IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Помош!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112>
Автор
Порака
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 18:17
А зошто одбиваш да одиш на гинеколог? Ако сакаш да бидеш возрасна, да имаш секс, секако дека треба и на гинеколог да одиш. Или кога веќе тоа е во прашања стануваме срамежливи? Со самото тоа што одбиваш да одиш мајка ти станува понервозна и недоверлива, а ти навистина немаш од што да се плашиш ако си немала секс. Оди со неа, ќе сфати дека си и ја кажала вистината а патем ќе добиеш и некој корисен совет од гинекологот кој секако ќе ти го потврди она на кое сите ти укажуваме... премлада си за секс. И уште нешто, не верувам дека ќе уживаш во моабетите кои ќе почнат да се шират низ град кога фраерот ќе почне да се фали дека те пипкал.
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 18:23
Originally posted by SOS SOS напиша:

Sto da pravam ????? Ve MOLAM POMOGNETE MI........

Dve nedeli veke kako me drzat zatvorena doma. Majka mi dozna deka imam decko. Morav da i kazam se. Seuste imam modrinki po raceve. Ne mi veruva deka sum nemala seks. Saka da me nosi na zenski doktor. Ke umram od stram. I rekov deka samo mrtva ke pojdam tamu.
Nejzinata ljubov samo me povreduva. Nema da me pusti ni za veligden so drugarkite.
Pocnuvam da zalam sto ne mu veruvav deka edinstveno toj me saka na ovoj svet. Misli deka ako me cuva zatvorena deka nema da go sakam. Sega go sakam uste povejke, i zalam za rabotite sto mu gi rekov.



......ТАКА ТРЕБА ,ТАКА...ЗАТВОРЕНА, И ЗА ВЕЛИГДЕН ДОМА,НЕ ПОСЛЕ ОВДЕ ПАК СОВЕТИ ДА ТИ ДЕЛИМЕ, И ГЛАВА ДА НЕ БОЛИ.
...АААА,И ЗА ТОА,ЗА ЖЕНСКИОТ ДОКТОР...НЕ БИ ТИ ПРЕПОРАЧАЛ,МОЖЕ НЕМА ДА ВИДИ ДОБРО ..ПА ПРСТИ,РАЦЕ..И ОДЕ НЕВИНОСТА... ,ПА ТЕК ТОГАШ ЌЕ БИДЕ ШТО ЌЕ БИДЕ...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Luna83 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Luna83 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 18:55
nema nisto stasno da se odi na ginekolog,tuku naprotiv se preporacuva da se odi na redovi kontroli barem 2-3 pati godisno.A ako ti stvarno ne si imala seks so deckoto,problemot ke go resis samo so odenje na ginekolog i potoa si slobodna.No vo sprotivno ti samo potvrduvas deka si imala nesto so tipot
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 19:01
Slusaj postari
Кон врв
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 22:21
НЕ ИГРАЈ СИ СО ЖИВИТОТ ДЕТУЛЕ!!
ЕДЕН Е!!!
ОД ТОА КАКВА ОДЛУКА КЕ ДОНЕСЕШ СЕГА МОЖЕ ДА ТИ ЗАВИСИТ ПОНАТАМОШНИОТ ТЕК НА ЖИВОТОТ!!!
И ДОКОЛКУ СЕВО ОВА Е ВИСТИНА ПОЈДИ СИ НА СОВЕТУВАЊЕ КАЈ ПЕДАГОГ А НЕ ДА БАРАШ ПОМОШ НА ФОРУМОВ!!!
car's freack
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 23:42
...КАЈ ЌЕ ОДИ..ГЛЕДАШ ОД ДОМА НЕ ЈА ПУШТААТ !!!ДУРИ НИ КОМПЈУТЕРОТ НЕ И ДОЗВОЛУВААТ ДА ГО КОРИСТИ ДА НИ НАПИШЕ НЕШТО....А,ЗА МРСНИ ФИЛМОВИ ШТО НЕ СМЕЕ ДА ГЛЕДА..ТОА Е ДРУГА ПРИКАСКА...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 23:55
a vaka
zamisli deka sos e nekoj zaebant
i ve igra
i gleda kolku ste dusebriznici

ahhahahahhahahhahhahahahahahahahaah
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 23:56
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

А зошто одбиваш да одиш на гинеколог? Ако сакаш да бидеш возрасна, да имаш секс, секако дека треба и на гинеколог да одиш. Или кога веќе тоа е во прашања стануваме срамежливи? Со самото тоа што одбиваш да одиш мајка ти станува понервозна и недоверлива, а ти навистина немаш од што да се плашиш ако си немала секс. Оди со неа, ќе сфати дека си и ја кажала вистината а патем ќе добиеш и некој корисен совет од гинекологот кој секако ќе ти го потврди она на кое сите ти укажуваме... премлада си за секс. И уште нешто, не верувам дека ќе уживаш во моабетите кои ќе почнат да се шират низ град кога фраерот ќе почне да се фали дека те пипкал.


zaso da odi na ginekolog
moze e nekoj dobar dasa
mozebi za toa

abe-- ve igra nekoj -- a ste vo film
i jas so vas
ne porekuvam
газење%20од%20смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 00:20
...НЕ..НЕ СМЕЕМЕ ДА ОСТАВИМЕ НИШТО НА СЛУЧАЈНОСТА!!!
..МОРА ДА РЕАГИРАМЕ КАКО ДА Е ВИСТИНА..ШТО АКО Е ?А?(знаете ТИТО како не учеше...сте заборавиле,ааааа...)
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 00:27
Originally posted by SOS SOS напиша:

Sto da pravam ????? Ve MOLAM POMOGNETE MI........

