IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Вероисповед
  Активни теми Активни теми RSS - ПРЕДЛОГ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ПРЕДЛОГ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 789
Автор
Порака
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2015 во 22:38
Да не имаш аспирации да ме замениш?
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
alf Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 15.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 631
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alf Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2015 во 23:03
Originally posted by Messenger Messenger напиша:

Да не имаш аспирации да ме замениш?



Се ослободува место за администратор,да не одлучи да одиш во пензија?

Кон врв
Mazak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2015
Локација: YesImSupercool
Статус: Офлајн
Поени: 629
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mazak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2015 во 23:38
Jas predlagam da (ako veke nemozhat da se vozdrzhat nekoi od administratorite od chesto komentiranje po temive) da bidat malku po vozdrzhani vo smisla na toa na kade treba da odi diskusijata po temite odnosno da ne ja vrtat vodata kon svoeto razmisluvanje...da imaat malku po profesionalen odnos i da ostavat chlenovite da diskutiraat povke.

A, ok ... i toa so dupli aktivni nikovi shto se uchestvuva na forumov ne mi se dopagja...toa ne e chesno i ne dava dobar primer za idnite clenovi.

That's so lame.

Изменето од Mazak - 11.Јули.2015 во 23:44
“Be content with what you have. You have enough to live a happy life.”
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 789
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,268 секунди.