IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Останати спортови
  Активни теми Активни теми RSS - Ватерполо
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ватерполо

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 567
Автор
Порака Обратен редослед
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2008 во 22:09
па јас нит го оправдав, нит го осудив „купувањето“.

поставив прашање. Ти го оправдуваш. ок. можеби има и други гледишта.
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2008 во 21:00
Е аџија . . . Кој е крив за тоа ? Дали ти знаеше дека единствен затворен базен во МАКЕДОНИЈА е токму тој во кој се играа квалификациите (мислам Карпош дека се вика . . . ) . . . Значи кои услови ги имаат нашите ‘надежи‘ или нашите останати играчи . . . И друго ме интересира - има ли МКД лига во ватерпол ? Јас не сум чул за тоа . . . И се надевам дека владата и Агенцијата за Млади и Спорт ќе ги отворат очите и ќе се свестат за овие проблеми за водните спортови кај нас . . . Значи не само ватерполистите , туку и пливалите го имаат овој проблем . . . Ако згрешив некаде ве молам да ме поправите . . .намигнување
STRUGA
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2008 во 11:29
а што мислите за ова „купување“ репрезентативци? 10 ватерполисти на „МК“, се всушност срби и хрвати.
Кон врв
TIGAR Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
ТИГАР

Регистриран: 06.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TIGAR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2008 во 09:23
Ватерполото е многу добар спорт.Треба да се игра почесто.Јас многу го гледам на телевизија,а и многу сакам да играм,али искрено речено досега никогаш не сум играл ватерполо,на мене ми е интересен кога го гледам на телевизија и друго.А ако те интересира резултатот Русија Македонија мислам дека беше 10:8 za Русија.За резултатот не сум сигурен дали беше толку,но сигурен сум дека Русија победи....за жал.
Happy new year
Be CarEfUl you don't now me
Кон врв
hacko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Ultimate HackMan

Регистриран: 19.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hacko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 11:47
Dosta gledam vaterpolo.Steta sto izgubivme od Rusija,ama i nasata reprezentacija e dobra.Ne se razlikuvaat od drugite.Steta sto vo povekjeto gradovi nema ni bazenti za razvoj na ovoj sport.
Svijet je okrutan...Okrutniji od juce...
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 12:06
Ги гледав квалификациите на МКД и ми текна да напишам збор два за ватерполото . . . Спорт кој многу го сакам и да речам многу сум горд на нашиве деца . . . Алал да им е добри се . . . Сега го следам натпреварот со Русија и ќе видиме што ќе биде . . . Мене ме интересира дали има некој на форумов што го следи или барем малку го сака овој спорт . . . голема%20насмевканамигнување
STRUGA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 567
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.