IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Економски факултет
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Економски факултет

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2010 во 15:37
Sega e mnogu polesno, transfer sistem, disperzirani studii, kolokviumi seminarski, nesto sto za nas pred nekoja godina ne vazese i normalno sega site ke zavrsat....
 

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2010 во 16:17
ќе завршат ама каде ќе се запослат
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 09:21
E pa ke baraat rabota i ke najdat, a ako cekaat od doma nekoj da gi vikne tesko niv. Moite kolegi site sto gi poznavam sto zavrsija site se vraboteni, a toa ne se edna ili dve licnosti tuku mnogu luge. I toa site dobija ubava rabota, moze nekoi potesko no sepak uspeaa..

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 09:23
ако немаш врски тешко дека ќе најдиш некаде работа
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 09:27
Originally posted by bingo bingo напиша:

ако немаш врски тешко дека ќе најдиш некаде работа


E pa sega ti kazuvam, ako razmisluvas taka nikogas nema nitu da najdis rabota,ima i takvi koi polesno se snasle no  imam i eden kup primeri na deca sto se vrabotija bez nikakva vrska, sto nemase ni od kade da ja imaat....Zboruvam bas za ekonomisti, i luge licno sto gi znam  a za drugi struki nemozam da tvrdam...

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 09:35
Originally posted by MyWay MyWay напиша:


Originally posted by bingo bingo напиша:

ако немаш врски тешко дека ќе најдиш некаде работа
E pa sega ti kazuvam, ako razmisluvas taka nikogas nema nitu da najdis rabota,ima i takvi koi polesno se snasle no  imam i eden kup primeri na deca sto se vrabotija bez nikakva vrska, sto nemase ni od kade da ja imaat....Zboruvam bas za ekonomisti, i luge licno sto gi znam  a za drugi struki nemozam da tvrdam...

добро ајде биди искрена дали ти се вработи без врски
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 09:37
Originally posted by bingo bingo напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:


Originally posted by bingo bingo напиша:

ако немаш врски тешко дека ќе најдиш некаде работа
E pa sega ti kazuvam, ako razmisluvas taka nikogas nema nitu da najdis rabota,ima i takvi koi polesno se snasle no  imam i eden kup primeri na deca sto se vrabotija bez nikakva vrska, sto nemase ni od kade da ja imaat....Zboruvam bas za ekonomisti, i luge licno sto gi znam  a za drugi struki nemozam da tvrdam...

добро ајде биди искрена дали ти се вработи без врски


mislam deka ic ne e bitno toa i na nikoj drug ne mu znaci, moeto licno vrabotuvanje...

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 09:40
па битно е затоа што се коси со твоето тврдење
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 09:43
Originally posted by bingo bingo напиша:

па битно е затоа што се коси со твоето тврдење



e pa ne e bitno moze jas rabotam vo prodavnica za kolonijal pa taka da ne  mi zavrsila nekoja rabota vrskata, jas ti kazuvav licni  primeri  sto jas gi znam. Kazav toa sto imav ne mislam da se dokazuvam ovde...ke ja prenasocime temataда

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 09:48
Originally posted by MyWay MyWay напиша:


Originally posted by bingo bingo напиша:

па битно е затоа што се коси со твоето тврдење
e pa ne e bitno moze jas rabotam vo prodavnica za kolonijal pa taka da ne  mi zavrsila nekoja rabota vrskata, jas ti kazuvav licni  primeri  sto jas gi znam. Kazav toa sto imav ne mislam da se dokazuvam ovde...ke ja prenasocime temataда

добро само заради темата иначе ништо не ме убеди со овај последен пост што си го пишала
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 09:50
Originally posted by bingo bingo напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:


Originally posted by bingo bingo напиша:

па битно е затоа што се коси со твоето тврдење
e pa ne e bitno moze jas rabotam vo prodavnica za kolonijal pa taka da ne  mi zavrsila nekoja rabota vrskata, jas ti kazuvav licni  primeri  sto jas gi znam. Kazav toa sto imav ne mislam da se dokazuvam ovde...ke ja prenasocime temataда

добро само заради темата иначе ништо не ме убеди со овај последен пост што си го пишала


nikogas vo zivotot ne se trudam da ubeduvam nekoj sto ne saka da svati nesto..

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 09:55
и не мора да убедуваш за нешто што сите знаат дека не е така

Изменето од bingo - 03.Февруари.2010 во 09:56
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 10:02
jas imav prosek 9,5 taka da dobiv rabota na prvoto intervju na mesto kaj sto ne poznavav nikoj, i sto bese bitno da go kazam ova....збунетост

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 10:03
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

jas imav prosek 9,5 taka da dobiv rabota na prvoto intervju na mesto kaj sto ne poznavav nikoj, i sto bese bitno da go kazam ova....збунетост

битно е затоа што си имала среќа
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.