IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - Мобилни Телефони (Прашања и Одговори)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мобилни Телефони (Прашања и Одговори)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 567
Автор
Порака
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2014 во 10:31
Zavisi od toa i kakov telefon imash.
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2014 во 10:41
Затоа и реков дека со песна тие пари ќе ги дадам на цела мака.
Инаку на првиот Samsung galaxy mini,кој е и оргинал
ми отиде флекс кабелот,и тоа не е скапо сигурно ќе
го сменам.
Но кога тој ми откажа земав китајски Samsung galaxy note 3.
Е тој ми ја мати водата.После некој ден престана да реагира тачот
Немав време во Москва ми кажаа се средувало за 20 евра со замена на некој сензор.
Е тука не знам како ќе ме крстат и дали ќе ми се исплати да го правам.
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2014 во 11:44
Ги носиме по џебови се нагмечува телефонот и откажува сензорот,кај некој модели сензорите се поосетливи и тачот не функционира.

Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2014 во 14:29
Затоа требаше да си се вратам на LG-то.
Стисни копче џак на леџа
Ова сега кинезов у регал за украс,
а другиов си лапна 1500 па да видам до кога.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2015 во 13:53
Тука ја дежурен
Ама ко пита не скита.
Имено iphone4 за декодирање да не има низ Скопје со цена исплатлива
Низ нетов еден куп софтвери испаднаа дека не се free.
А во мобиларата кај Палма ми бараат 110,поефтина опција иако скапа ми е
и таа најдов кај Борис Кидрич 80 евра.
Ми ги препорачаа дечките спроти Скопјанка ама на одмор се периодов...
Парадоксот е оти за тие пари веќе можеш и да го купиш половен
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 567
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.