IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Бакнежи ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бакнежи ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Бакнежи ...
    Испратена: 18.Ноември.2007 во 20:10
Дали некогаш ви се случило да ве бакне некоја личност која ви е само пријател , ништо повеке , а притоа да ви се допадне бакнежот и да  посакате да ја бакнете личноста повторно ? црвенеење
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2007 во 20:13
да, многу одамна, имав еден другар кој секогаш кога ке се сретневме ме бацуваше во уста а не во образ. тоа тогаш не ми пречеше затоа што не бев во врска, но сега сигурно би ми пречело. беше интересно, најмногу фактот дека он ме сакаше. голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2007 во 20:18
немаше ништо лошо, и двајцата бевме слободни, но сега тоа не би се случило..еве пример се шетам јас со дечко ми он со девојката, се сретнуваме и се бацуваме така сочно пред нив. тоа нема никаква смисла ни логика, затоа е подобро да си се повлечеме, ено е тоа што не е убаво друго е тоа што и веќе не го ни сакаме тоа и не ни причинува задоволство како порано.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2007 во 08:41
Originally posted by ACELERA ACELERA напиша:

НЕ. пријател не ме бакнува ни во образ...
 
 
 
изненадувањезбунетост.....ZOSTO...????...NE SAKA...ILI...TI NE SAKAS???изненадување
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2007 во 14:42
Samo slucajnoнамигнувањецрвенеење posto imam devojka ne bi bilo vkusno neliзбунетост голема%20насмевка
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 20:54
Bi sakala da se sluci намигнување. Preku baknezot ke doznaam dali ima hemija megju nas.. љубов
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2007 во 14:08
Ja so rodnini ne se bacuvam, a kamo li so prijateli...edino samo ako sum se predomislil vo vrska so prijatelstvoto...mene zensko makar i slucajno (vakov tip kao ja nema sansi slucaen pogled , ama ajde ke go krstime nekako ) da me pogledne siguren sum deka saka da mi dae ( oti vakov tip kao ja nema sansi da ne posakas da mu daes, vidi avatar...e toa e dobra vod...pardon maziste ) ama ne mozam da postignam  i toa e toa...mora da patat...a tek da gi baknuvam...a be brakovi ke pagaat kako kula od karti...
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 03:29
Eh.. nema nisto obicno vo baknezot na onoj koj ti znaci nesto љубов.
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 11:28
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Дали некогаш ви се случило да ве бакне некоја личност која ви е само пријател , ништо повеке , а притоа да ви се допадне бакнежот и да  посакате да ја бакнете личноста повторно ? црвенеење


не.... али ми се случило обратното... т.е. да ме бакне во оној ритуал на бацување (десно-лево-десно) и така да ме ишлапа да више никад не посакувам да ме бакне, ниту да ми се доближи... Најчесто вакви појави се јавуваат после „бакнежи“ на тетки, стринки, баби итн... Бљак... Уште се ежам...
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 11:44
мене доста често ми се дешава во оној ритул на бацување (десно-лево-десно) да ме утнат, намерно или не, и да ме бакнат во средина голема%20насмевка е сега, некогаш викам бљак, ама некогаш хммм се подзамислувам зависи од кого сум го добил бакнежот намигнување
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 12:13
Originally posted by EvAngelos EvAngelos напиша:

мене доста често ми се дешава во оној ритул на бацување (десно-лево-десно) да ме утнат, намерно или не, и да ме бакнат во средина голема%20насмевка е сега, некогаш викам бљак, ама некогаш хммм се подзамислувам зависи од кого сум го добил бакнежот намигнување


па сумљам дека ти е „пријатно“, ако те исшлапа тетка Љуба од село Горно Лапавиште...плазењеплазењеплазење
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 16:00
Originally posted by аџија аџија напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Дали некогаш ви се случило да ве бакне некоја личност која ви е само пријател , ништо повеке , а притоа да ви се допадне бакнежот и да  посакате да ја бакнете личноста повторно ? црвенеење


не.... али ми се случило обратното... т.е. да ме бакне во оној ритуал на бацување (десно-лево-десно) и така да ме ишлапа да више никад не посакувам да ме бакне, ниту да ми се доближи... Најчесто вакви појави се јавуваат после „бакнежи“ на тетки, стринки, баби итн... Бљак... Уште се ежам...

Јас си имам една навика во врска со тоа што ме вади од таква ситуација зашто ненормално сум осетлива на лице...кога ке чујам како урлаат роднини у двор (дека урлаат кога се поздравуваат) влагам во ВЦ отворам фиоката за итни случаеви и ставам маска на лице и тоа од глина што навистина ке им се одбие намерата да ме бацат....голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:38
ја исто ко ќе видам многу „пожелна“ личност како се залетува, онака мушки ја пружам руката на три метри од мене, т.е. до кај шо стига, али во тој момент стига многу далеку верујте, па повеќето им е незгодно после тоа да ме бацуваат...
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 10:17
Трпам такви бакнежи, жал ми е така некоја бабичка без заби се залетала да ме бакне, се издржува, замисли колку ќе биде повредена да и се тргнам...ќе подголтнам ама стоички ќе поднесам таков влажен бакнеж, мислејќи при тоа дека всушност зарази најмногу се пренесуваат при ракување....
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.