IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство > Свадба
  Активни теми Активни теми RSS - Моминска и ергенска вечер
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Моминска и ергенска вечер

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Моминска и ергенска вечер
    Испратена: 29.Април.2008 во 00:13
Што мислете за таа ваша последна "слободна" вечер ???
Дали ја оправдувате??
Дали треба да му се носат на машкото и женското стриптизети ???
Пијанчење до крај???
Кое е вашето мислење за ова???
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 00:18
se razbira
poradi taa vecer vredi da se stapi vo brak
jas sum ZA
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 00:19
Јас сум против.
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 00:20
amerikanski gluposti!

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 00:36
Mene tetka mi ke mi organizira mominska so striptizeri!
Se nadevam deka ke dozivee da se resam da se mazam!
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 08:18
Jas rabotev kako striptizer...samo na zeni im se striptizirav
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 11:27
A veke ne rabotis?
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 11:31
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Што мислете за таа ваша последна "слободна" вечер ??? -ке се оцрнам набрзо (тоа мислам)
Дали ја оправдувате?? -зависи што
Дали треба да му се носат на машкото и женското стриптизети ??? -кој како сака јас не сакам ама ако идниот ми сопру сака 10 нека викне сеедно ми е
Пијанчење до крај??? - е тоа да....голема%20насмевка
Кое е вашето мислење за ова??? -немам некое мислење....а може и вести ке гледам последната ми вечер неоцрнета голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 22:17
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Што мислете за таа ваша последна "слободна" вечер ???
Дали ја оправдувате??
Дали треба да му се носат на машкото и женското стриптизети ???
Пијанчење до крај???
Кое е вашето мислење за ова???


Глупости. Им треба ноќ пред свадба за да гледаат стриптиз. Утре се женам/мажам па дај да изживеам се што не сум изживеал до сега...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 23:33
Originally posted by IQ IQ напиша:

amerikanski gluposti!

можеби си во право......но кој како тоа го прославува...
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2008 во 00:06
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Originally posted by IQ IQ напиша:

amerikanski gluposti!

можеби си во право......но кој како тоа го прославува...


nekoj ako saka neka si "proslavuva" taka, toa se za mene chisti gluposti!

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2008 во 00:18
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Што мислете за таа ваша последна "слободна" вечер ???
 kone4no posledna"slobodna"ve4erголема%20насмевка
Дали ја оправдувате??
 e de,,,,pa mora da ima poslednaголема%20насмевканамигнување
Дали треба да му се носат на машкото и женското стриптизети ???
 NE!!! zatoa sto moze i da ne bide posledna "slobodna" ve4erголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Пијанчење до крај???
Ne ni ova!!!a utresniot den ke treba li da se bide prisuten na onoj "po4etniot" denзбунетостголема%20насмевка
Кое е вашето мислење за ова???
toa bi bilo za ova!!!плазењеголема%20насмевка


Изменето од ZeZnAtA - 30.Април.2008 во 00:19
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2008 во 01:27
Originally posted by IQ IQ напиша:

Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Originally posted by IQ IQ напиша:

amerikanski gluposti!

можеби си во право......но кој како тоа го прославува...


nekoj ako saka neka si "proslavuva" taka, toa se za mene chisti gluposti!

е добро де IQ повеќето колку што знам само си викаат другари и другарки......си изнајмува славеникот локалче само за нив таа вечер.....музика погодена пиењето на место.......после го носат него кркуш до дома.....стриптизерки нема....зш појма неам.....
може да се смета и како обична вечер со друштовото.....само на некој начин посебна......прослава наречена......не знам мојот став кон ова е неутрален......него онака кеиф да му се направи на оној што сака ова да си го прослави
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2008 во 01:37
BULLsh*t

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.