “вртам“ стално несто ке ми излезе и нема да вежбам.Добар е само за зимно време.Позз
Кон врв
sunshine_baby Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 256
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sunshine_baby Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2009 во 04:22
Mojot e od vucko,ama po katalog si go naracav zosto nemaa takov vo momentot,a i pred momentot i posle momentot:).Se rasprasav i si plativ dopolnitelno za specijalnata dostava.Dobra stvarcica,ama otkako se stopli trcam nadvor po 6km ako ne sekoj den,sekoj vtor!Mnogu poubavo e cuvstvoto!:)
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2009 во 00:03
јас го купив од топ шоп, не сум видела на друго место али мислам дека тука некаде се движат цените нема голема ралика..
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.