IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Бодибилдинг
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бодибилдинг

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 10>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 09:25
Epa sonce zatoa ke si se istusiras vo teretana (ili ako ne sakas da se tusiras po teretani kako mene), ke si se izbrises ubavo ke se naobleces i parnoto na 16ka vo kola :))).
Iskreno jas pred da pocnam da vezbam se neso mi falese тага Redovno neso me bolese, de ne mozev da jadam, de ne mozev da spijam....
Otkako pocnav da vezbam nastinav samo ednas i toa zasto bev na vinoskop vo kratka suknja (znaci apla sum si go barala na provev)...
I toa go resiv so dve dupli dozi multivitamin. среќа
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 12:40
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

...
Iskreno jas pred da pocnam da vezbam se neso mi falese тага Redovno neso me bolese, de ne mozev da jadam, de ne mozev da spijam....


Ме кандиса, чунки, и мене редовно нешто ми фалиголемо%20гушкање
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 13:04
ako sakas pisi mi lp...pa ako si od Sk moze os mene da pocnes големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
i.ars Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај i.ars Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2009 во 19:43
Баш ми е мило што има на форумов тема за ББ, има заинтересирани и најбитно има некој (претседателот) што упорно се труди да го претстави спортов во вистинско светло во јавноста :)

П.С. да се надоврзам на blueprayer, вежбањето навистина помага во зајакнување на имунитетот, вежбам веќе 2 години и за чудо (ме потсети blueprayer со нејзиниот пост) се немам разболено НИЕДНАШ откатко почнав да вежбам :)
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2009 во 19:48
dobredojde i na ovoj forum i.ars големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2010 во 19:33
Среќна нова година на сите вљубеници на убаво обликовано, мускулество тело
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2010 во 18:52
Sefe kako ti se svigja ova голема%20насмевкаКон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2010 во 23:13
бај д*веј
без љутиш......

La Ninja
Модератор
Модератор
Лик
Регистриран: 13.Јуни.2006 Онлајн статус: Онлајн
Пораки: 1107
Цитирај La%20Ninja Одговорbullet Испратена: 26.Декември.2009 во 18:14
Temata Dali i sto vezbavte denes e sokriena. Dodeka da gi sredam vasite postovi kjoi poveke kazuvaat za vasiot privaten zivot otkolku za vaseto treniranje.

држите се за темата бодибилдинг.......не за приватни муабети..
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2010 во 01:19
baj d vej ova e prasanje BAS za BODIBUILDING -ako se razbiras ke ti e jasno.
i glej si ja svojata rabota a ne moderatorskata.
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2010 во 19:39
shefe a ova ??? збунетост    kako da namalam?? aaa??? црвенеење


Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2010 во 19:51
ove bionse samo zemi iglai dupni gi-ke se izdisat.

PS Jas aludirav na trapezius
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2010 во 20:00
Originally posted by La Ninja La Ninja напиша:

ove bionse samo zemi iglai dupni gi-ke se izdisat.

PS Jas aludirav na trapezius


pa ne e fer jas imam maka ti me zezash....pa ne mi se baloni so vozduh maтага  pa so igla...........плачење
celo meso e не%20знам
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2010 во 20:25
sefot ke ti go resi problemot...so ..balonite голема%20насмевка
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2010 во 20:28
Originally posted by La Ninja La Ninja напиша:

sefot ke ti go resi problemot...so ..balonite голема%20насмевка

sho mislish za kolku vreme?? odprilika?? aa??збунетост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.