IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Вероисповед
  Активни теми Активни теми RSS - ШЕГИ (само за напредни верници/неверници)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ШЕГИ (само за напредни верници/неверници)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 101112
Автор
Порака
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2017 во 12:00
posakuvam orka da iskomentira,

mozhi kje se ostvari iako momentot ...   

Изменето од outlook123 - 04.Август.2017 во 12:14
едно е - не се две
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42218
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2017 во 14:03
Мислам нема да има проблем,само
ѓаолесто Меси ќе ми укаже
дека сум скршнал од патот(темата де).
Но вреди и тоа чат-пат и он да не удостои
со присуството.
А и си знам оти полесниот пат не носи
на рајски врати.
Ќе пропркосам и оној моментот
кога го нема ќе го искористам.
За да кажев дека Бог не гледа на
саат,тој бил и е во моментот,
што минал и оној што доаѓа.
А сигурно најгласно се смее кога
не гледа како ние сакаме да го фатиме
или задржиме моментот.
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2017 во 20:15
shega nastrana
ami "toj" e momentot, sega i ovde - sekogash i sekade

ona popogore beshe shega koga ja igra igrata na sodrzhinata

Изменето од outlook123 - 17.Август.2017 во 20:18
едно е - не се две
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18156
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2017 во 20:32
СМЕЈТЕ СЕ, СМЕЈТЕ СЕ…

Рече Бог смеејќи се…

АМА КОЈ ПОСЛЕДНЕ СЕ СМЕЕ НАЈСЛАТКО СЕ СМЕЕ !

Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 101112
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.