Испечати | Затвори го прозорот

Чанти

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Мода и убавина
Опис на форумот: Креатори, козметика, фризура, целулит, трендови...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=14647
Датум на принтање: 04.Март.2024 во 00:49
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Чанти
Постирано од: Анастеа
Наслов: Чанти
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 14:33
Носите ли чанти , ташни, торби...? Какви сакате и што се носите во нив?...намигнување
 
Јас ги обожавам, не знам и сама колку парчиња имам... Најмногу сакам големи од типот на торба, во која собира се и сешто... Најпрактични ми се за секојдневна употреба... А што се носам во нив... понекогаш и сама не знам...голема%20насмевка


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.Коментари:
Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 14:35
http://images.google.ch/imgres?imgurl=http://www.ohmybag.it/wp-content/uploads/2007/04/borse-stracci.jpg&imgrefurl=http://www.ohmybag.it/2007/04/12/una-borsa-di-stracci/&h=283&w=333&sz=12&hl=it&start=4&tbnid=OU2MqmgUX4qDeM:&tbnh=101&tbnw=119&prev=/images%3Fq%3DBorse%26gbv%3D2%26hl%">borse-stracci.jpg
Еве една симпатична летна торбичка...


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 14:38
Ова е веќе уметничко дело...мечтаење

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: IQ
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 14:41
jas nosam epten mali tashni za izleguvanje navecher, samo kolku da soberat pari, gumi za dzvakanje i labelo ako imam dzebovi, ne ni nosam tashna
za preku den nosam sredno golemi tashni i ima dosta raboti vo niv, zavisi kade odam i zoshto sum izlezena parichnik, penkala, lichna karta, sjaj za usta, palomi, nekoi obetki od lani, sitni pari, avtobuska karta od lani, disketa za komp, pa i indeksot go mknam nekogash, zaboravam da go izvadam i taka se i svashta moze da se najde, zatoa sakam povekje mala tashna oti koga nosish takva, go zemash samo ona shto navistina ti reba, a ne pola pokukjnina

-------------
http://imageshack.us">
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 14:45
Vo mojata canta uste na popot sapkata faliгазење%20од%20смеење
Sakam torbi, za da moze vnatre celata pokuknina da mi ja sobere...Kaj i da e, brat mi ke pocne da mi gi frla niz balkonзадоволствозадоволствозадоволство Najmnogu sakam crni tashni...nekako mi odgovaraat na se... Momentalno imam nesto  slicno ko kafeavata...samo sto ne e  PRADAгазење%20од%20смеење


-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 14:48
А бе прада-брада не е важно... важно шо викаш покуќнината да ти ја собере... ако те стемни некаде да има од каде јорганче да си извадиш...голема%20насмевка

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 17:57
ДА НОСАМ СКОРО СЕКОГАШ, И САКАМ ГОЛЕМИ ТАШНИ,НЕКОГАШ ЈА ПОЛНАМ СО ГЛУПОСТИ НЕКОИ КНИГИ,ВЕСНИЦИ....САМО НИКОГАШ СО ШМИНКА.......ИЛИ ПАК ПО ГОЛЕМ НОВЧАНИК ВО КОЈ ГО СОБИРА И ТЕЛЕФОНОТ.....САМО ТОА
МОМЕНТАЛНО МИ ФАЛИ ЦРНА ТАШНА


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 17:59
Да можам и куфер ке носам со мене голема%20насмевка Нема што немам у ташна.
Влажни марамици за лице па за раце па за ова па за она
Па цигари па тел па уште една кутија цигари па овчаник па дезодоранс па парфем па освежувач за тело абе све...голема%20насмевка


-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: emilyXX
Датум на внесување: 23.Јули.2008 во 15:52
Tasna nosam sekogas. Goleminata zavisi od prigodata i potrebata. Ali sekogas mi se uredno izbrani rabotite sto gi imam zoso nejkam da mi tezi za dzabe. Sekogas moze da najdam vo mojata tasna bez razlika kaj idam neseser so sminki sprej za telo parfem mobilen kluc mastiki ogledalo novcanik, a ako e epten mala samo mobilen pari i sjaj. Ali preferiram od pogolemkite zosto mi gi zadovoluvaat osnovnite potrebi

-------------
Just Be Who You Wanna Be...Not What Others Wanna See!!!


