IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Во здраво тело здрав дух
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Во здраво тело здрав дух

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
Автор
Порака
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2017 во 01:49
Jas mnogu vezbav ,mnogu godini.Sega sokovnikot mi e najdobar prijatel.
Mnogu svezo ovosje.
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2018 во 18:54
Jas se cuvstvuvam zdrava i sum zdrava.
Mnogu pravilna,redovna ,sveza,zdrava hrana.
Obrok neznam dali nekogas sum preskoknala.I sekoj den vareni jadenja svezi od toj den.
Mnogu ovosje i salati.
Si gi slusam potrebite na teloto .Nekoj meseci pijam sekoj den C vitamin.Nekoj meseci Magnezium sekoj den,nekogas OSHEE prekrasni polski pijaloci so aloe vera,kokos i site multivitaminski nivni mi se dopaagaat itnИзменето од lotus flower - 05.Ноември.2018 во 21:39
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1690
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2019 во 13:46
ма јок вежбање, од многу вежбање кила се добива... прочитав негде дека една чаша црвено вино е еднакво на 1 час теретана... па сега се префрлам на тој спорт.
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.