IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - SNUFF FILM - мит или реалност?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

SNUFF FILM - мит или реалност?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2008 во 15:09
Кој нормален би гледал ваков филм?
Добро, знам дека постојат болни умови кои наоѓаат задоволство во тоа да гледаат вакви филмови, па верувам дека постојат. Знам дека се спомнуваат во КРВНА ВРСКА на Сидни Шелдон, а и 8мм е филм кој се занимава со таква тематика...
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2010 во 22:14
Sve bi ja toa na besilka...i snimateli i reziseri a bogami i toj sto ce umre za da go snimat....a pa za onie sto sakaat da gledaat ma i besilka e premnogu blaga kazna...лутина
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2010 во 22:19
ne me privlekuva...изненадување
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2010 во 22:36
i da ima takov film .. normalnite ne go gledaat
ne sum tolku ljubopiten za da si go rasipam denot, nedelata, godinata ili celiot zivot
ne me ni briga dali ima ili nema takvi
ubavina vo filmovite e vo toa sto mozete da se soziveete so nego ama i vo sekoj moment da si recete.. ova e samo film i iluzija
endrsten?????
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2010 во 22:44
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

ma sum slusnal deka ulogite gi tolkuvaat kidnapirani devojki i momci od najcesto nerazvienite zemji..ili tesko bolni..ali se uste ne sum sretnal licnost koja navistina poglednala takvo nesto..i bas me zanima..pred samiot cim na ubistvo..dali zrtvata e sexualno eksploatirana..ili sexot ne igra nikakva uloga..biten e samo cinot na ubistvoto?...jezivo covece изненадување
 
 
seksot e vo "leading role"  i ubistvata se slucuvaat pretezno za vreme na odnos (vo bilo koj oblik)изненадување 


Изменето од mimicria - 04.Јули.2010 во 22:44
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.