IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - ...Идивиди Клуб на политички фајтери...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

...Идивиди Клуб на политички фајтери...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 295>
Автор
Порака
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ...Идивиди Клуб на политички фајтери...
    Испратена: 29.Јуни.2008 во 01:19


Оваа тема ја отвараме заедно со AlbanianGirl со цел да може тука да се релаксирате помеѓу дуелите кои ги водите на останатите теми на подфорумот Политика и секако подобро да се запознаете меѓусебе.

Значи на темата не важат правилата на подфорумот Политика, но секако доколку дојде до екстремни навреди помеѓу членовите ке следат санкции.

Ве молиме бидете фини и културни како што навистина сте и уживајте во вашите мигови на релаксација!

Поздрав

П.С.

...Пушењето не е забрането...алкохол и епитети во ограничени количини... :)))






Изменето од Анастеа - 09.Февруари.2011 во 02:29
Кон врв
dudulovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 998
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dudulovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 01:33
Хе, хе, тоа значи, Моира, дека ќе треба да ја укинеш суспензијата за Кирца Неделков и неговите клонови, за да може човекот малку поопуштено да продолжи со своите бисери.

Изменето од dudulovski - 29.Јуни.2008 во 01:33
Еден литар ракија на ден и секогаш ќе бидеш здрав како дрен.
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 01:36


Не, ништо не се укинува...ова ви е Клуб за релаксација, но тоа не значи дека може да се тепате...нели гледаш дека има обезбедување...?
Кон врв
dudulovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 998
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dudulovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 01:41
Секако, под силно обезбедување, како за време на изборите
Еден литар ракија на ден и секогаш ќе бидеш здрав како дрен.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 01:42
газење%20од%20смеење аплауз
 
Темава ќе стане топ... се шо нема да можат да си кажат во другите (политички)... одма трчање тука да се испукаат...
Треба со се да ја обезбедите... и јајца некој да продава... за мавање...голема%20насмевка
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 01:43


...овде е поефикасно обезбедувањето, мошне брзо интервенира, а и контроли има...
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 01:46
Originally posted by anastea anastea напиша:

газење%20од%20смеење аплауз

Темава ќе стане топ... се шо нема да можат да си кажат во другите (политички)... одма трчање тука да се испукаат...

Треба со се да ја обезбедите... и јајца некој да продава... за мавање...голема%20насмевка
jajcata nekako ne mi se frlat...moze li so domati da mavame?plus ubava boja davat
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 08:45
Originally posted by moira moira напиша:



...овде е поефикасно обезбедувањето, мошне брзо интервенира, а и контроли има...

... nemoj samo da e efikasno... ko za vreme na izborite... i ushte da "pripomaga" so polnenje na kutiite...
...nejse...
...jas pocnuvam so ceremonijata... me iznanervira onoj kreskav glas... koj para ushi... so reklamata... Citajte Fokus...za rabotite da vi stanat pojasni....
... se prashuvam... zoshto na zapad.. koga nekoj ke zabega... vednash vikaat psihoanaliticari... i otkrivaat... dali vo detstvoto bil zloupotrebuvan... od kogo bil...kako bil... kolkavi posledici ostavilo zloupotrebuvanjeto... od koja majcina grada cical... ako e od levata... poblisku do srceto pomali frustracii ke ima bidejki se cuvstvuva sakan... ako e od desnata... se cuvstvuva otugen... pa e agresiven... i taka vo nedogled...
... zoshto tolkav uvod... e pa redno e nekoj da napravi psihoanaliza... na odredeni "novinari"...
... aj shto go napravija pretsedatelot ni...graganinot Crvenkovski... narkoman... pa wiskofil.. pa kleptoman... pa mu zapnaana prethodniot ni shizofrenicarski premier... i mu nametnaa generalskouniformski sindrom...
... sega mu se nafrlija na segashniot premier... i ni pomalku ni poveke ... mu "dijagnosticiraa" samointervjuiranje... demek... sam se prashuval...sam si odgovaral.. sam se karal...sam se smiruval... taka reci firerstvo... zoshto go pravat ova...zoshto se navrteja i na licnosta so najgolem politicki rejting,,,,zaradi tirazot... arno ama...   narodot veke ne nasednuva ... na nivnite " interesni nastani"... samo za da si go zgolemat tirazot... ne znam zoshto ama ova poslednovo mi nalikuva na ... ...AVTOBIOGRAFIJA...sega na red se psihoanaliticarite... za mentalniot sklop na fokusarite...



Изменето од mamamd - 29.Јуни.2008 во 08:46
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 10:12
Originally posted by moira moira напиша:



Не, ништо не се укинува...ова ви е Клуб за релаксација, но тоа не значи дека може да се тепате...нели гледаш дека има обезбедување...?
 
Сугерирам..оделов за релаксација на Форумов да се крсти:
 
ЛАФ-МУАБЕТ
голема%20насмевка
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 10:30
lele mamamd....a da otvorime tender da vidime koj ke ponudi bolja cena za "koshuli"...po se izgleda ke terbat.....ma ke se zbogatime preku nok...plus nekoj denar vaka "naski" u dzep,od pregovori...
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
chuchuliga Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chuchuliga Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 12:20

............jas pocnuvam so ceremonijata... me iznanervira onoj kreskav glas... koj para ushi... so reklamata... Citajte Fokus...za rabotite da vi stanat pojasni.... ... za mentalniot sklop na fokusarite.....................

[/QUOTE]
Веќе 11 години не живеам во МК. Но памтам дека откога постои тој Фокус тоа било најобично трачерско списание преполно со злоба и невистини. Авторите (меѓу кои оној чиешто име го заборавив, а личи на оса)  на такви списанија според мене се најголемите пациенти кои, преку навредите и барањето на валканиот веш (плус читај измислици) на моќните личности во општеството, сакаат сопствените фрустрации да ги ублажат. Затоа не вреди 1. да се даваат пари за таков весник 2. да се губи време во читање 3. со тоа човек да си ја труе душата 4. да се мисли на тоа 5. да се говори за тоа. Заборави.


Изменето од chuchuliga - 29.Јуни.2008 во 12:22
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 12:23
Се сложувам со Чучулига за Фокус...новинарите од тоа списание се надвор од сите вери.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 14:47
ULTIMATE FIGHT..............yeeeeeeeeeeeee
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 16:05
... deka se od site veri nadvor....znaeme...toa e posledica.... ama redno e  da ja najdeme pricinata.... ve molam argumentirano.... shto ste nacule... shto ste procitale... nekoja bajacka... mora da ima lek... vidovme deka kaznite ne pomagaat.... atentat ne doaga vo obzir... bidejki tie toa go ocekuvat... samo taka mozat da vlezat vo svetot na zrtvite... i slavata.... aj zborete so prijateli... kako da gi izlecime....
...jas edno vreme mislev... so onoj selskiot sapun... usta pogana da im izmieme...ama se popishmaniv... usta ke im izmiesh...ama frustraciii ne se lecat so mienje... zatoa...apel... pomagajte.... mozebi zad nivnite napisi... se krie apel za pomosh...
...granny milo... nemoj... kaznata gospodava e mnogu golema ako zarabotish na onie.... na koi gospod malku... odnosno malku poveke im skratil vo kefaloto... zatoa...humanost na delo... besplatna pomosh ke im nudime... iljac ke im najdeme.... големо%20гушкање... zatoa gospod mnoguuuu ke ne nagradi.....


Изменето од mamamd - 29.Јуни.2008 во 16:08
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 295>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.