IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Киксови !!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Киксови !!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
Автор
Порака
kikser Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kikser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2008 во 13:56
1.kukjata se prodava SVE.
2.NE GO GAZI PCENKATA VRZAM KUCE LOS
3.PORADI TEBE NEMOZAM DA SPIJAM CELO VROME MILSAM NA TEBE KOGA KE STANAM KE TE UTEPAM PROKLET KOMARECU!

Кон врв
kikser Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kikser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2008 во 13:58
IMAM BMW KLASA MEKLAREN
Кон врв
kikser Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kikser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2008 во 14:00


Изменето од kikser - 14.Септември.2008 во 14:00
Кон врв
kikser Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kikser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2008 во 14:02
TAKO MU UMREL KAKO MAL. HEHEHEHEH
Кон врв
kikser Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kikser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2008 во 17:05
Originally posted by kikser kikser напиша:

1.kukjata se prodava SVE.
2.NE GO GAZI PCENKATA VRZAM KUCE LOS
3.PORADI TEBE NEMOZAM DA SPIJAM CELO VROME MILSAM NA TEBE KOGA KE STANAM KE TE UTEPAM PROKLET KOMARECU!

Кон врв
kikser Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kikser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2008 во 17:06
Originally posted by kikser kikser напиша:

TAKO MU UMREL KAKO MAL. HEHEHEHEH
Кон врв
kikser Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kikser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2008 во 17:08
Originally posted by saseeeee saseeeee напиша:

Nekoja baba saka da ograbi nekaja prodavnica,vleguva i vika: vozduh vo race,pljacka vi mater ova e p***a.       

(sakala da kaze:race vo vozduh,p**ka vi mater ova e pljacka)
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2008 во 17:17
една албанка на германски место вокали кога рече локали и после место зеллен рече зејтин.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 12:52
кој датум е 7ми октомври?

Кон врв
sirca Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sirca Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2008 во 13:43
sireno bienje (bieno sirenje)
Кон врв
biljana.madrid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Прилепчанка

Регистриран: 22.Ноември.2007
Локација: Spain
Статус: Офлајн
Поени: 358
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biljana.madrid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2008 во 14:40

Ednas bese dojdena baba mi da ne chuva doma kaj nas. Brat mi ke izleguval i i rekol na baba mi ako nekoj prasa kade e da mu rechi deka e internet.

I jas ja prasuvam baba mi kade e brat mi i taa mi vikä:
- mi reche interno ke odel...
 
Ova nemozam da i go zaboravamголема%20насмевка
 
 
Прилепчанка
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2008 во 09:49
ove e neso najtaze od vceraголема%20насмевка

odam ja taka neso luta zamislena zabrzana koga eden mi se isprecuva na pat i malku falese da go osetam plocnikot.....i onaka uste poveke se razbesnuvam mu se vrtam na tipot i mu se pustam da go mavam so tupanici......tipov iznenaden od celata slucka samo mi gi smiri racete i me gushna onaka kako detence i veli ..poleka ,poleka smire se ke projde...si doagam pri sebe malku i mu velam e aj neka projde se ottrgnav od nego go svrtiv grbot i prodolziv....mi dovikna izviniii,cekaj zastani....gi ubrzav cekorite i isceznav...i sega si velam koj na kogo trebase da kaze izvini....црвенеењеголема%20насмевка

batka ako me citash sega...eve go moeto >>>IZVINI!!!црвенеење

koja glupost......i koja sreka sto naletav na nekoj kako negoголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Емче Кремче Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Емче Кремче Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2008 во 19:57
Бисеров е на една Нена од моето одделение и го истресе пред некоја година кога имаше Млади Бунтовници на А1, и оваа цела внесена у шпански јазик се избаци: Леле ама е ладноооо... Студејшн у корасон...

И патос цело одделение
.:.: Keep on talking about me, you're just making me famous ♥ :.:.
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2008 во 23:15
bosa i gola vo moj prevod zvucese GOSA I BOLA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.