IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Што е подобро: гимназија или стручно?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што е подобро: гимназија или стручно?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
Ballet Lover Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Јули.2018
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ballet Lover Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2018 во 13:18
Стручно
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.