IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Ќе се убијам... :(
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ќе се убијам... :(

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
KING35 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
shadow...

Регистриран: 25.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7624
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KING35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 18:50
Koj ke se ubiva
zivotot pisuva romani...a lugeto citaat stripovi
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 18:51
Никој насловот грешно наведува.
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 18:52
lele i za ubivanje se tepate
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 19:49
aj nemozesh
faster then light :D
Кон врв
galenaa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај galenaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 21:24
so bidna
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 21:30
nemalo jazinja od najlon ............. zabranila vlada so noviot zakon za najloni голема%20насмевка
Кон врв
pmmladen Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 333
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pmmladen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 22:17
Каде е девојчето што ја започна темава.......
Да не го спроведе насловот на дело?
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 22:39
nemase nisto na dnevnik ........... da pricekame do utre  голема%20насмевка
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 22:42
Dragi moi forumgiii ..........nikoj ne ste go procitale problemot na Em4e tuku samo gorniot naslov.............
Draga moja Em4e drugarka ti moze ti e malku ljuta , a moze ne ti e ...samo si e zafatena ......zasto?????
Zatoa sto ima nekoj sto pusta poraki na site so sodrzina
,,blokirani ste kliknite da vidite koj drug ve blokiral,,
i jas istoto go dobiv i nasednav i koga ke kliknes dobivas
tolku vesto i ubav spakuvan virus plus site prijateli so gi imas registrirani go dobivaat istoto.......deneska eden
kup prijateli i se javija zosto sum gi blokirala a ja mislev deka tie me blokirale......ete taka Em4e nema mesto za panika sve e vo red.......probaj javi se na drugarka ti
ako imas blok voopsto ne ke mozes da ja dobies...........a sigurna sum deka ne e taka
Voedno na site moi prijateli im sovetuvam da ne nasednat na takvi provokacii.....
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2009 во 08:34
Iskreno , situacija e starsno napeta i lichi na kraj na svetot taka da slobodno frlise od kamen most , do koga ke vadite temi ko od corapi aman veke
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2009 во 09:27
draga Em4e .......... sidji do reke i utopi se ........... nemoj vise nas da davis голема%20насмевка
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2009 во 09:47
Originally posted by Емче Кремче Емче Кремче напиша:

Луѓе, помагајте. Имам една другарка што многу ми значи. Заедно со неа и со уште 3 другарки бевме заедо на одмор во Струга. Таму имаше едно дете што и се свиѓаше, ама ништо не се деси. Од детето имаме двете Скајп и си збориме понекогаш. Пред 10 минути си зборев со тоа дете, вицови, клипови и такви работи, а после ми пиша љубовна порака. И јас му реков да си ја чува за девојката, ама тој ми рече дека ја чувал за МЕНЕ, дека МЕНЕ ме САКА. После 10 минути разговор!!
И јас, цела у паника (секогаш сфаќам сериозно што ќе ми се каже) и кажав на другарка ми. И нејзиниот коментар: “Зашто ми правиш вака?„ и БЛОК!

И сега нејке да ми го тргне блокот... Ми се налути, а јас НИШТО не направив....



И еве ме, на форумов, да барам помош од постарите/поискусните.





ШТО ДА ПРАВАААААААМ???

Што ти е гајле кога ти е чиста совеста , као прво таа нејќи да те ислуша идиотката , па ти ќе се тепаш да докажуваш .
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
galenaa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај galenaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2009 во 14:13
ale so bodna so cupeto    izgleda i go zema na drugarkata
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2009 во 17:52
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.