IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - ИЗГУБЕНО-НАЈДЕНО
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ИЗГУБЕНО-НАЈДЕНО

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
|vana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај |vana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ИЗГУБЕНО-НАЈДЕНО
    Испратена: 23.Јануари.2008 во 17:14
Денес е најдено златно машко кокерче во Аеродром.
Сопствениците нека се јават на 075-493-221
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2008 во 01:47
blagodarnost do netoov USPEV DA SI GO NAJDAM PITBULOT PRED DESETINA DENA-BLAGODARAMMMMMM
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2008 во 00:18

vakvo izgubiv
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
Ана Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ана Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2008 во 15:42
Ве молам помогнете ми да го најдам Леголас!!!!!!Се работи за светло жолт Лабрадор стар 1 година и 3 месеци!

Изгубен е на 18 септември во населба Ѓорче Петров.

За личноста која ќе го пронајде нудам парична награда!

Ако имате било какви информации за него јавете ми на:

075 588 000
20 32 502
piskaceva@yahoo.com
Кон врв
nancy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Декември.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nancy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2009 во 00:23
Денес е најден малтезер, мажјак...кученцето е со скршеница на шепата, многу е уплашено и истрауматизирано (ми личи дури и на тепано ).. Ако знаете некој што изгубил малтешка пудла ве молам контактирајте ме, кучето е кај мене..
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2009 во 00:27
Nensi a vo koj grad, naselba?
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
nancy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Декември.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nancy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2009 во 00:33
Инаку најдено е во козле ..

Изменето од nancy - 07.Јануари.2009 во 01:24
Кон врв
nena841 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nena841 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2009 во 00:43
ИЗГУБЕН Е БЕЛ ЛАБРАДОР,НЕШТО СЛИЧЕН КАКО ОНОЈ НА АНА(ПО ГОРЕ НА СЛИКАТА) ...
АМОР е стар 9 месеци ,има над 20 кг и е изгубен на 07.01.2009 (Божиќ)во ШТИП.
Ако имате било каква информација ќе ми биде од голема помош
А за личноста што ќе го пронајде следува ОГРОМНА награда! Благодарам!!!

tel.071328488

Изменето од nena841 - 12.Јануари.2009 во 21:23
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2009 во 15:49
izgubeno e belo kuce dzzukela vo blizina na krstonicata na partizanska
DA DODADAM SO CRNO REMCE NA VRATOT

Изменето од *moon* - 09.Март.2009 во 02:18
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
sanja_1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja_1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2009 во 17:55
Изгубен е ротвајлер во Козле, мажјак, стар 1 година. Ако имате некакви информации јавете се на 075/285-992. СЛЕДУВА НАГРАДА!
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2012 во 15:19
Молам за информации ако некој го има забележано.
Мажјак од расата Тоса-Ину.
Мирен и се одзива на името Арон,со истото зелено каивче е.
Доколку е изгубен би требало да е во околината на Радишани,Кучевачка Бара,Бутел


Изменето од Орка - 23.Октомври.2012 во 15:35
Кон врв
Kurto123 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Декември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kurto123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2012 во 14:21
Zdravo
Na 18.12.2012 e ukraden mazjak sarplaninec, 5 godini, od okolinata na Sonje, Skopsko. Imate li idea kade bi mozel da go baram? Ve molam ako imate informacija, kontaktirajte me na 070 287 775
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.