IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сеуште има добри дечки или девојки за секс...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сеуште има добри дечки или девојки за секс...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
Автор
Порака
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали сеуште има добри дечки или девојки за секс...
    Испратена: 10.Март.2008 во 16:08
Ај сеа тука распишете се, ама баш се што ви лежи на душа...
Во Скопје, а гледам скоро и низ цела Македонија, девојкиве некако почнуваат да се трескаат од земја...
Се прашувам зашто е тоа така...
Дали навистина нема веќе добри дечки у Македонија...
Или девојките почнаа многу да пребаруваат... дали девојките си ги дигнаа критериумите многу високо, па престанаа да гледаат на околината?
Дали заради недостатокот на финансии кај голем дел од машката популација стануваат неатрактивни за девојките до 30 години... Што е причината?!?!?! Ова станува многу сериозен проблем, а некако како да се демантира од страна на женската популација...
Давајте искрени одговори...

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 16:13

................znaci kako i sto rekov vo drugite temi..........ne deka se mnogu prebirlivi devojcinjava..........ama stalno nesto mani naogaat............i so toa se zatvaraat doma........ili se muvaat so nekoj zeneti zaradi sponzorsta(zatoa sto toj e postar od niv....ima pari zatoa sto e poznat biznismen)............a sve toa nosi vo propast...........

a dodeka kaj maskite.............tocno e toa deka ima nedostatok na rabota.....nemaat pari.............ludi koli.............i ete taka i oni si dremat doma............toa e stvarno zalosno................тага

Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 16:16
И, ЗАКЛУЧОК - САМО ЖЕНЕТИТЕ СО БИЗНИС И СПОНЗОРУШИТЕ СЕУШТЕ СЕ ДОБРИ ЗА СЕКС.
Е БИБЧЕ, НЕ СЕ СОГЛАСУВАМ.А ШТО Е СО ЗЛАТНАТА СРЕДИНА?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 16:18
Одлично срочено бибче,
Само највеќе ми е криво што женската популација демантира дека се прават тие работи, а сведоци сме на тоа.... Уствари се демантира до тој степен, као дека сме растени у инкубатор па не знаеме што се дешава околу нас.... Уствари знаеш како викаат, СЕКОЈ СИ ЈА ВРТИ ВОДАТА НА СВОЈАТА ВОДЕНИЦА....

П.С само колку да напоменам, за да не ме свати некој лошо, моментално сум бизи т.е имам девојка и не сум исфрустриран од некои работи, само колку да ја начнам темава, за може да се знае каде и зошто се движи популацијата свесно или несвесно....

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 16:18
...НЕМА ЗЛАТНА СРЕДИНА...ИЛИ ЕБЕШ ИЛИ НЕ...ЛИЖЕЊЕ НЕ СЕ ПРИЗНАВА....голема%20насмевка
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 16:18
.......e pa sto e de?????.............i jas se prasuvam kade e zlatnata sredina................
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 16:19
zlatnata sredina poleka ja snemuva,,,,,,
vo idnina ili ke te ima ili ke te nema na "top-listata"
,,,treto nema....
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 16:21
А ШТО Е СО СТУДЕНТИТЕ И СТУДЕНТКИТЕ ВО СТУДЕНСТСКИТЕ ДОМОВИ КОИ ЕДВАЈ КРАЈ СО КРАЈ ВРЗУВААТ, АМА СО ЕФТИНО ВИНСЕ И ГИТАРИЧЕ СИ ПРАВАТ ЖУРКИЧКИ, А ПОСЛЕ НИВ, КОГА ЌЕ ПРОРАБОТИ ТОА ВИНЦЕТО, ЗАБОРАВААТ НА СТАТУСОТ ПА СИ ГИ ИЗРАМНУВААТ РАЗЛИКИТЕ ВО ТЕСНИТЕ КРЕВТЧИЊА?
ЗАРЕМ ТОА НЕ Е ЗЛАТНАТА СРЕДИНА?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 16:22
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

zlatnata sredina poleka ja snemuva,,,,,,
vo idnina ili ke te ima ili ke te nema na "top-listata"
,,,treto nema....


Абе одличнооо, само да не испадне аман дома сум, нема дечко за мене (не мислам лично на тебе зезната- општо говорам)..
Спонзорите на прсти се бројат, а девојките ги има на кило.... дечките сами дремат заради лошите размислувања на најголем дел од девојките.... Затоа ќе тонеме...

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 16:23
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

А ШТО Е СО СТУДЕНТИТЕ И СТУДЕНТКИТЕ ВО СТУДЕНСТСКИТЕ ДОМОВИ КОИ ЕДВАЈ КРАЈ СО КРАЈ ВРЗУВААТ, АМА СО ЕФТИНО ВИНСЕ И ГИТАРИЧЕ СИ ПРАВАТ ЖУРКИЧКИ, А ПОСЛЕ НИВ, КОГА ЌЕ ПРОРАБОТИ ТОА ВИНЦЕТО, ЗАБОРАВААТ НА СТАТУСОТ ПА СИ ГИ ИЗРАМНУВААТ РАЗЛИКИТЕ ВО ТЕСНИТЕ КРЕВТЧИЊА?
ЗАРЕМ ТОА НЕ Е ЗЛАТНАТА СРЕДИНА?


А што е со 80 % од студентките кои едвај врзуваат крај со крај, па не бираат средства и начин да се дочепаат до тоа што им треба.... Мајсторче сум бил со мнооооогуууу студентки, и знам што им е на ум...
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 16:24
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

А ШТО Е СО СТУДЕНТИТЕ И СТУДЕНТКИТЕ ВО СТУДЕНСТСКИТЕ ДОМОВИ КОИ ЕДВАЈ КРАЈ СО КРАЈ ВРЗУВААТ, АМА СО ЕФТИНО ВИНСЕ И ГИТАРИЧЕ СИ ПРАВАТ ЖУРКИЧКИ, А ПОСЛЕ НИВ, КОГА ЌЕ ПРОРАБОТИ ТОА ВИНЦЕТО, ЗАБОРАВААТ НА СТАТУСОТ ПА СИ ГИ ИЗРАМНУВААТ РАЗЛИКИТЕ ВО ТЕСНИТЕ КРЕВТЧИЊА?
ЗАРЕМ ТОА НЕ Е ЗЛАТНАТА СРЕДИНА?
 
 
 
....И ПОТОА ПРЕРАСНУВААТ ВО АКАДЕМСКИ ГРАЃАНИ ОД ПРВ РЕД..,И НЕ ДУПАТ НАС...ОД НИСКАТА КЛАСА.....лутина
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 16:24
...........taka e nrgmkd.............toa e ziva vistina i nema beganje..............pa izlezi vo kafic ili discoteca............mladi devojcinja od po 20 i nekoja stojat se ligavat so 35/40 godisni "BATKI"........tie pa  kidnale od doma velejki im na zenickite doma deka se na "pat" ili imaat rabota...........a visat po sankovi i mlatat prazna slama.............zaveduvaat frlaat paricki i pijacki.....i toa e...........za zal ama toa e vistina...........
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 16:27
 
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

А ШТО Е СО СТУДЕНТИТЕ И СТУДЕНТКИТЕ ВО СТУДЕНСТСКИТЕ ДОМОВИ КОИ ЕДВАЈ КРАЈ СО КРАЈ ВРЗУВААТ, АМА СО ЕФТИНО ВИНСЕ И ГИТАРИЧЕ СИ ПРАВАТ ЖУРКИЧКИ, А ПОСЛЕ НИВ, КОГА ЌЕ ПРОРАБОТИ ТОА ВИНЦЕТО, ЗАБОРАВААТ НА СТАТУСОТ ПА СИ ГИ ИЗРАМНУВААТ РАЗЛИКИТЕ ВО ТЕСНИТЕ КРЕВТЧИЊА?
ЗАРЕМ ТОА НЕ Е ЗЛАТНАТА СРЕДИНА?


А што е со 80 % од студентките кои едвај врзуваат крај со крај, па не бираат средства и начин да се дочепаат до тоа што им треба.... Мајсторче сум бил со мнооооогуууу студентки, и знам што им е на ум...
 
taka e MRGMKD,,,,toa sto go opisha kako primer majstor4e trae onolku kolku shto trae vinoto vo niv ,,,a potoa ,,,,koga ke izvetree.....sleduva toa shto ti go govorish.....
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 16:29
ТЕМАТА, КАКО ШТО РАЗБРАВ Е ДАЛИ МЛАДИТЕ ДОБРО СЕ СЕКСАТ А НЕ КОЈ ГИ СЕКСА СТУДЕНТКИТЕ.
А ШТО ПРАВАТ СТУДЕНТИТЕ И СТУДЕНТКИТЕ ВО СТУДЕНСТСКИТЕ ДОМОВИ? сАМО ВО КНИГИТЕ ЗЈАПААТ?
СПОНЗОРУШИ...ОТСЕКОГАШ ГИ ИМАЛО И ЌЕ ГИ ИМА... ЗБОРУВАМ ЗА МНОЗИНСТВОТО, НЕ ЗА ИСКЛУЧОЦИТЕ, ТА НЕ ТРЧА СЕКОЈА ДЕВОЈКА ПО БИЗНИСМЕН...!
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 5,438 секунди.