IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Мажи, дали би се осмелиле...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мажи, дали би се осмелиле...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Мажи, дали би се осмелиле...
    Испратена: 21.Февруари.2008 во 15:15
..........на  ваков начин да ја  запросите вашата идна сопруга ?


Погреднете го клипот, па заедно ке  коментираме ВИДЕО



п.с.  За темава ме инспирираше колегата NRGMKD намигнување
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 15:24
Losha ideja,... nema potreba od takov pritisok,... pa barem da imase nekoja estetika.

Ja sakam da bide pri cista svest koga ke rece DA. Pred publika i vo krevet ne bi predlozil голема%20насмевка
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 15:42
Americhki finti...kako da te vidatнамигнување
Mozebi izgleda...kao romantichno,no e daleku od toa
Sensei,mi se dopadja odgovorot tvoj...pritisokot e nepozelen
Mene mi izgleda kako dogovorena rabota,a zamislete...reche NE??голема%20насмевка

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 15:57
ZADOCNIV ZA OVOJ VOZ. ZALAM...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:00
добро мамичко,  во тој случај ги  замислувам маживе  во оваа ситуација

ВИДЕО2



.....и срекно си живееја љубов
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:01

за првото се изрезилил кутриот газење%20од%20смеење ова кај нас го имаше слично со еден играч мислам во ракомет...крадат финти нашиве...голема%20насмевка сепак не ми е битно кај и како ке ме побара ..битно е да се најде некоја будала да ме побара....голема%20насмевка

Изменето од blueprayer - 21.Февруари.2008 во 16:01
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:04
blueprayer, љубов моја,  би се  омажила ли за мене ? љубов 






Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:06

леле мила вака јавно ме бараш???????????????????црвенеењецрвенеењецрвенеењецрвенеењецрвенеењецрвенеење чекај да се соземам....изненадување ДААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!бакнеж големо%20гушкање


Изменето од blueprayer - 21.Февруари.2008 во 16:06
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:08
Aj neka vi e so srekja!голема%20насмевкаголемо%20гушкање
always look on the bright side of the life!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:09
најмила моја, знаев дека нема да ме одбиеш големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

те  сакам  премногу,  животе  мој бакнежбакнежбакнеж 




п.с. blueprayer, стварно си срцка големо%20гушкање
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:11
ах мила и јас тебе те сакам ......верувај дека јас многу ретко сум во женско друштво...ретко која девојка можам да ја “трпам“ така да ти си една од двете мои другарки.....големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

Изменето од blueprayer - 21.Февруари.2008 во 16:11
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:14
црвенеење   фала  душичке , многу ми значи убавото мислење што го имаш за мене големо%20гушкање

blueprayer, ќе те сакам  до  крајот на мојот живот бакнеж  големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:15
и јас тебе срцке големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањечекам да се вратиш во Мк големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 16:15
Чекај те бре, требаше да коментирам на темава, а сега испаѓа дека треба да честитам на некои наши членки......... голема%20насмевка
АЈ СО СРЕЌАААААААААА, МЕД И МЛЕКО ДА ВИ ТЕЧЕ, ДА СИ СЕ САКАТЕ И ПОЧИТУВАТЕЕЕЕ (леле како баба ми звучам)

Инаку за првото клипче го жалам дечкото, сепак се посрамоти, ама најголем губитник испадна девојката, зашто типчето сепак ќе испадне победник на крај....
Инаку хммммммммммм, интересна понуда за брак беше со падобранот,
Јас сепак имам смислено нешто друго, малце е поинакво од сите други, но ако имам парички мислам дека е изводливо..... А знам дека ќе биде интересно зашто многу....... ај сеа да не коментирам, ќе речете дека се фалам..... Таа што ќе ја побарам, сигурен сум дека ќе биде ептен пријатно изненадена. намигнувањеголема%20насмевка
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.