IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - НЕзгоди!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

НЕзгоди!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
Автор
Порака
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 23:21
во дамнешно време,.... 5то -6то..... снег, подмрзнато,.... тоа плочките кај поштата светат... а ја и дарлинг си идеме од школо со тостови и јадеме... и двете со ташни, ќесиња и ја фино лепо си одам..... и наеднаш кога се испружив,.... тостот на едната страна,... јас на другата,... а ќесето пред мене..... и оваа плазење наместо да ми помогне ми се изнасмеа,.... па за бруката поголема да биде,..... поминаа сто луѓе шо ги знаев.... црвенеењецрвенеењецрвенеење
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 23:23
of mori majko
mi teknue sea




p.p.s. + i si go dojadov tostot

Изменето од DarlinG - 25.Март.2009 во 23:23
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 23:24
јас во бандера се треснав на улица и се цудам што к*р бандерава бара ТУКА?!
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 23:24
па нема да го фрлам...... задоволствозадоволствозадоволство газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 23:26
mislev za mojot tost


tvojot se naogase pod tebe

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 23:29
jas ne vo bandera ali vo znak za zabraneto parkiranje se imam ocukano. use me boli nosov ko ke se prisetam.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
russia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 120
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај russia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 09:22
Како помал, се собравме со другари ке одиме на базен.
Тргнавме такси да бараме, и по пат другариве ми викаат еееј ене го татко ти, ке може да не однесе до базен, и јас кога се свртив да го видам татко ми , видов контињер пред мене....бесе касно за реакција
и што е нај важно за 3 дена одев на одмор, со модро на десното око.
Кон врв
zaguben Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3387
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaguben Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 11:11
KOGA BEV treta godina vo sredno. Bese zimo i Mnogu podmrznato .Odev nakaj kladilnica i pred mene odese edna devojka i onaka devojkava se potopna na mrazot ali z a sreka ne padna.
Abe i se skinav od smeene .
I jas posle Da pominam na semafor na pesacki Koga se optegnav na sred pesacki na grb se ispruziv cel I sto da vidam veke zeleno svetlo im se upali na kolive stanuvane na brzina i da me nema .

I si velam veke nema smeene na drugi
Кон врв
ankii Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ankii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 16:29
сеа се сетив...исто еднаш...летно време и ја си се возам со ролерки со другарките на кеј...и едната 4 метра пред мене а другата 4 метра позади мене...и возам ја и викам ај да и се јавам на другарка ми (на една што не беше со нас) и се јавувам. и ја си возам,во една рака држам шише вода а во друга телефонот,трепкам и одеднаш само осеќам болка,отварам очи и што да видам..сум се испружила колку што сум долга и широка на кеј...луѓе проаѓаат и ми викаат девојче добро си , ти треба помош...а јас сум се фатила да го барам телефонот...шишето беше на 2 метра од мене а телефонот среќа летнал во трвникот блиску до го*но и после дојде другарка ми и едвај станав!
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
pumaval Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Август.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pumaval Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2009 во 08:38
Koga mi go kupija noviot velosiped, radosen jas deka so diskovi i si vozam bez race da mu isprobam ramnoteza, i gi vidov drugarkite od moeto odelenie blizu pa taman da poglednam pred mene vidov deka veke sum na vlezot vo slatkarnicata... aj sto naprajiv steta napraiv ali cela nedela vo ucilisteto bev TABU TEMA



PEZA EJJ
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 21:50
Стара е темава, ама ај...

Бевме искочени, во Охрид, и се видов со едни деца шо ги знам од поодамна...
Еден цела ноќ покушаваше да ме смува, али не беше тоа тоа...
Наеднаш, пријде да ме бакне, и у тој момент се иждрига!

БЉАК!црвенеењецрвенеење
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
DDarko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Миротворец

Регистриран: 14.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4356
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DDarko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2009 во 13:32
Originally posted by tiggy_sparrow tiggy_sparrow напиша:

Стара е темава, ама ај...

Бевме искочени, во Охрид, и се видов со едни деца шо ги знам од поодамна...
Еден цела ноќ покушаваше да ме смува, али не беше тоа тоа...
Наеднаш, пријде да ме бакне, и у тој момент се иждрига!

БЉАК!црвенеењецрвенеење

Ништо не е тоа...

Глеј ја ваа приказна сеа...
Еден мој другар оде да се мува со една моја другарка и овај бутне и цел јазик и мастиката ваа си ја погтне и ќе се задавила... и правила... агхх агхх давам сееее.... голема%20насмевкаголема%20насмевка и овај бркал со прстите да и ја изваде и оваа го ударала со раците у јај**** голема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2009 во 16:36
газење%20од%20смеењеlele budali decaгазење%20од%20смеењеuh... odvaj zedov vozduh....
 
 
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2009 во 16:52
Originally posted by DDarko DDarko напиша:

Originally posted by tiggy_sparrow tiggy_sparrow напиша:

Стара е темава, ама ај...

Бевме искочени, во Охрид, и се видов со едни деца шо ги знам од поодамна...
Еден цела ноќ покушаваше да ме смува, али не беше тоа тоа...
Наеднаш, пријде да ме бакне, и у тој момент се иждрига!

БЉАК!црвенеењецрвенеење

Ништо не е тоа...

Глеј ја ваа приказна сеа...
Еден мој другар оде да се мува со една моја другарка и овај бутне и цел јазик и мастиката ваа си ја погтне и ќе се задавила... и правила... агхх агхх давам сееее.... голема%20насмевкаголема%20насмевка и овај бркал со прстите да и ја изваде и оваа го ударала со раците у јај**** голема%20насмевкаголема%20насмевка


газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење вау...мора да бил ептен добар мувачплазење
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.