IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Чанти
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Чанти

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 240>
Автор
Порака
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Чанти
    Испратена: 22.Јули.2008 во 14:33
Носите ли чанти , ташни, торби...? Какви сакате и што се носите во нив?...намигнување
 
Јас ги обожавам, не знам и сама колку парчиња имам... Најмногу сакам големи од типот на торба, во која собира се и сешто... Најпрактични ми се за секојдневна употреба... А што се носам во нив... понекогаш и сама не знам...голема%20насмевка
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2008 во 14:35
borse-stracci.jpg
Еве една симпатична летна торбичка...
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2008 во 14:38
Ова е веќе уметничко дело...мечтаење
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2008 во 14:41
jas nosam epten mali tashni za izleguvanje navecher, samo kolku da soberat pari, gumi za dzvakanje i labelo ako imam dzebovi, ne ni nosam tashna
za preku den nosam sredno golemi tashni i ima dosta raboti vo niv, zavisi kade odam i zoshto sum izlezena parichnik, penkala, lichna karta, sjaj za usta, palomi, nekoi obetki od lani, sitni pari, avtobuska karta od lani, disketa za komp, pa i indeksot go mknam nekogash, zaboravam da go izvadam i taka se i svashta moze da se najde, zatoa sakam povekje mala tashna oti koga nosish takva, go zemash samo ona shto navistina ti reba, a ne pola pokukjnina

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2008 во 14:45
Vo mojata canta uste na popot sapkata faliгазење%20од%20смеење
Sakam torbi, za da moze vnatre celata pokuknina da mi ja sobere...Kaj i da e, brat mi ke pocne da mi gi frla niz balkonзадоволствозадоволствозадоволство Najmnogu sakam crni tashni...nekako mi odgovaraat na se... Momentalno imam nesto  slicno ko kafeavata...samo sto ne e  PRADAгазење%20од%20смеење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2008 во 14:48
А бе прада-брада не е важно... важно шо викаш покуќнината да ти ја собере... ако те стемни некаде да има од каде јорганче да си извадиш...голема%20насмевка
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2008 во 17:57
ДА НОСАМ СКОРО СЕКОГАШ, И САКАМ ГОЛЕМИ ТАШНИ,НЕКОГАШ ЈА ПОЛНАМ СО ГЛУПОСТИ НЕКОИ КНИГИ,ВЕСНИЦИ....САМО НИКОГАШ СО ШМИНКА.......ИЛИ ПАК ПО ГОЛЕМ НОВЧАНИК ВО КОЈ ГО СОБИРА И ТЕЛЕФОНОТ.....САМО ТОА
МОМЕНТАЛНО МИ ФАЛИ ЦРНА ТАШНА
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2008 во 17:59
Да можам и куфер ке носам со мене голема%20насмевка Нема што немам у ташна.
Влажни марамици за лице па за раце па за ова па за она
Па цигари па тел па уште една кутија цигари па овчаник па дезодоранс па парфем па освежувач за тело абе све...голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
emilyXX Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 53
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emilyXX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2008 во 15:52
Tasna nosam sekogas. Goleminata zavisi od prigodata i potrebata. Ali sekogas mi se uredno izbrani rabotite sto gi imam zoso nejkam da mi tezi za dzabe. Sekogas moze da najdam vo mojata tasna bez razlika kaj idam neseser so sminki sprej za telo parfem mobilen kluc mastiki ogledalo novcanik, a ako e epten mala samo mobilen pari i sjaj. Ali preferiram od pogolemkite zosto mi gi zadovoluvaat osnovnite potrebi
Just Be Who You Wanna Be...Not What Others Wanna See!!!
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2008 во 18:03
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2008 во 18:25

Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2008 во 18:28

Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2008 во 21:48
http://www.inhabitat.com/wp-content/uploads/ashleywatson.jpg

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2008 во 21:51
http://www.raffaello-network.com/item_images/prabag-ua0641-2b6-foh97-morner-p.jpg

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 240>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.