IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Како до мажишта ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како до мажишта ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 7>
Автор
Порака
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Како до мажишта ?
    Испратена: 28.Август.2008 во 17:33
Devojki , kako gi lovite , dobivate i eventualno zadrzuvate onaj tip na maski koj se vecno single pr, G Clooney , onaj tip na maski polni so samodoverba , stil i koj zracat samodoverba i sexapil, mislam deka me razbirate za koj tip na maski mislam....
Spodelite madami soveti kako lovite i kako zadrzuvate takov partner ......
Ako ima takvo masko na forumov neka si kazi na sto paga

Изменето од Biba_G - 31.Јануари.2009 во 20:07
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 17:35
Баш на тие не паѓам и ич не ме привлекуваат.
Јас сум спротива од тие девојки
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 17:37
Nema vrska blue , na tie maski sto pagas de , mislev da e temata poveke okolu lovot i flertot.
Kako do vnimanie ? Flert? Vrska ? so decko od tvoj kaliber...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 17:39
никогаш не почнувам со флерт.
прво се упознавам најдругарски и без никаква намера за нешто повеке
ако ми се допадне начинот на кој размислува тек тогаш може за нешто појке да мислам...
а како го постигнувам тоа потоа?
хммм
поим немам голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 18:55
прво му го спознавам карактерот.......и после го погодувам на неговите слабости.....
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 19:10
Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Ako ima takvo masko na forumov neka si kazi na sto paga
 
Јас паѓам само на испит (кога не ми е научен), ама досега никоја не пробала преку лична порака да ме "падне". Ајде, еве ти шанса, само побрзо праќај пошо треба да излегувам...
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 19:15
Na sto saka neka pagja...i koga bi znaela nema da go napravam toa za da go privlecam,ako ne se sovpagja so moite stavovi i karakter.

Изменето од fragola - 28.Август.2008 во 19:16
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 19:20
Originally posted by fragola fragola напиша:

Na sto saka neka pagja...i koga bi znaela nema da go napravam toa za da go privlecam,ako ne se sovpagja so moite stavovi i karakter.
па нормално само ако сум заинтересирана............ако е за нешто друго сигурно ќе ме мрзи

Изменето од mrzla - 28.Август.2008 во 19:20
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 19:47
najubavite krushi gi jadat svinjite, a krush*te pagaat tokmu pred svinjiteголема%20насмевка
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 19:52
...хехехехе...како...?...го чекам да се истрча...хахахаха...намигнување...да се умори... и потоа самиот паѓа пред мене...трепкањеКон врв
Јордан Шумарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 230
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Јордан Шумарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 20:45
Нешто ми вели дека прашањево е за мене...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 21:00
Нешто ми вели дека причата на овој над мене ми е позната голема%20насмевкаголемо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 00:46

Ne bre lugje... Takov maz ne moze da bide plen. Treba da se znaat pravilata na igrata ,toj e lovecot:-)))

Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
dream girl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 105
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dream girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 00:55
Pa malku ke se izmori trchkajki po mene, pa potoa ako mi se vide pameten kako shto e ubav mozebi ke mu dadam nekoja shansa. Inaku pagaat na zavodliv pogled, sexy obleka (toa ne znachi da bidesh vulgarno i nevkusno oblechena) moze samo da ti biidat istaknati najubavite delovi od teloto...
Tolku mi teknuva vo momentot.
Pozdravche

CONFIDENCE IS WHAT MAKES A GIRL SEXY!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.