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 26.Јули.2008 во 18:03


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 26.Јули.2008 во 18:25-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 26.Јули.2008 во 18:28-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 26.Јули.2008 во 21:48
http://www.inhabitat.com/wp-content/uploads/ashleywatson.jpg

-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 26.Јули.2008 во 21:51
http://www.raffaello-network.com/item_images/prabag-ua0641-2b6-foh97-morner-p.jpg

-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 26.Јули.2008 во 21:52
http://bp2.blogger.com/_oon5ywLYfrs/R1T6QRGLbCI/AAAAAAAAAb0/7yVcUm88hVo/s1600-h/kiowa.jpg">

-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 26.Јули.2008 во 21:55
http://images.teamsugar.com/files/users/3/33168/41_2007/louis-vuitton-monogran-canvas-bags1.preview.jpg

-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 26.Јули.2008 во 22:32-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 27.Јули.2008 во 17:37-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: BisernA
Датум на внесување: 27.Јули.2008 во 20:05


-------------


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 29.Јули.2008 во 12:29
 
 


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: misseli4ka
Датум на внесување: 29.Јули.2008 во 20:44
како за летово...може ова
http://srkaj.com/photo/">

а и ова ми се свиѓа... http://srkaj.com/photo/">

-------------
You wanna catch me..? Well kill yor self! We'll meet in hell... I'm going there anyway...     


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 31.Јули.2008 во 01:06
http://i34.photobucket.com/albums/d120/shadesnyc/versace.jpg

-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 31.Јули.2008 во 01:09
Versace....malku???

http://www.pursepage.com/wp-content/uploads/2006/10/versace_floral_chain_bag.jpg


-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 01.Август.2008 во 00:50


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: marija-92
Датум на внесување: 09.Август.2008 во 13:30
e za tasnicki bogami ne trosam mn mn pari neso onaka pointeresno po ekonomicno i interesno gleam da bide


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 11.Август.2008 во 14:44


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 11.Август.2008 во 14:54-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 17.Август.2008 во 22:34-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: nikita
Датум на внесување: 19.Август.2008 во 21:26


-------------
She sells seashells by the seashore...


Постирано од: nikita
Датум на внесување: 19.Август.2008 во 21:29


-------------
She sells seashells by the seashore...


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 20.Август.2008 во 02:02
и уште сум без црна ташна


Постирано од: seka
Датум на внесување: 20.Август.2008 во 10:54
 
sto da pravam, toa mi e mana TASNIцрвенеењецрвенеење... momentalno ima tik na golemi tasni sto i knigite moze da mi gi sobereцрвенеењецрвенеење


-------------
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 20.Август.2008 во 11:00
oF sorry
mislev tuka se zbori zA canti голема%20насмевка


-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: mamma
Датум на внесување: 20.Август.2008 во 22:13


-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: nikita
Датум на внесување: 25.Август.2008 во 13:13


-------------
She sells seashells by the seashore...


Постирано од: nikita
Датум на внесување: 01.Септември.2008 во 13:03


-------------
She sells seashells by the seashore...


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 01.Септември.2008 во 13:16
Овие се...ESPRIT...
 
 
 


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 01.Септември.2008 во 13:27
Versace...
 
 
 
 


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Октомври.2008 во 15:38
 


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 07.Октомври.2008 во 20:46
-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: Valeta
Датум на внесување: 07.Октомври.2008 во 20:56


-------------
Вистината е нашата најценета сопственост. Затоа ја употребуваме толку штедливо.


Постирано од: Didi
Датум на внесување: 11.Октомври.2008 во 12:28-------------
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 11.Октомври.2008 во 12:34

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Didi
Датум на внесување: 11.Октомври.2008 во 13:27


-------------
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 14.Октомври.2008 во 01:38


Постирано од: Didi
Датум на внесување: 22.Октомври.2008 во 11:40


-------------
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....


Постирано од: lotus flower
Датум на внесување: 22.Октомври.2008 во 22:07-------------
~Live the life you love, love the life you live~


Постирано од: lotus flower
Датум на внесување: 22.Октомври.2008 во 22:15-------------
~Live the life you love, love the life you live~


Постирано од: lotus flower
Датум на внесување: 22.Октомври.2008 во 22:23-------------
~Live the life you love, love the life you live~


Постирано од: Didi
Датум на внесување: 23.Октомври.2008 во 18:34


-------------
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....


