IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - НЕзгоди!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

НЕзгоди!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
Автор
Порака
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 22:37
Originally posted by Цаци Галапчарот Цаци Галапчарот напиша:

ss kakve mlazove su te isposipali?
смеење


Изменето од zabegan - 22.Јануари.2008 во 22:37
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 22:45
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Посипав еден тип со мартнини....малце незгодно нормално, ама не се каам..другари сме и ден денес....голема%20насмевка
мене ме имаат посипано пеесет пати со разни течности, веќе се навикнувамгазење%20од%20смеење

друже моментот е коа те бришат голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 22:50
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Originally posted by zabegan zabegan напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Посипав еден тип со мартнини....малце незгодно нормално, ама не се каам..другари сме и ден денес....голема%20насмевка
мене ме имаат посипано пеесет пати со разни течности, веќе се навикнувамгазење%20од%20смеење

друже моментот е коа те бришат голема%20насмевка
знам де те сватив што мислиш на почетокот уживај
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 22:52
ама ја не бришам среќаизненадување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 22:58
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

ама ја не бришам среќаизненадување
си го чуваш достоинството значи
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 22:59
псссссссссссссс и те како само им делам салфетки
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2008 во 19:46
 вчера на час по англиски,... наместо Teacher is koffing ,... јас реков Teacher is КАШЛing.... голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 23:48
сеа ми текна кога многу ми се смееле
седевме едно пет шест души у просторчето за дежурни кај мене на школо
ја седев на столче навален и покушав нозете на на клупата да ги кренам ама се расцепив кога паднав доле на земја и сите се пукнаа од смеење и поради галамата што ја напраивме дојде обезбедувањето и не избрка бидејќи таму смеат уствари само дежурните да седат а ние се прикрадовме
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
baso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај baso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 01:12
trca eden momak na traka i taka siguren vo sebe gazi jako pocna da se zapotuva i sea neke da sopre coekot ama poso mu e toplo sakase da si soblece bluzon i zima fraerot dok taka trcka da se soblekuva i sledno gledas leta u steperi pozadi prekrsen i taka stutkan vika NISTO NE MI E
Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 21:50
хахаахахахаххахахаха............. леле се згазив од смеење!  смеењегазење%20од%20смеењесмеење

Ај кажете уште нешто вака смешно добро да се насмеам .... голема%20насмевка
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 19:41
Ајде ништо ли незгодно не ви се случува бе луѓе! збунетостзбунетостзбунетост


Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 08:36

vrnezlivo vreme,,,,mrakot se spustase,,,,,,,jas kasnam,,,,nemase ni edno taxi na vidik ,,,i onie koi pominuvaa site bea so patnici,,,,i odednash zdogleduvam edno taxi od koe sto tuku izleguvase patnik,,,,jas presrekna,,,vleguvam vo taxito i mu ja kazuvam na 4ovekot sakanata destinacija i mu naglasiv ako moze sto pobrgu,,,,,,4ovekot nekako 4udno me izgleda,,,,,patuvavme edno 20 min,,,,,,zastana onamu kade sto mu kazav,,,go prasav "kolku treba da platam??" a toj mi veli "ne treba nishto!" a jas za4udena "kako toa ne treba?" 4ovekot so 4udna nasmevka mi odgovara   -ova e "AVOTO-SHKOLA" i dodade "ODEVME VO IST PRAVEC...."

голема%20насмевка.......црвенеење................газење%20од%20смеење
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 09:42
Aj uste edno slucuvanje so taxi:
na edna prijatelka baba i vleguva vo taxi i mu ja kazuva ulicata.Stignuvaat i deckovo i vika 70den.A babava-nemam 70 imam 50den,aj ako sakas vrati se malku ponazad od kaj sto dojdovme!
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 09:44
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

mu se javuvam na mobilnoit.......milo koga ke dojdes da se gushkame?......koga ke posakas snashke...(tatko muцрвенеење)голема%20насмевка


Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.