IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Сликата зборува
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сликата зборува

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2009 во 14:57


Ма не, хик, ова..хик, не сум труден јас, хик, од пивото ми е, Хик!
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Legenda883 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 701
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Legenda883 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2009 во 14:59
Chak Noris prodolzhuva; Kade e Obama, a...a...!!??
 
газење%20од%20смеење
 
 
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2009 во 15:04


Обама: И покрај тоа што сум претседател јас сум и првиот црнец каубој... Ихааааааааааа

Ете го, ти го бараше а? Е тој наместо да работи изигрува каубојци и индијанци
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Legenda883 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 701
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Legenda883 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2009 во 15:09

смеење Samo skrij go Chak Noris da ne go vidi, partali ke go napravi. смеење

Кон врв
igi 3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
KVO VADIS

Регистриран: 30.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18736
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igi 3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 22:04

SAKAM VAKVA TASTATURA
Кон врв
igi 3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
KVO VADIS

Регистриран: 30.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18736
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igi 3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 21:29
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 21:33


-Znam mili, znam deka utre ni diklofen nema da ti ja opraj kicmata...ama pocekaj, izdrzi, bidi maz barem dur da slikne coekov.
-Mori kravo edna, so sto li te tovele tvoite. Ova ne mi izgleda kako na jadenje salati sekojdnevno.....ti sigurno mavas po pola kilo leb i pasteta nasabajle samo a na rucek ne ti bega 10ka so kromid.


Изменето од blueprayer - 18.Март.2009 во 21:34
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 21:36


-Od denes, mili, site tajni ke si gi kazuvame
-Da! Samo trebase barem pred maticno da kazes deka imas glisti i deka samo za da te nahranam ke treba da rabotam u 2 smeni.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ankii Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ankii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 21:45


црвениот: е на...таму кај што најмногу те боли
зелениот: аааааааааааааааааааа ме боли ... што ли сум ти згрешил??
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 21:51

- Sea u obraz...ama do vecer ke padne seks...ako ne mi dade ovoj definitivno se otkazuvam od maski rod.
-Breee znaci nekoi zeni mora za site pari da se sminkaat. Nadam se dole e sredena za site pari.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 21:54


-I jas sakaaam takvi cicki da imaaas tiii,....dosta mi e od gazot tvoj..
-Mili zar ne ti kazala majka ti deka ne e kulturno da pokazuvas so prst. Samo sepni mu na mojot plasticen hirurg..
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 21:59


-Jer ti si zmiiija a ja sam zaba zaba.....ma neeee....neka leta toj vo oblaci slobodno. vi so ubo me guska ovoj..
-Jer ja sam zmiija a ti si zaba zaba....samo kaj da mu dam eden rebook...vo glava ili vo muda?
-Redbul ti dava kriljaaa....a mene ke mi dade vecer ovaa.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
igi 3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
KVO VADIS

Регистриран: 30.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18736
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igi 3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2009 во 00:06

газење%20од%20смеење
Кон врв
Popi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Popi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2009 во 13:34
 

Beauty and the Beast

 

Beast: Ihiiiihiiiii....kutete ja kandisav ovaa....i drzete mi sreka kako tupanicava da mi bide. голема%20насмевка газење%20од%20смеење

 

Beauty: Pfjuuu...sto se zanesuva ovoj...glejgo kakov e ligle, si misli deka jas stvarno so nego...jas toa samo za na kadro a plus toa ne znae deka jas ne sum prirodna plavusa, pa duri i si naplativ za ova. голема%20насмевка 

 

 

 

 

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.