IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Мажи, дали би се осмелиле...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мажи, дали би се осмелиле...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:17
Мona Liza,..................  а мене, а јас, кај сум јас во твојата приказна? сршено%20срце
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:19
и јас  едвај чекам да дојдам да се видиме мила  моја другарке големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
големо%20гушкање
еве за да не не' карат  другите и за да не ја уништуваме темата, ке им оставиме место да пишат и тие среќа
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:21
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Мona Liza,..................  а мене, а јас, кај сум јас во твојата приказна? сршено%20срце



злато, па те  чекам веке 3 години на форумот да ме побараш за жена, и во меѓувреме си најдов љубов - blueprayer љубов

NRGMKD , ела ваму големо%20гушкањеголема%20насмевка
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:23
мила јас само што сакав да предложам а што велиш да си го земеме НГРМКД за маж?? љубов
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:23
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

добро мамичко,  во тој случај ги  замислувам маживе  во оваа ситуација

ВИДЕО2



.....и срекно си живееја љубов


Istovo go napravi eden decko vo Skopje, samo ne bese so padobran tuku so paraglajder. Ete od kaj mu teknalo. голема%20насмевка
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:23
Мона убавино моја, ти сакаш на форум да те барам ЈАВНО? Па тоа не е проблем, само пишав јас дека имам замислено нешто многу интересно, авантуристички, за да те побарам........ А blueprayer нема да се лути нели? среќаголемо%20гушкањељубов
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:24
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Мона убавино моја, ти сакаш на форум да те барам ЈАВНО? Па тоа не е проблем, само пишав јас дека имам замислено нешто многу интересно, авантуристички, за да те побарам........ А blueprayer нема да се лути нели? среќаголемо%20гушкањељубов
па најди интересен начин и мене побарај ме немам ништо против таман тројка ке бидеме голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:25
Епааааааааааа договорено......Само Мона ми е битно што ќе каже, да не почне со сукала накај мене да фрла....... намигнувањеголема%20насмевка
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:27
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

мила јас само што сакав да предложам а што велиш да си го земеме НГРМКД за маж?? љубов



супер  ти е идејата срцко, мислам дека не  би му пречело и нему голема%20насмевка


еве јас место да ги опуштам маживе на форумот , да почнат да размислуват како да ја побарат нивната идна сопруга ,  не можев да се воздржам па пред сите  те побарав за жена бакнеж   црвенеење
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:30
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Епааааааааааа договорено......Само Мона ми е битно што ќе каже, да не почне со сукала накај мене да фрла....... намигнувањеголема%20насмевка


немам ништо против.....со  ваква екипа како што сте ти и blueprayer  би идела и до месечината љубовбакнеж
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:39
мила ама дали ке му се свиѓам јас на нему? тага
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:49
blueprayer..... зашто да не ми се свиѓаш....... Сакам само опен минд персонс да имам у околина...... Не ми е страшно битен изгледот..... намигнување
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:59
викаш? големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 17:14
Види сеа..........јас не мерам преку убавина, иако е тоа нешто што го остава она најпрвото, она преку кое сакаш да оствариш контакт, но не сум имал проблем да сум со некоја што е не толку убава. Не мора да е убавица, или бомба или што ти ја знам што.... Ако има нешто убаво надвор, а внатре уште поубаво, е тогаш е веќе нешто со кое што би немал проблем.

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.