IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Само за машките на форумов
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Само за машките на форумов

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 10>
Автор
Порака
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2010 во 21:38
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Затоа јас викам: да си домаќинка е најтешко. `Рмбаш цел ден и никој не ти го признава тоа, доаѓа маж ти од работа, јаде, легнува во кревет и баш кога ти се спие или те боли глава -он сака секс... И кога ќе му кажеш дека си уморна, ќе ти рече:
-Па што правеше цел ден?
 
 
тоа од искуство ли го знаеш или си го слушнала некаде збунетостзбунетост
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2010 во 21:46
Океј, повеќе од очигледно е дека не е од лично искуство...
тоа е драг мој емил -реалност.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2010 во 21:50
И според тебе таа реалност ја има во секоја фамилија збунетостизненадување
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2010 во 21:55
Originally posted by емил емил напиша:

И според тебе таа реалност ја има во секоја фамилија збунетостизненадување


ке видиме Еми...ке видиме...
 ...

jас jа поддржувам Тиги.да
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2010 во 21:59
Originally posted by емил емил напиша:

Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Затоа јас викам: да си домаќинка е најтешко. `Рмбаш цел ден и никој не ти го признава тоа, доаѓа маж ти од работа, јаде, легнува во кревет и баш кога ти се спие или те боли глава -он сака секс... И кога ќе му кажеш дека си уморна, ќе ти рече: -Па што правеше цел ден?
 
 

тоа од искуство ли го знаеш или си го слушнала некаде збунетостзбунетост


Ојјј луѓе мои.....колку е точно ова..ама не во сите фамилии

Не знам дали сте слушнале.."Женската работа никој не ја гледа"...
Тоа ти е...многу реално опиша Тиги...само има мажи... и мажи ....и жени ...и жени ..различни видови


Изменето од ФорумскаБаба - 07.Јули.2010 во 22:02
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2010 во 22:00
И јас за Тиги голема%20насмевка

А Емил ни е уште пресен зет, што се вика уште е во медот...намигнување
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2010 во 19:12
само за машките  ....плазење
 

Мажите кои се во брак или живеат заедно со своите девојки...и  кои сакаат да внесат малку романтика не мораат да се преоптеретуваат со прескапи подароци, чоколади, цвеќе и вечери...... во луксузни ресторани.  Доволно е само да им помогнат на своите девојки или жени .... во обавувањето на домашните задачи...на пример  сами да си ја испеглаат кошулата..оделото.. да го фрлат ѓубрето .. да замијат понекогаш  садови .... да ја пофатат и правосмукалката  ........  намигнување

Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2010 во 19:24

Ам зошто да не,мислам не треба некој да ни каже дека треба тоа погоре да го направиме.

Чисто се сомневам дека ќе добиеме само романтика за било кој потег од наведените во постот предходензадоволство
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2010 во 19:37
балканците тешко се фаќаат за пеглата а уште потешко за правосмукалкатазагриженост треба изгледа уште многу време да помине додека да се изменат некои работи...како што би рекла една проф. на некои од нив не им е тешко да завршат некоја од горенаведените работи, ( или конкретен пример да спружат алишта ) но тие се плашат да не бидат видени и озборувани од комшиите...тоа е Балкан не%20зборувам
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
EKCTPA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Октомври.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 448
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EKCTPA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2010 во 19:42
prirodno si e prirodno, def bez shminka
Немој да правиш мали планови, во нив нема магија...
Прави големи планови, цели високо во надежта и работата.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2010 во 19:44
Ах тоа фаќање за пегла,ми има уништено неколку многу добри кошули..или сум лош ученик,или немам некоја си дарба за тоа
 
Балканци хмммммммммммм,ич не ми е гајле што ќе речат Балканците околу мене,доколку Балканката до мене е задоволна од мене среќа
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2010 во 19:49
Originally posted by fiks fiks напиша:

Ах тоа фаќање за пегла,ми има уништено неколку многу добри кошули..или сум лош ученик,или немам некоја си дарба за тоа
 
Балканци хмммммммммммм,ич не ми е гајле што ќе речат Балканците околу мене,доколку Балканката до мене е задоволна од мене среќа
 
браво за фиксголемо%20гушкање
камо сите да размислуваат како тебенамигнување
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2010 во 14:32
..Знам дека машките  ги привлекува ..женското тело....
..нозе....  предница....задница.... намигнување.....скап парфем ....
интелигентна..начитана....  коса...врат.... убаво лице.....трепкање
ама не сум знаела  дека .......
најмногу ги привлекувал.... изненадувачки ...
 мирисот на женското тело во циклус.....
Точно тогаш кожата на жената започнува
да лачи специфичен аромат...
кој дејствувал ... подсвесно на мажите. ....
И плус тоа е природен сигнал за мажите дека доаѓа најблагопријатниот момент за оплодување......среќа
 
...Вистина ли е ова ..... ?    плазење
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2010 во 14:38
Не си видела како кучињата се душкаат Замислена?смеење
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.