IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - Грижа за млади домашни миленичиња
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Грижа за млади домашни миленичиња

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака Обратен редослед
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2008 во 00:27
што збориш?
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
the dark Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај the dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2008 во 00:25
za moeto najdrugarce,najpodaroce samo da mi prknat od prvo leglo,malo,sitno,dzavkarsko milenice...koe se nadevam nema da ti go narusi maalskiot mir ko ti nekogas i nekade

Изменето од the dark - 17.Август.2008 во 00:25
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 16:06
зашто да не може?
патем верувам дека има и помали. побарај
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Zajcef Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
TOTENKOPF

Регистриран: 16.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1252
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zajcef Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 10:14
Ама топчињара што беа во пет шоп беа поголеми од неговата глава -може да игра со таква?
Кога неправдата станува закон,отпорот станува должност....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 09:54
е зашто голема..па има топчиња...
сепак ти не треба да земеш мала што ке ја голтне што се вика голема%20насмевка
земи и топче од пет шоп го чешат забите затоа гризе.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Zajcef Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
TOTENKOPF

Регистриран: 16.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1252
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zajcef Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 09:50
Кучево порасна малце и почнува со гризењето-го гризе мебелот,играчките,теписите и мене.Отидов да побарам играчка за гризење во некој од пет шоповите ама сегде играчките се големи нема играчка со која може хектор да си игра-чаре?Некаква импровизација или....
Кога неправдата станува закон,отпорот станува должност....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2008 во 17:17
точно така. кучињата се врзуваат за газдите не за тоа каде спијат
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Zajcef Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
TOTENKOPF

Регистриран: 16.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1252
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zajcef Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2008 во 17:11
Значи кога ќе ја одрасне корпата нема да имам проблем да му ја заменам со поголема корпа/куќа така?
Кога неправдата станува закон,отпорот станува должност....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2008 во 17:07
vrska nema.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Zajcef Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
TOTENKOPF

Регистриран: 16.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1252
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zajcef Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2008 во 17:06
Дали е вистина дека кучето нема да сака да ја смени куќата/корпата/боксот во кои растело?
Кога неправдата станува закон,отпорот станува должност....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2008 во 12:10
Ok toa e jasno...sea za sea mislam top ti e kuceto se sto mi opisa i kaza se mi e sosema normalno za taa vozrast...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Zajcef Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
TOTENKOPF

Регистриран: 16.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1252
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zajcef Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2008 во 11:31
Абе добро прв пат чувам куче и малце се грижам.
Кога неправдата станува закон,отпорот станува должност....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2008 во 11:01
Аман бе друже ја разбирам да се секираш али малово едвај 1 месец има...не зезај па и ти голема%20насмевка мало е ке порасне и ке видиш се ке е ок ...смири се малце. ако толку му се притресуваш ке го напраиш апла маза.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Zajcef Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
TOTENKOPF

Регистриран: 16.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1252
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zajcef Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2008 во 10:57
Исто така кучето има мал проблем со ориентација не се чука по ѕидови но сепак како да има проблеми со снајдување-дали е тоа бидеќи е многу мало или може да има проблеми со видот?
Кога неправдата станува закон,отпорот станува должност....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.