IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Ќар или Зијан од наметнатите „преговори„ за името?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ќар или Зијан од наметнатите „преговори„ за името?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
miroslav_ggg8 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај miroslav_ggg8 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 18:37
a dokolku barame geografska odrednica , mnogu e ednostavno ..... neka bide CENTRALNA ... ima del i na sever , malku pogolem na istok i jug i eden na zapad .... e pa sega toa e ... kako CENTRALNA i nekako bi mozelo da se prifati ....... ili ne ? .... kakvo e vaseto mislenje ? ....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 18:39
kompromis e slozenka od KOM PRO MIS
kom znaci KOMANDA
pro - SREKJAVAM CESTO I KJE MU DOJDE kao

A MIS- E DEKA NESO KJE NI FALIT

PA TOA E pod komanda kao kje ni fali neso od imeto



Изменето од anakin - 15.Април.2008 во 18:42
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
miroslav_ggg8 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај miroslav_ggg8 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 18:41
ispravno i korektno .... NEMA PROMENA NA IMETO ..... pod nikakvi komandi i predlozi .... IME IMAME  a koj saka da se prekrstuva , slobodno neka odi vo crkva ....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 18:42
Originally posted by anakin anakin напиша:

kompromis e slozenka od KOM PRO MISkom znaci KOMANDA pro - SREKJAVAM CESTO I KJE MU DOJDE<font size="7"> kaoA MIS- E DEKA NESO KJE MI FALITPA TOA E <font size="7">pod komanda kao kje ni fali neso od imeto


Neznam sto tolku se furas na golem fond na bukvi.

Imas kompleks ili mislis deka sme slepi?
Кон врв
miroslav_ggg8 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај miroslav_ggg8 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 18:43
ispravno ... ima KRATKOVIDI ludje TUKA
Кон врв
miroslav_ggg8 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај miroslav_ggg8 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 18:43
od site boi i vo sekakvi formi .... samo napred g-dine ANAKIN .....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 18:46
mil moj k*rtuzin
toa e radi filingot i estetska prirodaголема%20насмевка



Изменето од anakin - 15.Април.2008 во 18:48
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 18:47
Originally posted by anakin anakin напиша:

mil moj k*rtuzimtoa e radi filingot i estetska prirodaголема%20насмевка


Poleka kako mi go pisuvas imeto, da ne se vregame.
Кон врв
miroslav_ggg8 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај miroslav_ggg8 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 18:48
e dobro de ... edna bukva e ne e celo ime ......
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 18:49
cek
lele
ama treba sepak da gi stavam naocarive
dabe turi zvezdicka

sorry kultuzin

a so znacit toa voopsto????изненадување

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 18:50
sega mi tekna -- DA VO PRAVO SI , IMAM KOMPLEXI
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 18:51
Originally posted by anakin anakin напиша:

cekleleama treba sepak da gi stavam naocarivedabe turi zvezdickasorry kultuzina so znacit toa voopsto????изненадување


Mnogu dolgo e za ovde da ti objasnuvam.
Toa nekogas so pivce i vo zivo.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 18:53
OK AKO CASTIS
RAKA PRIJATELE
KJE PIEME

SE NADEVAM DEKA NE TRAE KOLKU VOJNA I MIRголема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 18:57
Originally posted by anakin anakin напиша:

OK AKO CASTIS RAKA PRIJATELEKJE PIEMESE NADEVAM DEKA NE TRAE KOLKU VOJNA I MIRголема%20насмевка


Toa ne trae ama jas koga sednuvam da pijam bate e toa trae , ne kako vojna i mir tuku kako KUM i toa trite dela zaedno i prviot od gospodar na Prstenite
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.