IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Бизнис и економија
  Активни теми Активни теми RSS - ИНОВАЦИИ или ФРУСТРАЦИИ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ИНОВАЦИИ или ФРУСТРАЦИИ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака Обратен редослед
GORGM Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GORGM Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2008 во 22:55
Ajde luuuugeeeee ???

Изменето од GORGM - 01.Декември.2008 во 22:55
tanev.risto@gorg.com.mk
Кон врв
GORGM Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GORGM Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2008 во 11:02
Inspiriran od forumot "Претприемништво" koj mi dade posiroki pogledi na rabotite, pa go smetam za dobar nacin na prezentacija na toa sto teoretski se znae, dojdov do idea da go slusnam mislenjeto na Makedonija vo vrska so inovatorstvoto. Za sto se raboti vsusnost. Imam napraveno dve inovacii GDJ1000 i GI1000 i smetam deka se raboti za vrvni proizvodi koj ke si go najdat mestoto pod sonceto. No ne se raboti za niv tuku za prifakanje na novi idei voopsto kajnas.

      Smetate li deka inovatorstvoto ima idnina vo Makedonija? Smetate li deka novite idei mozat da ne doblizat do Evropa? Smetate li deka Evropa e tolku superiorni, ta nie da nemozeme da im prodademe nisto drugi sem domati, piperki i vino vo cisterni. Smetate li deka imam dobra idea?

Изменето од GORGM - 23.Ноември.2008 во 23:57
tanev.risto@gorg.com.mk
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.