Испечати | Затвори го прозорот

ИЗГУБЕНО-НАЈДЕНО

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Животински и растителен свет
Опис на форумот: Раси, одгледување, ветеринарска заштита...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=11715
Датум на принтање: 17.Јули.2024 во 15:18
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: ИЗГУБЕНО-НАЈДЕНО
Постирано од: |vana
Наслов: ИЗГУБЕНО-НАЈДЕНО
Датум на внесување: 23.Јануари.2008 во 17:14
Денес е најдено златно машко кокерче во Аеродром.
Сопствениците нека се јават на 075-493-221Коментари:
Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 10.Април.2008 во 01:47
blagodarnost do netoov USPEV DA SI GO NAJDAM PITBULOT PRED DESETINA DENA-BLAGODARAMMMMMM


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 03.Јуни.2008 во 00:18

vakvo izgubiv

-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: Ана
Датум на внесување: 19.Септември.2008 во 15:42
Ве молам помогнете ми да го најдам Леголас!!!!!!Се работи за светло жолт Лабрадор стар 1 година и 3 месеци!

Изгубен е на 18 септември во населба Ѓорче Петров.

За личноста која ќе го пронајде нудам парична награда!

Ако имате било какви информации за него јавете ми на:

075 588 000
20 32 502
piskaceva@yahoo.com


Постирано од: nancy
Датум на внесување: 07.Јануари.2009 во 00:23
Денес е најден малтезер, мажјак...кученцето е со скршеница на шепата, многу е уплашено и истрауматизирано (ми личи дури и на тепано ).. Ако знаете некој што изгубил малтешка пудла ве молам контактирајте ме, кучето е кај мене..


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 07.Јануари.2009 во 00:27
Nensi a vo koj grad, naselba?

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: nancy
Датум на внесување: 07.Јануари.2009 во 00:33
Инаку најдено е во козле ..


Постирано од: nena841
Датум на внесување: 12.Јануари.2009 во 00:43
ИЗГУБЕН Е БЕЛ ЛАБРАДОР,НЕШТО СЛИЧЕН КАКО ОНОЈ НА АНА(ПО ГОРЕ НА СЛИКАТА) ...
АМОР е стар 9 месеци ,има над 20 кг и е изгубен на 07.01.2009 (Божиќ)во ШТИП.
Ако имате било каква информација ќе ми биде од голема помош
А за личноста што ќе го пронајде следува ОГРОМНА награда! Благодарам!!!

tel.071328488


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 07.Февруари.2009 во 15:49
izgubeno e belo kuce dzzukela vo blizina na krstonicata na partizanska
DA DODADAM SO CRNO REMCE NA VRATOT

-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: sanja_1
Датум на внесување: 03.Ноември.2009 во 17:55
Изгубен е ротвајлер во Козле, мажјак, стар 1 година. Ако имате некакви информации јавете се на 075/285-992. СЛЕДУВА НАГРАДА!


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 23.Октомври.2012 во 15:19
Молам за информации ако некој го има забележано.
Мажјак од расата Тоса-Ину.
Мирен и се одзива на името Арон,со истото зелено каивче е.
Доколку е изгубен би требало да е во околината на Радишани,Кучевачка Бара,Бутел


Постирано од: Kurto123
Датум на внесување: 24.Декември.2012 во 14:21
Zdravo
Na 18.12.2012 e ukraden mazjak sarplaninec, 5 godini, od okolinata na Sonje, Skopsko. Imate li idea kade bi mozel da go baram? Ve molam ako imate informacija, kontaktirajte me na 070 287 775Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk