IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Мажи, дали би се осмелиле...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мажи, дали би се осмелиле...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 17:16
па ај види прво па речи...голема%20насмевка иначе во право си целосноголемо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 17:22
So merak ovoa zenive kuki da zatvaraat, a pa ovoa mamlazive mislat deka sreka vnele u kuka  смеење
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 17:37
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Чекај те бре, требаше да коментирам на темава, а сега испаѓа дека треба да честитам на некои наши членки......... голема%20насмевка
АЈ СО СРЕЌАААААААААА, МЕД И МЛЕКО ДА ВИ ТЕЧЕ, ДА СИ СЕ САКАТЕ И ПОЧИТУВАТЕЕЕЕ (леле како баба ми звучам)

Инаку за првото клипче го жалам дечкото, сепак се посрамоти, ама најголем губитник испадна девојката, зашто типчето сепак ќе испадне победник на крај....
Инаку хммммммммммм, интересна понуда за брак беше со падобранот,
Јас сепак имам смислено нешто друго, малце е поинакво од сите други, но ако имам парички мислам дека е изводливо..... А знам дека ќе биде интересно зашто многу....... ај сеа да не коментирам, ќе речете дека се фалам..... Таа што ќе ја побарам, сигурен сум дека ќе биде ептен пријатно изненадена. намигнувањеголема%20насмевка
Зошто ќе испадне победник на крај???збунетостне го сватив овој дел баш
иначе интересен клип
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 17:41
Zosto li klip mi asocira na ...
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 17:47
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

па ај види прво па речи...голема%20насмевка иначе во право си целосноголемо%20гушкање


Ај да видам па ќе речам............ Договоренооооо ?!?!?!? намигнувањеголема%20насмевка
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 17:47
е ај.....голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 17:51
Originally posted by Goddes of Chaos Goddes of Chaos напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Чекај те бре, требаше да коментирам на темава, а сега испаѓа дека треба да честитам на некои наши членки......... голема%20насмевка
АЈ СО СРЕЌАААААААААА, МЕД И МЛЕКО ДА ВИ ТЕЧЕ, ДА СИ СЕ САКАТЕ И ПОЧИТУВАТЕЕЕЕ (леле како баба ми звучам)

Инаку за првото клипче го жалам дечкото, сепак се посрамоти, ама најголем губитник испадна девојката, зашто типчето сепак ќе испадне победник на крај....
Инаку хммммммммммм, интересна понуда за брак беше со падобранот,
Јас сепак имам смислено нешто друго, малце е поинакво од сите други, но ако имам парички мислам дека е изводливо..... А знам дека ќе биде интересно зашто многу....... ај сеа да не коментирам, ќе речете дека се фалам..... Таа што ќе ја побарам, сигурен сум дека ќе биде ептен пријатно изненадена. намигнувањеголема%20насмевка
Зошто ќе испадне победник на крај???збунетостне го сватив овој дел баш
иначе интересен клип


Затоа што ако малце подразмислиш девојката ќе биде таа што се посрамоти. И тоа што дури и спикерите на НБА ја презираааа.
Зашто сепак таа највеќе се посрамоти on NATIONAL TELEVISION...А типчето се потрудил и дал колку што може за да испадне најубаво, девојката го отфрли.... А тој ќе си најде друга (јас барем така мислам)..... Милион девојки видоа дека е сега free.....
Е сеа Американци се.... не би биле тоа што се ако не се леви во некои работи.

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 18:03
hmmmmmmm.....interesno.....e ovija klipcinjata me stavija vo misla...
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 20:21
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

..........на  ваков начин да ја  запросите вашата идна сопруга ?


Погреднете го клипот, па заедно ке  коментираме ВИДЕО



п.с.  За темава ме инспирираше колегата NRGMKD намигнување
шта да очекујемо из америке , најизвозни гранки им се дебилизмот и оружјето . ништо друго
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 18:00
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Originally posted by Goddes of Chaos Goddes of Chaos напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Чекај те бре, требаше да коментирам на темава, а сега испаѓа дека треба да честитам на некои наши членки......... голема%20насмевка
АЈ СО СРЕЌАААААААААА, МЕД И МЛЕКО ДА ВИ ТЕЧЕ, ДА СИ СЕ САКАТЕ И ПОЧИТУВАТЕЕЕЕ (леле како баба ми звучам)

Инаку за првото клипче го жалам дечкото, сепак се посрамоти, ама најголем губитник испадна девојката, зашто типчето сепак ќе испадне победник на крај....
Инаку хммммммммммм, интересна понуда за брак беше со падобранот,
Јас сепак имам смислено нешто друго, малце е поинакво од сите други, но ако имам парички мислам дека е изводливо..... А знам дека ќе биде интересно зашто многу....... ај сеа да не коментирам, ќе речете дека се фалам..... Таа што ќе ја побарам, сигурен сум дека ќе биде ептен пријатно изненадена. намигнувањеголема%20насмевка
Зошто ќе испадне победник на крај???збунетостне го сватив овој дел баш
иначе интересен клип


Затоа што ако малце подразмислиш девојката ќе биде таа што се посрамоти. И тоа што дури и спикерите на НБА ја презираааа.
Зашто сепак таа највеќе се посрамоти on NATIONAL TELEVISION...А типчето се потрудил и дал колку што може за да испадне најубаво, девојката го отфрли.... А тој ќе си најде друга (јас барем така мислам)..... Милион девојки видоа дека е сега free.....
Е сеа Американци се.... не би биле тоа што се ако не се леви во некои работи.

И што сега одма ке се затрчаат сите да го бараат за да ги земе за жени ..ее типичен балкански парадоксален проблем тоа што кај нас врие од убави девојки а мажи статистички има малку дефицитарни се не значи и дека во америка врие од убавици јас мислам дека девојката не видела прилика у него, ок и предложил пред цел стадион па што тоа не значи дека треба да прифати
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.