IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Можна ли е врска, со партнер - јавна фаца???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Можна ли е врска, со партнер - јавна фаца???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
lea_l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lea_l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Можна ли е врска, со партнер - јавна фаца???
    Испратена: 30.Октомври.2008 во 23:32
Можам да кажам дека сум во тазе врска со дечко koj e попознат, но и покрај тоа што вели дека е вљубен во мене, иако свесна сум за неговите обврски, сепак се случува воопшто и да не ми пише некој ден ...
и морам да ви напоменам дека во него не гледам како и останатите девојки нели- јавна фаца, туку дечко како и сие непопуларни момцчиња, а тоа го зане и самиот...
е сгеа, ме интересира какви се шансите да опстане една таква врска или поконкретно, навистина е вљубен и му значам,(бидејки е нај ок со мене пред сите) или е нешто минливо... нели типицно за јавна фаца
ако незнам да проценам јас, вие уште помалку (би рекле), но ме интересираат васите мислења... мозна е врска или не..?
                           
поздрав



Изменето од lea_l - 31.Октомври.2008 во 00:29
Кон врв
Јордан Шумарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 230
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Јордан Шумарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2008 во 00:27
не е можна не се залетви... ке те возит и надупават дур му е кејф после ке побарат некоја селебрити ЛОЛ - од негов калибар....
а ти мала, немој да си гуска... кај имаме ние овде познати личности... еден беше и тој умре...
Бог да го простит на Влавот... а таквата истант звезда ко дечкоти...хххммм не се фурај многу туку најди си некое повлечено и ок момче... пошо мислам дека би те одкачил за 3 мин. настап во некоја емисија од Лила филипоска или некој друг ток мастер гуру од нејзин калибар...ллллооооллл
аахј шо одговарам после полношт...лол
Кон врв
lea_l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lea_l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2008 во 00:33
а сто ако на своите настапи, ми обрнува ито толку внимание како икога сме сами?
а за дупванје хахаахаха
не бе до тоа не ни дошло а камоли помислисо...
Кон врв
Јордан Шумарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 230
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Јордан Шумарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2008 во 00:38
Originally posted by lea_l lea_l напиша:

а сто ако на своите настапи, ми обрнува ито толку внимание како икога сме сами?
а за дупванје хахаахаха
не бе до тоа не ни дошло а камоли помислисо...



Чим и на настапите ти обрнува исто внимение.. тогаш ти си микрофон а не девојка...лол
чешки да ти е најубо моме... ама знајш како е кад се опинак покондури....лол Позз
Кон врв
lea_l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lea_l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2008 во 00:46

Кон врв
lea_l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lea_l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2008 во 00:48


Изменето од lea_l - 31.Октомври.2008 во 00:49
Кон врв
Јордан Шумарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 230
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Јордан Шумарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2008 во 00:50
ај ај,... слушнав ке идал бред пит - така да....
Кон врв
lea_l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lea_l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2008 во 00:57
da se spremam...? hahah
Кон врв
Јордан Шумарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 230
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Јордан Шумарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2008 во 01:07
па да....лол   уствари спремна си родена а ???? лол
Кон врв
lea_l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lea_l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2008 во 01:09
:S
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2008 во 09:01
Originally posted by lea_l lea_l напиша:

Можам да кажам дека сум во тазе врска со дечко koj e попознат, но и покрај тоа што вели дека е вљубен во мене, иако свесна сум за неговите обврски, сепак се случува воопшто и да не ми пише некој ден ...
и морам да ви напоменам дека во него не гледам како и останатите девојки нели- јавна фаца, туку дечко како и сие непопуларни момцчиња, а тоа го зане и самиот...
е сгеа, ме интересира какви се шансите да опстане една таква врска или поконкретно, навистина е вљубен и му значам,(бидејки е нај ок со мене пред сите) или е нешто минливо... нели типицно за јавна фаца
ако незнам да проценам јас, вие уште помалку (би рекле), но ме интересираат васите мислења... мозна е врска или не..?
                           
поздрав



mozna e vrska so sekogo...dokolku ima "nesto"

Изменето од LouWeed - 31.Октомври.2008 во 09:01
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2008 во 09:05
Се е можно девојче... и познатите се луѓе, ама пак ако славата удри в глава... некои остануваат приземјени, ама кај нас тоа реткост е - сепак, зависи најмногу од човекот - види како ќе биде, како ќе ви оди, самата ќе знаеш најдобро...
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
SrboLegendaRSK Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2008
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SrboLegendaRSK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2008 во 13:37
Со јавна фаца очекувај секоја тајна што ја имаш да биде позната во јавноста
Кон врв
lea_l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lea_l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2008 во 15:19
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.