Dve nedeli veke kako me drzat zatvorena doma. Majka mi dozna deka imam decko. Morav da i kazam se. Seuste imam modrinki po raceve. Ne mi veruva deka sum nemala seks. Saka da me nosi na zenski doktor. Ke umram od stram. I rekov deka samo mrtva ke pojdam tamu.
Nejzinata ljubov samo me povreduva. Nema da me pusti ni za veligden so drugarkite.
Pocnuvam da zalam sto ne mu veruvav deka edinstveno toj me saka na ovoj svet. Misli deka ako me cuva zatvorena deka nema da go sakam. Sega go sakam uste povejke, i zalam za rabotite sto mu gi rekov.
 
 
Aman be devojce, ako navistina go mislis toa so go kazuvas ("edinstveno toj me saka na ovoj svet"), majkati treba da te odnese na psiholog, ne na ginekolog, a bogami bi trebalo i taa da vleze na eden pregled, ako navistina ti ostavila modrinki po racete. Resi si go prvo konfliktot so majkati za da ne baras uteha kaj postari deckovci, koi ke te ucenuvaat za da go dobijat toa sto si go sakaat!
P.S.: Mene vo ovaa prikaska nesto mi smrdi, nekako mi izgleda necelosna...
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 00:27
neveruvam deka  tito te ucel da im kazuvas na devojcinjata da kazat NE
koga nekoj kje im pobaraгазење%20од%20смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Kral Marko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kral Marko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 11:09
Koga ti vikav jas da ne kazuvas doma, i da si teras so deckoto.
Sega izlezot e eden.
Ke soberis hrabrost i na majkati ke i reces deka si imala seks, i toa uste pred godina dena, pa da ja vidis posle sto ke pravi.
A sto ke pravi, eve jas ke ti kazam.
1.Ke poludi i ke ti vika kako nenormalna edno polovina den.
2. Ke ti se zakanuva deka ke te kazi na tatkoti.
3. Mozi i da te udri no ne silno kako do sega.
4. Se uste nema da i pomine nervozata.
5. Ke ti dade da jades.
6. Uste ke te gleda podmolno i luto.
7. Ke te prasa koga posleden pat si go pravela toa?
Ti na ova ke odgovoris pred 4 meseci za da bide sigurna deka ne si trudna.
8. Ke te prasa koj e toa.
9. Ke te prasa kolku pati si go pravela toa. Ti odgovorii deka duri ste se gledale deka toa bilo dosta cesto.
10. ke se smiri i ke pocni da ti dava soveti, kako toa da go pravis vo idnina i kako treba da se zastitis zosto si mala i zosto taa ne saka ti da ostanes trudna. Posle mesto da te tepa ke te zastituva od tatkoti i drugite i na tebe ke gleda kako povozdrasna licnost.
Za izleguvanje zabranata ke prestane na sila vednas.
Izdrzi. I srekno.
Pozdrav!

Изменето од Kral Marko - 24.Април.2008 во 11:12
Кон врв
Kral Marko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kral Marko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 11:24
P.S. Na ginekolog ne prifakaj da odis nikako.
Po nikoja cena.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 12:15
.....ТАКА Е!НА ДОКТОР НИКАКО...РАЗГОВАРАЈ СО МАЈКА ТИ,ИЛИ ТАТКО ТИ ,И БИДИ СПРЕМНА НА ОДГОВОРИТЕ...
1.КОЛКУ ПАТИ?...ТИ ЌЕ КАЖЕШ ..-САМО ЕДНАШ.!!!...ЗА ПОВЕЌЕ НЕМААТ ДОКАЗИ.
2,КОЈ Е ТОЈ ....ДОМАЌИНОТ?..ТИ...-НЕ ЗНАМ,СЛУЧАЈНО ГО СРЕТНАВ.
3,КАЈ ЖИВЕЕ?....ТИ НОРМАЛНО ТАКА И ТАКА НЕ ЗНАЕШ ...ШТО Е И ОДГОВОР!
4,ДА НЕ СИ СЛУЧАЈНО У ДРУГО СТАЊЕ?...ТИ..-ВЕЗЕ НЕМАМ!
5,ДА ТЕ НОСИМЕ НА ДОКТОР?...ТИ....НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
6,КАДЕ РАБОТИ ТОЈ..ТИПОТ...БУДУЌИ ТАТКО?...ТИ ..-НЕ НЕ РАБОТИ,НЕМАЛ ПОТРЕБА ДА РАБОТИ....!
7,БРАТ ..СЕСТРА..ИМА ЛИ ТОЈ?...ИМАЛ....СЕСТРА,СО ВНУЧИЊАТА КАЈ НЕГО ...ДОМА...ЗАЕДНО СИ ЖИВЕАТ...!
8.И,СЕГА?....ТИ..-ПА НЕ ЗНАМ ..МУ СЕ ЈАВУВАМ...АМА НЕ МИ ОДГОВАРА..!
 
 
...ПОСЛЕ ОВА..ВЕРУВАЈ МИ ,МНОГУ ПОИНАКУ ЌЕ ГЛЕДААТ НА ТЕБЕ И ТВОЈОТ ЖИВОТ!!!ДУРИ И НИВНИОТ ЖИВОТ МОЖЕ ДА ДОБИЕ ДРУГ ТЕКнамигнување....СО СРЕЌА,ПО ПАТОТ КОН НЕИЗВЕСНОСТА...!!!мафтање
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,453 секунди.