IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - НЕзгоди!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

НЕзгоди!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567>
Автор
Порака
me haces falta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај me haces falta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2009 во 16:00
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

mu se javuvam na mobilnoit.......milo koga ke dojdes da se gushkame?......koga ke posakas snashke...(tatko muцрвенеење)голема%20насмевка
Кон врв
me haces falta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај me haces falta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2009 во 16:05
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

vrnezlivo vreme,,,,mrakot se spustase,,,,,,,jas kasnam,,,,nemase ni edno taxi na vidik ,,,i onie koi pominuvaa site bea so patnici,,,,i odednash zdogleduvam edno taxi od koe sto tuku izleguvase patnik,,,,jas presrekna,,,vleguvam vo taxito i mu ja kazuvam na 4ovekot sakanata destinacija i mu naglasiv ako moze sto pobrgu,,,,,,4ovekot nekako 4udno me izgleda,,,,,patuvavme edno 20 min,,,,,,zastana onamu kade sto mu kazav,,,go prasav "kolku treba da platam??" a toj mi veli "ne treba nishto!" a jas za4udena "kako toa ne treba?" 4ovekot so 4udna nasmevka mi odgovara   -ova e "AVOTO-SHKOLA" i dodade "ODEVME VO IST PRAVEC...."


голема%20насмевка.......црвенеење................газење%20од%20смеење
Кон врв
me haces falta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај me haces falta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2009 во 16:22
EDNAS VO SKOLO PRED DA ZVONI VISIME NA VRATA 4 DEVOJCINJA EDNA OD POZADI DVE OD NAPRED, I SE ZEZAM SO TIE OD NAPRD NETO KO DEMEK OVAA OD POZADI BILA SMOTANA I TOA IZGLEDASE VAKA:
JAS: NIE TRITE KE ODIME DO PRODAVNICA, A OVAA POZADI MENE SMOTANAVA NEKA SE MUVA SO KOJ STIGNE
(a dodeka sum zborela se zameile profesorkata i drugarkami so mestata profesorkata dosla slucajno pozadi mene a drugarkami se trgnala na strana, dodeka jas so glavata zborev napred a so rakata pokazuvav pozadi mene)
I ODEDNAS GO SLUSAM GLASOTNA PROFESORKATA BRAVO TAMARA TAKA TE NAUCILA MAJKATI SO POSTARI DA ZBORIS? I JAS VAKA I ZBUNETO I REKOV DA NESAKAJKI NAMESTO DA RECAM NE I SITE MI SE SMEEA
Кон врв
Pentakostalec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pentakostalec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 11:58
igravme kako mali koa imav 9 10 god krizi mizi na maalo i minea edni eden moler i use eden,dvajca a nosea var i se drugo i sea drugar4eo mizi i broj do 10 i jas zabrazan da se skriam negi vidov i paooooooooo vo niv i im ja isturiv cela var....
Одете мегу сите народи и создавајте од нив мој ученици крштевајки ги во името на Таткото, Синот и Светиот Дух
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 12:38
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

vrnezlivo vreme,,,,mrakot se spustase,,,,,,,jas kasnam,,,,nemase ni edno taxi na vidik ,,,i onie koi pominuvaa site bea so patnici,,,,i odednash zdogleduvam edno taxi od koe sto tuku izleguvase patnik,,,,jas presrekna,,,vleguvam vo taxito i mu ja kazuvam na 4ovekot sakanata destinacija i mu naglasiv ako moze sto pobrgu,,,,,,4ovekot nekako 4udno me izgleda,,,,,patuvavme edno 20 min,,,,,,zastana onamu kade sto mu kazav,,,go prasav "kolku treba da platam??" a toj mi veli "ne treba nishto!" a jas za4udena "kako toa ne treba?" 4ovekot so 4udna nasmevka mi odgovara   -ova e "AVOTO-SHKOLA" i dodade "ODEVME VO IST PRAVEC...."


голема%20насмевка.......црвенеење................газење%20од%20смеење


леле и мене истово ми се има случено
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
maki_seker4e Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maki_seker4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 18:02
Se setam vo ohrid...i taka odejki se zagleav vo edna statkara koi imaa sladoledi(se zagleav vo zelen sladoled)
i gleam taka i odam.taman da se svrtam se tresnav mnogu jako mo neso tvrdo.taka sedam zalepena i mislam so moze da e toa.otveram oci i gleam sum se lupnala vo bandera
I love saying yes...and doing the opposite. a friend is alweys there when you need them.NOT ME!
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2009 во 21:57
одам на театар... и бидејќи каснев, влегувам во 19,36 и без леќи и претставава почната, сите седнати... и јас викам : еееее леле јас ништо не гледам тука и цела сала накај мене и дојде еден чичко со фенерче да ми светне
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2009 во 11:42
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

vrnezlivo vreme,,,,mrakot se spustase,,,,,,,jas kasnam,,,,nemase ni edno taxi na vidik ,,,i onie koi pominuvaa site bea so patnici,,,,i odednash zdogleduvam edno taxi od koe sto tuku izleguvase patnik,,,,jas presrekna,,,vleguvam vo taxito i mu ja kazuvam na 4ovekot sakanata destinacija i mu naglasiv ako moze sto pobrgu,,,,,,4ovekot nekako 4udno me izgleda,,,,,patuvavme edno 20 min,,,,,,zastana onamu kade sto mu kazav,,,go prasav "kolku treba da platam??" a toj mi veli "ne treba nishto!" a jas za4udena "kako toa ne treba?" 4ovekot so 4udna nasmevka mi odgovara   -ova e "AVOTO-SHKOLA" i dodade "ODEVME VO IST PRAVEC...."


