IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - WEB страни на нашите факултети
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

WEB страни на нашите факултети

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2009 во 17:58
http://fvm.ukim.edu.mk/

Ветеринарен Факултет
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2009 во 18:07
....убаво за студентите поради многу информации кои можат таму да ги најдат. Со оглед дека на ветеринарен факултет 90% од студентите се од други градови беа задоволни од овој сајт. 

Изменето од mamamd - 11.Јануари.2009 во 19:06
Кон врв
dras Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 858
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dras Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2009 во 18:22
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

убаво за студентите поради многу информации кои можат таму да ги најдат. Со оглед дека на ветеринарен факултет 90% од студентите се од други градови беа задоволни од овој сајт. 
 
што вие како студент презедовте да работи сајтот!?... тука ни Министрот за „Информатичко општество“ не може да Ви помогне,..иако човекот можеби има добри идеи ...но ова не е САД туку нашата Македонија ... а тука има пари само за него .... и можеби за неговите идеи..за студентите верувај нема ништо....освен да Ви го побара гласот за нивната опција.....да живее македонската демократска иднина....


Изменето од mamamd - 11.Јануари.2009 во 19:13
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 21:00
na mojot ima http://www.pmf.ukim.edu.mk/, duri od nasiot institut na mail ni gi prakaat rezultatite iako na samiot sajt moze da se najdat голема%20насмевка

Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
ThePPPTrooper Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
АнтиКомунист..

Регистриран: 12.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ThePPPTrooper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 21:17
Да, да, ми се допаѓа на ПМФ сајтот и како се информираат студентите...лично видов како тоа функционира, секоја чест...кај мене, обичен сајт, не може многу да се најде па ако е нешто итно, се случува да имам проблеми

Институт за Одбранбени и мировни студии

Изменето од ThePPPTrooper - 19.Март.2009 во 21:21
Those who wants to live, let them fight, and those who does not want to fight in this world of eternal struggle, do not deserve to live!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2009 во 12:45
Originally posted by CST CST напиша:
Jugoistocno Evropski Univerzitet  http://www.seeu.edu.mk


A za kolegi pokraj makedonci , vo grupa imame  i albanci ,,turci  i grci љубов

Multietnicki univerzität среќа
Денес има open day  за сите нови студенти кои сакаат да се запишат на Штул среќа  Полно е нови студенти од цела Македонија , Албанија и Косово среќа
Кон врв
elektro Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 07.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elektro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2009 во 22:40
uaa ajde koj saka neka se zapise :D
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2010 во 17:56
Во наредниот период во тек ќе бидат уписите на факултетите...па добро е да стојат интернет страниве тука...

Универзитети

ФОН
Американ колеџ
Европски Универзитет
Eвропска филмска академија ЕСРА
Универзитет Кирил и Методиј
ЈИЕУ или познат како Штулов
Државен Универзитет во Тетово
Меѓународен Славјански Институт
Универзитет Св. Климент Охридски -Битола
Универзитет Гоце Делчев - ШтипАкадемија Италијана
Бизнис академија Смилевски   (БАС)


Универзитет Кирил и Методиј

Архитектонски факултет

Градежен факултет

Економски факултет

Машински факултет

Медицински факултет

Правен факултет „Јустинијан Први“

Природно-математички факултет

Стоматолошки факултет  малку запуштена странасреќа

Факултет за ветеринарна медицина

Технолошко-металуршки факултет

Факултет за драмски уметности

Факултет за електротехника и информациски технологии

Факултет за земјоделски науки и храна

Факултет за ликовни уметности

Факултет за музичка уметност

Факултет за физичка култура

Филолошки факултет „Блаже Конески“

Фармацевтски факултет

Шумарски факултет


Универзитет “Св. Климент Охридски” -Битола

Технички факултет - Битола
Економски факултет - Прилеп
Факултет за туризам и угостителство - Охрид
Педагошки факултет - Битола
Факултет за биотехнички науки - Битола
Факултет за администрација и менаџмент на информациски системи
Висока медицинска школа - Битола
Факултет за безбедност - Скопје
Правен факултет - Кичево
Технолошко-технички факултет - Велес


Не ми текнува на ништо другосреќа


Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Bronhi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bronhi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2010 во 19:17
Православен богословски факултет http://pbf.edu.mk/

Придружна членка на УКИМ
Земете БРОНХИ полесно се дише
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,273 секунди.