Испечати | Затвори го прозорот

Орбитрек каде да се купи ?

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Здравје
Име на форумот: Вежбање
Опис на форумот: Фитнес, билдинг, џогинг, ролање, бицепси, трицепси...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=19307
Датум на принтање: 25.Април.2024 во 01:53
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Орбитрек каде да се купи ?
Постирано од: kkkxenon
Наслов: Орбитрек каде да се купи ?
Датум на внесување: 05.Јуни.2009 во 11:48
Сакам да купам Орбитрек Елит и гледав по интернет дека го продаваат на повеќе места и за различни цени.

Во TopShop/Bidifit е 12.960 ден а има некоја овластена продавници на Bidifit (кај зелено пазарче)каде се продава со 10% попуст + бесплатна достава.

Го има и во FitnessMK (Аеродром)за 10.500ден.

Сите викаат дека го продаваат оргиналниот производ и сите даваат гаранција од 1година.
Вашето милење, дали е истиот Орбитрек секаде и дали некој има купено од овие поефтиниве места?



Коментари:
Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 05.Јуни.2009 во 14:05
i jas isto sum se prashala


Постирано од: nikita
Датум на внесување: 07.Јуни.2009 во 00:02
prviot orbitrek,originalen za prv pat kaj nas izleze preku topshop

-------------
She sells seashells by the seashore...


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 07.Јуни.2009 во 00:09
Јас елитот го земав од Топ Шоп

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 07.Јуни.2009 во 00:23
i jas go kupiv od top shop

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: granny
Датум на внесување: 07.Јуни.2009 во 00:25
i jas,samo tamu na lice mesto...ne so dostava...naplatuvaat dostava,plus ti podmetnuvaat i nesto drugo....
zemav i dusek na duvanje...barav da go donesat doma...ete mi nosat i anatomski jastuk....kao ide so dusekot (na telefon rekoa FREE)a mi naplatija kao pola cenaлутинаkoga im rekov nejkam za parim\,ne mi treba,rekoa deka mora,zatoa sto zaedno idat so dusekotзбунетост


-------------
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"


Постирано од: HURGADA
Датум на внесување: 08.Јуни.2009 во 16:06
samo go kupi ili i vezbase na nego?,


Постирано од: kkkxenon
Датум на внесување: 08.Јуни.2009 во 22:27
Го купив од топшоп и премногу сум задоволен. На равота цел ден сум пред компјутер и кога ќе дојдам ова ќе ми биде големо раздвижување, зошто за трчање или пешачење секогаш "немам" време. Моја препорака, купете си еден орбитрек и вежбајте.


Постирано од: jenifer lopez
Датум на внесување: 10.Јуни.2009 во 12:43
i jas sum za orbitrek,no mislev da go zemam toj od orka 12000 den. Ima nekoj kupeno od tamu? ako ima nekoj neka pise kako e zadovolen


Постирано од: shopaholica
Датум на внесување: 16.Јуни.2009 во 16:01
ah nisto rabota ...
Eve go stoi na krajot od sobata,bere prasina,nikoj ne go mrda za dzabe e kupen ... Moj licen sovet : patiki i vo pridoda ...


Постирано од: stivshot
Датум на внесување: 19.Јуни.2009 во 15:41
И јас сум за тоа патики и немора во природа може покрај Вардар или во Сарај ,нема поубаво да се истрчаш да направиш некој склек ,стомак,згиб и сл.Јас имав орбитрек го продадов, дома некако немам навика да “вртам“ стално несто ке ми излезе и нема да вежбам.Добар е само за зимно време.Позз


Постирано од: sunshine_baby
Датум на внесување: 22.Јуни.2009 во 04:22
Mojot e od vucko,ama po katalog si go naracav zosto nemaa takov vo momentot,a i pred momentot i posle momentot:).Se rasprasav i si plativ dopolnitelno za specijalnata dostava.Dobra stvarcica,ama otkako se stopli trcam nadvor po 6km ako ne sekoj den,sekoj vtor!Mnogu poubavo e cuvstvoto!:)


Постирано од: Командантица
Датум на внесување: 04.Јули.2009 во 00:03
јас го купив од топ шоп, не сум видела на друго место али мислам дека тука некаде се движат цените нема голема ралика..

-------------
..Живеам за да умрам..!



Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk