IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сеуште има добри дечки или девојки за секс...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сеуште има добри дечки или девојки за секс...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
Автор
Порака Обратен редослед
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали сеуште има добри дечки или девојки за секс...
    Испратена: 30.Мај.2018 во 08:22
Оуууу ја на твое место сега не би се логирал.
Партал ти е сандачето,имаш сигурно преку 50 пораки.
Али пази и алфиве пуштаат,да лоцираат проституција
во промет.
Кон врв
Dr.G Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 30.Мај.2018
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dr.G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2018 во 00:48
Nekoja tetkica raspolozena za sex ima li?
Кон врв
Ina94 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 31.Јануари.2017
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ina94 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2017 во 04:54
Да постојат ја
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2011 во 12:26
Originally posted by емил емил напиша:

Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Za seks site se dobri ....... samo zavisi koj sto bara VO SEKSOT ......
 
 
велиш дека сите се добри ,но е факт дека мене несакаш да ме легнеш
 
противоречие наоѓам во твојата мисла трепкање
 
 
Nema da go najdes ako ja citas mislata do kraj ..... голема%20насмевка
 
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2011 во 02:57
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Za seks site se dobri ....... samo zavisi koj sto barav VO SEKSOT ......
 
 
велиш дека сите се добри ,но е факт дека мене несакаш да ме легнеш
 
противоречие наоѓам во твојата мисла трепкање
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2011 во 01:37
Za seks site se dobri ....... samo zavisi koj sto barav VO SEKSOT ......
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2010 во 11:27
љубовта отиде у вражју матер
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ARTE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 07.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ARTE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2010 во 11:15
A KADE E LJUBOBTA NEMOZE SAMO ZA PARI I STATIS KADE E LJUBOTA?

Изменето од ARTE - 30.Јули.2010 во 11:15
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2010 во 18:35
Има и се повеќе ќе има затоа што светот се развива и со тоа се развива и сексуалната фантазија кај луѓето.Секој сака да проба нешто ново,нешто што го е видел во некој порнич или еротско списание.И со тоа ќе се повиши квалитетот на секс во една врска.така мислам јас.И за тоа според мене има сеуште добри партнери за во креветот.
 
А плус тоа кога добавиме разните таму стимуланти,апчета за побавно свршување кај мажите,вибратори,филми......сексот би требало да биде вистинско задоволство во една врска. 
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2010 во 12:30
Abe ajde .... Ova mu doagja ko ona What's Love Got To Do With It
 
Zarem MOZE i TREBA celokupniot zenski i maski rod da se dovede vo prasanje samo poradi ocajnite ?
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
rigobet Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rigobet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2010 во 02:33
jas sum dobar decko...se uste.....
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2010 во 02:30
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Ај сеа тука распишете се, ама баш се што ви лежи на душа...Во Скопје, а гледам скоро и низ цела Македонија, девојкиве некако почнуваат да се трескаат од земја...Се прашувам зашто е тоа така...Дали навистина нема веќе добри дечки у Македонија...Или девојките почнаа многу да пребаруваат... дали девојките си ги дигнаа критериумите многу високо, па престанаа да гледаат на околината?Дали заради недостатокот на финансии кај голем дел од машката популација стануваат неатрактивни за девојките до 30 години... Што е причината?!?!?! Ова станува многу сериозен проблем, а некако како да се демантира од страна на женската популација...Давајте искрени одговори...


интересна тема..баш пред некој ден зборевме за ова и дојдов до еден заклучок...
Во Македонија има добри дечки и добри девојки за секс за врска и за нешто уште посериозно, но секој гледа да биде финансиски обезбеден..е тука веќе станува тенка линијата помеѓу *спонзорушата* и *нормалната девојка*...оние што на времето се декларираа како нормални* (дечко,секс,љубов...) многу брзо влегоа во онаа другата категорија...и додека другар ми ми вика: абе знаеш што?..една девојка ме откачи затоа што не сум излегувал во ХХ кафичи..не сум ја частел секогаш..и не сум имал скап мобилен тел. другарка ми од друга страна пак вика: сакам нормален дечко да не е премногу одбивен(се мисли на физичкиот изглед )..се друго иде само по себе...значи границите се поместија...сите те гледаат какао $$$$..никој како човек...
Заклучок: Голем дел(не сите) женски бараат партнери со подлабок џеб...може и да е најгадниот...ама да е богат..
инаку за мене парите се релативни..за луѓе како мене се се врти како на берза..денес имаш-утре не...тоа важи и за парите и за убавината...единствено нешто што ценам е карактерот...

Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2010 во 17:54
И тоа како има добри е*ачи и е*ачици
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2010 во 23:35
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

shteta shto vakva tema dreme ovde nedoprena....
pa go nema avtorot da se izjasni dali konecno najde nesto ili uste pribira збунетост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.