IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - BREAKING NEWS......!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

BREAKING NEWS......!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3940414243 75>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 4,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2009 во 18:21
....ehh,..da se samo tie,...na ...konj bi bil narodov,..a ne, nego da go javaat,..koj kako ke stigne ( ke si go 9zberat)...
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2009 во 19:20
sega na A1 go gledav Fuere i Americkiot tova ambasador kako mirno
nasata drzava pred ocite na makedoncite ne napravile rezil za odredeni tepacki vcera

stvaraa histerija po koja evropa ne gleda

mislam deka ,  i ako  vo britanija pred nedela dena vidov ludo tepanje na policijata so demonstarnite ili bas sega gledam tepanje sred atina so se slucuva vekje so meseci
nikoj ne si dozvoluva na televizija nivna da ja narekuva nacijata VARVARI

SEGA ZNAM
IC NE SI JA SAKAME DRZAVATA I NACIJATA
NE BOLE SO ZBORUVAT ZA NAS
IC NE TREPNA VODITELKATA DEKA NEJZINATA NACIJA E NAREKUVANA VARVARSKA




Изменето од anastea - 30.Март.2009 во 23:49
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2009 во 19:26
FUEREEEEEEEE OVA SKOPJE LI E????
http://www.abc.net.au/reslib/200812/r321455_1433381.jpg
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2009 во 19:30
OVA GARANT NE E SKOPJE
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41gPDpT8EZL._BO2,204,203,200_PIsitb-sticker-arrow-click,TopRight,35,-76_AA240_SH20_OU02_.jpg
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2009 во 21:09

sega si ist kako grujo...i toj koga ke go fatat vo tesno mesto da priznae se opravduva so toa deka i sdsm pravele uste poloso....

Ljudski e , pa i demokratski e, da se osudi sekakvo nasilstvo pa makar bilo i nade...
A i tie na zapad mislis ne gi osuduvaat svoite vandali i varvari? e Anakin gi osuduvaat,  i ne gi opravduvaat.
Ona vo Skopje so se sluci bese sramno i nadvor od sekoj razum i demokratija
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2009 во 23:59
не не не мешај
јас нереков дека не е за осуда секое насилство
очигледно си имаш тенденција или не ме читаш
неможе бре ради насилство на поединци
фуере да излезе со амерот на вести и да зборува лошо за мојата нација

ај шо ти зборам и така се ова го кажуваш со одредена намера

ај други пута прескокни ме
голема%20насмевка


Изменето од anakin - 31.Март.2009 во 00:01
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 00:19
kje go citiram idiotov fuele
LELE TAKVO NASILSTVO NEVIDEL VO MAKEDONIA DO SEGA

 a ona glupacana od novinarka ,sho ne go pita

A VO IRSKA  SI VIDEL?
ILI NA ENGLESKITE STADIONI?????

preku s..... od fueristi vo nasa drzavaлутина







Изменето од anastea - 31.Март.2009 во 00:31
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2009 во 13:25
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2009 во 08:48
http://www.blic.rs/svet.php?id=87109
silen zemjotres vo rusija
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 06:39
Na vremmeto imase eden sportski komentator koj koga ke viknese:- Ljudi moi zar je ovo moguce????  Eve sme i nie sega: Luge moi zarem  e ova mozno????Zosto ???



Изменето од mamamd - 08.Април.2009 во 06:39
Кон врв
Polar Bear Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Канада
Статус: Офлајн
Поени: 1152
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Polar Bear Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 08:14

 

Mladen Delić ...

 

 

Jа сам за демократију и слободу на говор, сакам песну, пиво, вино, ракију и жене!
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 10:21
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

Na vremmeto imase eden sportski komentator koj koga ke viknese:- Ljudi moi zar je ovo moguce????  Eve sme i nie sega: Luge moi zarem  e ova mozno????Zosto ???

 
 
 
ne znam da li vcera procita deka imalo tema "sakate li da spiete so MVR" i na nivnata stranica imalo msrsni vicevi......
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 10:32
Профилот е веќе забранет од централата на Фејсбук.
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 11:59
Врти сучи до сега со ниедна акција, потег не им погодивме на овие странциве. Ако сме строги нема демократија, ако сме малку по слободни см епремногу демократични . Мислам дека бараат во јајцето влакно????!!!


Изменето од mamamd - 08.Април.2009 во 11:59
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3940414243 75>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.