IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сеуште има добри дечки или девојки за секс...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сеуште има добри дечки или девојки за секс...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
Автор
Порака
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 17:27
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

zlatnata sredina poleka ja snemuva,,,,,,
vo idnina ili ke te ima ili ke te nema na "top-listata"
,,,treto nema....
 
намигнувањеголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 17:30
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

zlatnata sredina poleka ja snemuva,,,,,,
vo idnina ili ke te ima ili ke te nema na "top-listata"

,,,treto nema....


намигнувањеголема%20насмевка

значи ти си за опцијата бизнисмен и спонзоруша?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 17:32
Дали сеуште има добри дечки или девојки за секс...
 
SEUSTE??? SEUSTE??? SO VI E VAM?? PA NIKOGAS POVEKJE NEMALOOOOголема%20насмевка
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 17:33
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

zlatnata sredina poleka ja snemuva,,,,,,
vo idnina ili ke te ima ili ke te nema na "top-listata"

,,,treto nema....


намигнувањеголема%20насмевка

значи ти си за опцијата бизнисмен и спонзоруша?
 
ne znam,,,,vremeto ke pokaze.....среќа
 
no,sepak mislam deka e podobro sekoj da gi zasuka rakavite,,,,i da ne o4ekuva od drugiot....,,,,,,голема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 17:33
а што тоа ?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 17:34
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

zlatnata sredina poleka ja snemuva,,,,,,
vo idnina ili ke te ima ili ke te nema na "top-listata"

,,,treto nema....


намигнувањеголема%20насмевка
значи ти си за опцијата бизнисмен и спонзоруша?


ne znam,,,,vremeto ke pokaze.....среќа


no,sepak mislam deka e podobro sekoj da gi zasuka rakavite,,,,i da ne o4ekuva od drugiot....,,,,,,голема%20насмевка


вртиш сукаш, пак на филозофија дотеруваш...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 17:37
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

zlatnata sredina poleka ja snemuva,,,,,,
vo idnina ili ke te ima ili ke te nema na "top-listata"

,,,treto nema....


намигнувањеголема%20насмевка
значи ти си за опцијата бизнисмен и спонзоруша?


ne znam,,,,vremeto ke pokaze.....среќа


no,sepak mislam deka e podobro sekoj da gi zasuka rakavite,,,,i da ne o4ekuva od drugiot....,,,,,,голема%20насмевка


вртиш сукаш, пак на филозофија дотеруваш...
 
 
jas ti velam nikoj ne spomnuva sex,,,ti pak aiiii ama si nerazbranголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 17:44
не е преусмерена. во вистинското корито си тече.прашањето е дали сексот кај девојките се сведува на интерес, а момчињата апстинираат поради немање материјални вредности, или пак сеуште се во мнозинство нормалните врски (златната средина)
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 17:47
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

не е преусмерена. во вистинското корито си тече.прашањето е дали сексот кај девојките се сведува на интерес, а момчињата апстинираат поради немање материјални вредности, или пак сеуште се во мнозинство нормалните врски (златната средина)
 
голема%20насмевка,,,i do kakov zaklu4ok dojde????
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 17:54
врз основа на неколкумина учесници заклучок не се извлекува. сепак си го задржувам мислењето дека повеќето девојки не се продаваат на батковците за пијачка и дека сеуште кај нив има високи морални вредности.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 17:59
jas ne kazav deka ne postojat,,,ali aj bidejki temava ne e za filozofiranjeголема%20насмевка ke gledam da ja preskoknuvamголема%20насмевка
,,,a vie navalete na sexголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 18:08

ZNACI...NAVALI NA SEX!!!

SEUSTE??? SEUSTE e cuden zbor! nesoodveten! dobar sex imalo sekogas, vo site epohi i priliki. I toj zavisi samo i isklucivo od kreativnosta, zelbata i cuvstvata.
Mozes da se sexsas za pari, ama toa nema da bide dobar sex! A nie tuka praime muabet za dooooobar sex!!! Znaci sto majka baraat biznismenite i sponzorusite na ovaa tema?
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 18:10
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Ај сеа тука распишете се, ама баш се што ви лежи на душа...
Во Скопје, а гледам скоро и низ цела Македонија, девојкиве некако почнуваат да се трескаат од земја...
Се прашувам зашто е тоа така...
Дали навистина нема веќе добри дечки у Македонија...
Или девојките почнаа многу да пребаруваат... дали девојките си ги дигнаа критериумите многу високо, па престанаа да гледаат на околината?
Дали заради недостатокот на финансии кај голем дел од машката популација стануваат неатрактивни за девојките до 30 години... Што е причината?!?!?! Ова станува многу сериозен проблем, а некако како да се демантира од страна на женската популација...
Давајте искрени одговори......pa najvishe ima vrska so zenskata logika sho ja nemaat, od faktot dka 3 zeni se na edno mashko u Skopje, namesto da se borat za mashkite opraat oni kontra se furaat i naebuvaat pa zavrshuvaat najchesto so vucite i zavodnicite-pa si se naviknuvaat posle na toj nachin na vrski-stanuvaat profuknjachi de-koj ke gi zeme posle takvi-ne mie jasno...hihihihihihihiii
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 18:14
...СЕГА ЌЕ ВИ ДОЈДЕ ZBUNET И ЌЕ ВИ КАЖЕ УБАВО СЕ....голема%20насмевка
...ЈА ИНАКУ....НЕ ПЛАЌАМ,А МНОГУ ПРУЖАМ...намигнувањеДЕВОЈКИ КОЛКУ САКАТЕ...ДУРИ И ЗА ИЗВОЗ ИМАМЕ,САМО КОЈ ГИ НАУЧИ ТАКА ДА СЕ РАБОТАТ....ГЕН ЛИ Е ,ШТО БУТУР Е...изненадување

Изменето од zagor - 10.Март.2008 во 18:16
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.