IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Пророштвото на младиот Борис Кипријанович
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Пророштвото на младиот Борис Кипријанович

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:29
Драг НОВ члену,имаш погрешна перцепција за мене,нешто си ги помешал работите...научна фантастика за која ти зборуваш воопшто не ме фацсинира.намигнување
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:37
auuu ren .......ti si bila  fantastichna збунетост
mislam nauchna   ...mislam tenka deголема%20насмевка
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:39
Ехх...се закитив со три епитети одеднаш,морам да му заблагодарам на новиот.голема%20насмевкаголемо%20гушкање
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Skylark Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2010
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 87
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Skylark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:40
Originally posted by renatax renatax напиша:

Драг НОВ члену,имаш погрешна перцепција за мене,нешто си ги помешал работите...научна фантастика за која ти зборуваш воопшто не ме фацсинира.намигнување


лепиш етикети кога не ме ни знаеш, немам погрешна перцепција за тебе туку имам реална, а научната фантастика која мене ме интересира уште не сум ја ни изјаснил, а уште слушна дека оти реков борис тврди дека е реинкарнација на мозок од вонземјанин и тоа е објаснување за тоа што го имам огромното познавање за звездите и блиските галаксии. Ти имаш погрешна перцепција СТАР члену. Веруваш во еднорози коњи?
 :)

Will you destroy everything in your sight?
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:42
Originally posted by grujevski grujevski напиша:

DALI BI POVERUVALE VO OVAA NOVOST?                            
Светот ќе доживее катастрофа в година
На Земјата ќе и' случи нешто страшно...

...Земјините полови ќе се заменат и првата катастрофа што ќе зафати еден од континентите ќе се случи 2009 година...

...Чудото од дете го проучувале научници од разни области и сите сметаат дека момчето не можело да ги измисли сите тие приказни.



Maliot nesto sanja, ama loso...
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:43
Верувам само во реални нешта,а вакви теми ми се забавни.
Будно ќе ги следам твоите истражувања.трепкање
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:44
Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

Originally posted by grujevski grujevski напиша:

DALI BI POVERUVALE VO OVAA NOVOST?                            
Светот ќе доживее катастрофа в година
На Земјата ќе и' случи нешто страшно...

...Земјините полови ќе се заменат и првата катастрофа што ќе зафати еден од континентите ќе се случи 2009 година...

...Чудото од дете го проучувале научници од разни области и сите сметаат дека момчето не можело да ги измисли сите тие приказни.



Maliot nesto sanja, ama loso...


Немој така Марко,ќе добиеш и ти чин научно-фантастичен.смеење
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Skylark Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2010
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 87
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Skylark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:45
не ми одговори, веруваш ли во еднорог коњ ?

Will you destroy everything in your sight?
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:45
Zatoa jas veke si molcham смеење
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:47
Originally posted by renatax renatax напиша:


Немој така Марко,ќе добиеш и ти чин научно-фантастичен.смеење


Jas sum si vekje takov... dodusa povekje fantasticen otkolku naucen. mozebi priucen...
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:50
Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

Originally posted by renatax renatax напиша:


Немој така Марко,ќе добиеш и ти чин научно-фантастичен.смеење


Jas sum si vekje takov... dodusa povekje fantasticen otkolku naucen. mozebi priucen...


А јас обожавам фантастично -приучени момци....од оние многу учените нема фајде.голема%20насмевкаголемо%20гушкање
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Skylark Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2010
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 87
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Skylark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:50
Originally posted by renatax renatax напиша:

Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

Originally posted by grujevski grujevski напиша:

DALI BI POVERUVALE VO OVAA NOVOST?                            
Светот ќе доживее катастрофа в година
На Земјата ќе и' случи нешто страшно...

...Земјините полови ќе се заменат и првата катастрофа што ќе зафати еден од континентите ќе се случи 2009 година...

...Чудото од дете го проучувале научници од разни области и сите сметаат дека момчето не можело да ги измисли сите тие приказни.



Maliot nesto sanja, ama loso...


Немој така Марко,ќе добиеш и ти чин научно-фантастичен.смеење


аммм. Сарказам. Добро ќе си подиграваме незрело со благи навреди. Wait to see they get a load of me !

Will you destroy everything in your sight?
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:52
Originally posted by renatax renatax напиша:


Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

Originally posted by renatax renatax напиша:


Немој така Марко,ќе добиеш и ти чин научно-фантастичен.смеење


Jas sum si vekje takov... dodusa povekje fantasticen otkolku naucen. mozebi priucen...
А јас обожавам фантастично -приучени момци....од оние многу учените нема фајде.голема%20насмевкаголемо%20гушкање


a jas... aj si znaes...
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:58
Skylark,врати се  страница наназад и види кој почна со сарказам,јас  не те посочив тебе прва,пишував во множина....еве да те потсетам реков мора да сме вон памет да поверуваме во тоа,тука се ставив и себе си  во купот кои не веруваат во тоа.намигнување
И да прекинеме ,може некој има да каже нешто повеќе околу темава,не значи дека сите не му веруваат на Борис,без оглед што не му се  реализирале пророштвата.големо%20гушкање

Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.