IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Лаптопи
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Лаптопи

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
konron Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Март.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konron Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2013 во 19:45
Сакам да купам MacBook Pro 13" со i5 процесор денес го гледав во iSTYLE во City Mall многу е убав, што мислите вие?

http://www.youtube.com/watch?v=oOSD_sLQiHk
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2013 во 22:05
Прво го купуваш дека е убав или го купуваш зошто ке работиш на него...??
Ако работиш со музика или графика во ред но доколку лаптопот е само за обични апликации и интернет имаш модели кои се пониски со цена а со перформанси не заостануваат зад овој кој сакаш да го земиш.
DELL XPS ultrabook
Овој модел е исто многу добар но кај нас сеуште не е пристигнат ,вероватно од Април веке ке го има на продажба.
Позз.
Кон врв
konron Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Март.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konron Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2013 во 11:43
Се одлучив за овој модел на MacBook Pro, ми треба за работа а и плус сум фан на Apple продукти.
kupi Apple
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2014 во 16:22
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.