голема%20насмевка.......црвенеење................газење%20од%20смеење



hahahahahahaha ova e naaaaajsmesnoooo
Кон врв
tamara1990 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tamara1990 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2009 во 20:05
Eh ne e edna nezgoda kaj mene...Ama ovaa ke ja kazam...Bev na shoping so bratuceda mi i celo vreme ja drzev za raka da ne ja izgubam vo guzvata.Edno vreme otidov do eden izlog i se vrativ i pak si ja fativ za raka i pocnav da i raskazuvam kakva dolna obleka sum videla,pa pocnav da se zanesuvam kako ke mi stoi kakva ke bidam abe cel film napraviv za tie edni boxerki ama nikako da se svrtam na kaj nea..I samo vo eden moment posle 200m odenje jas zabelezav deka rakata koja ja drzam nema dolgi nekti,ne e taka neznicka..i ``vidov kolku e saatot`` svativ deka toa e pogresna raka...Sobrav hrabrost i se zavrtev i ima sto da vidam..Decko od okolu 25 godini vnimatelno me slusa..Lele ke ja ubiev bratuceda mi,taa celo vreme bila zad mene i me gledala a ne mi kaza nisto
Кон врв
ankii Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ankii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 20:36
епа еднаш со другарка ми бевме во кино...и сеа она ми вика „ај пред да почне филмот да идам до WC одма ќе се вратам“ и ја и викам ОК и ја седнав на местата (кај што требаше) и ја чекам ... чекам...чекам и веќе едно 10 мин ја чекав и викам ај да идам да видам што направи толку долго во WC идам јас натака и гледам едно девојче како другарка ми со иста блуза и коса,збори со некои девојчиња...идам јас и ја удирам по г*зот и оваа ми се врти и ми ја плесна една ... јас ги избројав сите ѕвезди,кога видов дека не е она се извинив и девојчето почна да ме пцуе,а кога се вратив дома мајка ми ми вика „што ти е тоа на лицето?“ ја и викам „незнам“ и мајка ми „па црвена си “ и јас и викам „едно девојче ми плесна шамар“ ! а иначе тоа со удирањето по г*з ...така по некад се „поздравуваме“ само кога не се гледаме лице во лице!
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 20:50
leleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee na poslednive dve ednostavno sep presmeav padnav od stol od smeenje breee lele
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 20:52
Originally posted by ankii ankii напиша:

епа еднаш со другарка ми бевме во кино...и сеа она ми вика „ај пред да почне филмот да идам до WC одма ќе се вратам“ и ја и викам ОК и ја седнав на местата (кај што требаше) и ја чекам ... чекам...чекам и веќе едно 10 мин ја чекав и викам ај да идам да видам што направи толку долго во WC идам јас натака и гледам едно девојче како другарка ми со иста блуза и коса,збори со некои девојчиња...идам јас и ја удирам по г*зот и оваа ми се врти и ми ја плесна една ... јас ги избројав сите ѕвезди,кога видов дека не е она се извинив и девојчето почна да ме пцуе,а кога се вратив дома мајка ми ми вика „што ти е тоа на лицето?“ ја и викам „незнам“ и мајка ми „па црвена си “ и јас и викам „едно девојче ми плесна шамар“ ! а иначе тоа со удирањето по г*з ...така по некад се „поздравуваме“ само кога не се гледаме лице во лице!


aj da reces da si masko ama ti...lele me presmea
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 20:52
Originally posted by tamara1990 tamara1990 напиша:

Eh ne e edna nezgoda kaj mene...Ama ovaa ke ja kazam...Bev na shoping so bratuceda mi i celo vreme ja drzev za raka da ne ja izgubam vo guzvata.Edno vreme otidov do eden izlog i se vrativ i pak si ja fativ za raka i pocnav da i raskazuvam kakva dolna obleka sum videla,pa pocnav da se zanesuvam kako ke mi stoi kakva ke bidam abe cel film napraviv za tie edni boxerki ama nikako da se svrtam na kaj nea..I samo vo eden moment posle 200m odenje jas zabelezav deka rakata koja ja drzam nema dolgi nekti,ne e taka neznicka..i ``vidov kolku e saatot`` svativ deka toa e pogresna raka...Sobrav hrabrost i se zavrtev i ima sto da vidam..Decko od okolu 25 godini vnimatelno me slusa..Lele ke ja ubiev bratuceda mi,taa celo vreme bila zad mene i me gledala a ne mi kaza nisto



hahahahahahahahahaha
Кон врв
ankii Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ankii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 21:43
Originally posted by ВАЖНА ВАЖНА напиша:

Originally posted by ankii ankii напиша:

епа еднаш со другарка ми бевме во кино...и сеа она ми вика „ај пред да почне филмот да идам до WC одма ќе се вратам“ и ја и викам ОК и ја седнав на местата (кај што требаше) и ја чекам ... чекам...чекам и веќе едно 10 мин ја чекав и викам ај да идам да видам што направи толку долго во WC идам јас натака и гледам едно девојче како другарка ми со иста блуза и коса,збори со некои девојчиња...идам јас и ја удирам по г*зот и оваа ми се врти и ми ја плесна една ... јас ги избројав сите ѕвезди,кога видов дека не е она се извинив и девојчето почна да ме пцуе,а кога се вратив дома мајка ми ми вика „што ти е тоа на лицето?“ ја и викам „незнам“ и мајка ми „па црвена си “ и јас и викам „едно девојче ми плесна шамар“ ! а иначе тоа со удирањето по г*з ...така по некад се „поздравуваме“ само кога не се гледаме лице во лице!


aj da reces da si masko ama ti...lele me presmea
е да ама како ми го влепи шамарот уште се сеќавам на моментот кога ги броев ѕвездите...а и не го гледав филмот затоа што за време на филмот јас бев во WC ставајќи си пудра и пробувајќи да ги скријам прстите
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.