IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Помош!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 12>
Автор
Порака
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:56
Nekoi nemaat crvena linija!!!!!!!!
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:57
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:


a i ne gi zali mnogu,tie mislat deka se e toa vo redголема%20насмевка


Tie ili ti??????
 
 
zasto jas?збунетост.......tie sto planiraat da imaat seks na 14 godini....jas togas ne znaev sto toa e..mislam znaev,ama taka se veli
 
znaci TIE....mislev na TIE
 
vo sekoj slucaj e cudna situacija!!!
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:58
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by SOS SOS напиша:

Imam 14 godini, i decko koj e 5 godini postar od mene. Odime vejke 6 meseci. Poslednive dva meseci toj postojano misli samo na edno. Koga ke go odbijam se luti i mi veli da go "oslobodam od tezinata". Jas veke nekolku pati so raka go .... no toj sega saka da go zemam vo usta. Mene ne mi se dopajga idejata no ne znam kakvo e cuvstvoto i dali ke mi se dopadne pa mozebi bi sakala da odam do kraj. Bi sakala nekoja poiskusna devojka da mi kaze sto da pravam. Ne sakam seuste seks a ne sakam da go izgubam ni nego. Prekrasen e ....

kiss
 
 
 
 
ocigledno e deka si premnogu izbuneta ili izgubena
ama ne mi e jasno kako moze da treskas gluposti?
devojce,imas samo 14 godini,a eden perveznjak si igra so tebe i sigurno i poveke od sigurno ne ide samo so tebe,ti si mu samo dzoker u raka
a i zasto da ne go koristi koga ne razmisluvas so tvoja glava i koga moze slobodno da manipulira so tebe....zatoa sto ne si poveke od edno obicno dete koe saka preku nokj da vleze vo svetot na povozrasnite
 
 
 
 
 
 
OVA BESE MOJOT SOVET.........SAMO KOJ PROCITAL,PROCITAL
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:58
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

sepak nejzino e da se odluci,ama nekogas se slucuva poradi edna odluka da se izmeni cel zivot
 
devojcinjata vo toa vreme lesno se zaljubivaat,a ako imaat seks tolku mali,garant nema da mozat da go zaboravat onoj so koj bile duri i nekolku godini......."broken heart"
газење%20од%20смеење
 
 
I OVA
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:58
bas taka! Stvarno zacudena, iznenadena i malce iznervirana sum!! Razmislete malce pred da pisuvate nesto !! I PORASNITE ednas!!!
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 16:01
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

sepak nejzino e da se odluci,ama nekogas se slucuva poradi edna odluka da se izmeni cel zivot
 

devojcinjata vo toa vreme lesno se zaljubivaat,a ako imaat seks tolku mali,garant nema da mozat da go zaboravat onoj so koj bile duri i nekolku godini......."broken heart"

газење%20од%20смеење

I OVA


I tebe toa ti e smesno???????????????
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 16:01
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

sepak nejzino e da se odluci,ama nekogas se slucuva poradi edna odluka da se izmeni cel zivot
 

devojcinjata vo toa vreme lesno se zaljubivaat,a ako imaat seks tolku mali,garant nema da mozat da go zaboravat onoj so koj bile duri i nekolku godini......."broken heart"

газење%20од%20смеење

I OVA


I tebe toa ti e smesno???????????????
 
 
 
 
 
 
 
E MI E.....
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 16:03
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

sepak nejzino e da se odluci,ama nekogas se slucuva poradi edna odluka da se izmeni cel zivot
 

devojcinjata vo toa vreme lesno se zaljubivaat,a ako imaat seks tolku mali,garant nema da mozat da go zaboravat onoj so koj bile duri i nekolku godini......."broken heart"

газење%20од%20смеење

I OVA
I tebe toa ti e smesno???????????????

E MI E.....

Nemam sto poveke da ti kazam, smej se!!!
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 16:04
Originally posted by seka seka напиша:

bas taka! Stvarno zacudena, iznenadena i malce iznervirana sum!! Razmislete malce pred da pisuvate nesto !


se soglasuvam

Изменето од LouWeed - 11.Април.2008 во 16:04
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 16:07
aha DA!
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 18:54
Originally posted by SOS SOS напиша:

Imam 14 godini, i decko koj e 5 godini postar od mene. Odime vejke 6 meseci. Poslednive dva meseci toj postojano misli samo na edno. Koga ke go odbijam se luti i mi veli da go "oslobodam od tezinata". Jas veke nekolku pati so raka go .... no toj sega saka da go zemam vo usta. Mene ne mi se dopajga idejata no ne znam kakvo e cuvstvoto i dali ke mi se dopadne pa mozebi bi sakala da odam do kraj. Bi sakala nekoja poiskusna devojka da mi kaze sto da pravam. Ne sakam seuste seks a ne sakam da go izgubam ni nego. Prekrasen e ....

kiss


Мојот совет е да почекаш и да не избрзуваш со вакви работи, затоа што не се работи за ситница преку која можеш да прејдеш лесно или пак да ја заборавиш. Не му дозволувај да управува со твоите одлуки и чувства, колку далеку ќе одиш и кога е само и само твој избор. Ако не ти се допаѓа идејата тој тоа треба да го почитува посебно затоа што си многу помала од него.

Изменето од Monuska - 11.Април.2008 во 18:56
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 21:08
 SOS,PLEASE SOMEONE HELP ME......THIS IS  NOT HEALTHY FOR ME.......
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 21:31
Dete zosto brzas da vlezes vo svetot na vozrasnite?!?!?!? I uste zgora na toa nekoj te prisiluva na nesta koi nesakas da gi pravis a i ne treba da gi pravis, pa ti si uste dete za takvo nesto!!!! Neznam sto te navelo da bides so nekoj koj e pet godini postar od tebe ama G-dinot "PREKRASEN" kako sto go narece ti e obicen izmamnik.... Malecka nauci prvo sto e toa LJUBOV pa potoa Ljubi bez granici.... Ovaa sto G-dinot "Prekrasen " te tera so sila da go pravis ne e Ljubov,.....toa e iskoristuvanje....Ne se predavaj Malecka....ke zalis....тагаголемо%20гушкање
 
 
P.S . Uste nesto koga veke barase sovet te molam prifati gi sovetive sto gi dobivas tuka ovde ti ukazuvaat na realnosta a ne na fantazijata vo koja zivees sega
Кон врв
Kral Marko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kral Marko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2008 во 08:25
Mala, sakam da ti ukazam na nekolku fakti.
Sigurno ja imas citano knigata Romeo i Julija od Shekspir.
Vo nea se zboruva za neiscrpnata i silnata lubov pomegu dve mladi licnosti. Vo istata taa kniga koj cel svet ja slavi, se spomnuva i intimen odnos pomegu tie dvajca mladi.
Ako ne si ja procitala knigata eve da ti kazam deka Romeo vo knigata ima 14 godini, a Julija 13.
Vo tie godini lubovta e najcista i najverna, najbudalesta.
Ti nikogas povtorno vo zivotot nema da imas 14 godini i da sakas kako sega.
Zivotot e kratok i zatoa celosno iskoristigo. Nemoj da se plases dali ke bides povredena, zosto koga i da e nekoj kreten ke te povredi, taka da toa e neizbezno.
Prethodnive devojki, koi ti davaa soveti jas ti garantiram deka ne docekale ni do tvoja vozras za da spijaat so sakanata licnost, ili mozebi mu e krivo zosto ti imas tolku prekrasno dozivuvanje.
Zatoa ti slusajsi go nego, i pravi se sto ke ti rece, od kade znaes, mozi od toa da ispadne edna golema i nepovtorliva romansa.
Pozdrav.

Изменето од Kral Marko - 12.Април.2008 во 08:34
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.