IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Петки и вистинско знаење
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Петки и вистинско знаење

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
Автор
Порака Обратен редослед
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 21:56
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Имам 5 физика а не знам за 5. Тоа не значи дека професорот ми гледал низ прсти, дека сум му била омилена ниту дека сум фаќала врски. Тоа значи дека учев кампањски и сега ништо не помнам.


Не се секогаш криви професорите за нашето незнаење нели?
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Sanja_Inter Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 51
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sanja_Inter Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 19:50
NE ZNAM JAS ZA TOA! dEKA IMA IMA AMA DEKA MI SE ZASLUZENI PETKITE MI SE!!
Logic will take u from A to B! Imagination will take u everywhere!
Кон врв
Zaspana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 429
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zaspana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 17:40
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Имам 5 физика а не знам за 5. Тоа не значи дека професорот ми гледал низ прсти, дека сум му била омилена ниту дека сум фаќала врски. Тоа значи дека учев кампањски и сега ништо не помнам.

тично
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2008 во 22:57
Имам 5 физика а не знам за 5. Тоа не значи дека професорот ми гледал низ прсти, дека сум му била омилена ниту дека сум фаќала врски. Тоа значи дека учев кампањски и сега ништо не помнам.
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
*___****M@r!J@****___* Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *___****M@r!J@****___* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2008 во 22:52
za zal taka e
bas sakam da 4ujam nekoja takva situacija
i jas gi imam mn
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2008 во 18:27
site sme se nasle vo takva situacija,da dobieme pogresna procenka za znaenjeto!
a sto se odnesuva za toa dali ima denes pravi,zasluzeni 5,ima navistina!toa e do profesorite sto cenat i rabiraat!
no ima i takvi nekoi,koi pojma si nemaat kako pravilno da ocenuvaat pa gi vadat ocenkite od rakav,ili popustaat na oderedeni u4enici,4ii roditeli se profesori i sl!nema pravda!
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
*___****M@r!J@****___* Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *___****M@r!J@****___* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2008 во 17:50
dali deneska 5 ki te se zasluzeni kaj u4enicite
i dali vi se slu4ilo nekoj u4enik da ne znae ni pola od ona sto vie go znaete i pak ima podobra ocena od vas samo zatoa sto vas prof "ne ve saka"?
i kako posle vie ke dokazete deka zasluzuvate poveke koga nekoj sosila saka da ve turni?
dali si imal takava situacija?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,984 секунди.