Постирано од: elen4e-eli
Датум на внесување: 09.Ноември.2008 во 20:22
Па најчесто сакам некои средни ни многу мали ни многу големи, тие секогаш се доволни за моите работи. А внатре најчесто сакам да ми е секогаш средено. А тука има: дезодоранс, парфем, несесер со шминка (лабела, сјајчиња, карминчиња, маскара, креончиња, сенки.... и мн др.), очила за сонце, мобилен, мастики, пеперминт бонбони, клучеви, паричник и други мои интимни работи.

-------------
Nobody is perfect.....well I am nobody!


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 10.Ноември.2008 во 03:24
 
Убаво комплетче...голема%20насмевка
 


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Didi
Датум на внесување: 12.Ноември.2008 во 13:44


-------------
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....


Постирано од: гоcтин
Датум на внесување: 15.Ноември.2008 во 14:07


Versace $2850(долари)


Постирано од: гоcтин
Датум на внесување: 15.Ноември.2008 во 14:20
2575 dolari-chanel

1850 dolari-dior

5420 dolari-fendi

45350(четириесет и пет илјади триста и песедет долари)-Louis Vuitton


Постирано од: Didi
Датум на внесување: 16.Ноември.2008 во 02:10-------------
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....


Постирано од: Goldi
Датум на внесување: 16.Ноември.2008 во 13:51


-------------
Ako odam na nebo pred tebe, na sekoja zvezda ke go napisam tvoeto ime, taka sto I angelite da znaat kako se vikas, zasto devojkite kako tebe se nepovtorlivi.


Постирано од: Didi
Датум на внесување: 17.Ноември.2008 во 00:19


-------------
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....


Постирано од: lotus flower
Датум на внесување: 20.Ноември.2008 во 02:17-------------
~Live the life you love, love the life you live~


Постирано од: Didi
Датум на внесување: 20.Ноември.2008 во 09:58


-------------
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....


Постирано од: Didi
Датум на внесување: 02.Декември.2008 во 22:15


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 05.Декември.2008 во 16:54


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 05.Декември.2008 во 17:12


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 05.Декември.2008 во 17:13


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 05.Декември.2008 во 17:14


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 05.Декември.2008 во 17:15


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 05.Декември.2008 во 17:17


Постирано од: Гостин
Датум на внесување: 06.Декември.2008 во 23:44


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Декември.2008 во 11:37
Fendi
 
        


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Декември.2008 во 11:37


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Anthony
Датум на внесување: 09.Декември.2008 во 16:57


-------------
It’s nice to be important....it’s   important to be nice!


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 15.Декември.2008 во 15:07


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 15.Декември.2008 во 15:07


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 15.Декември.2008 во 15:10


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 15.Декември.2008 во 15:11


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 15.Декември.2008 во 15:12


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 15.Декември.2008 во 15:12


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 16.Декември.2008 во 03:18


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 16.Декември.2008 во 03:19


Постирано од: Individua
Датум на внесување: 16.Декември.2008 во 03:21
Kaj e najde ovaa ma
ne ja biva


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 16.Декември.2008 во 03:23
најнова новогодишна линија на GUCCI


Постирано од: Individua
Датум на внесување: 16.Декември.2008 во 03:31
Pa sto ima vrska oti e od Guci
Ne znaci deka e se dobro


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 17.Декември.2008 во 03:18


Постирано од: Didi
Датум на внесување: 21.Декември.2008 во 14:10


-------------
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 27.Декември.2008 во 00:34-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 27.Декември.2008 во 00:35-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 03.Јануари.2009 во 01:08


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 03.Јануари.2009 во 21:58-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 03.Јануари.2009 во 22:00
 

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 04.Јануари.2009 во 01:53-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 04.Јануари.2009 во 01:53-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 04.Јануари.2009 во 01:57-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 04.Јануари.2009 во 01:57-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 04.Јануари.2009 во 01:58-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 04.Јануари.2009 во 01:59-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: lotus flower
Датум на внесување: 04.Јануари.2009 во 16:17


-------------
~Live the life you love, love the life you live~


Постирано од: lotus flower
Датум на внесување: 04.Јануари.2009 во 16:22


-------------
~Live the life you love, love the life you live~


Постирано од: lotus flower
Датум на внесување: 04.Јануари.2009 во 16:24


-------------
~Live the life you love, love the life you live~


Постирано од: lotus flower
Датум на внесување: 04.Јануари.2009 во 16:26-------------
~Live the life you love, love the life you live~


Постирано од: lotus flower
Датум на внесување: 04.Јануари.2009 во 16:28


-------------
~Live the life you love, love the life you live~Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk