IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - ПОКЛОНУВАМ-ПРОДАВАМ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ПОКЛОНУВАМ-ПРОДАВАМ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
na oko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

koj sum jas koj sum jas

Регистриран: 25.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4866
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај na oko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2010 во 17:02
podaruvam labrador-meshanec od dedo rotvajler star 2 godini

P.S.kuka gratis
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka
Кон врв
titanik Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај titanik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2010 во 00:20
poklonuvam pitbull
Кон врв
milomoe Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај milomoe Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2010 во 00:12
baram zenka haska za parenje so haska stara 1 godina i 3 meseci crno bela so kafeni oci , so pedigre . za podetalni informacii javetese na forumot i ke se dogovorime .BLAGODARAM ODNAPRED .

Кон врв
KikoFanClub Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2011
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KikoFanClub Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2011 во 23:01
eve ovde mozete da pobarate koj saka za da si vdomi macka ili kuce
http://www.facebook.com/pages/SPAS-ZA-ZIVOTNITE-zdruzenie-za-vdomuvanje-na-zivotni/149817651321

Изменето од KikoFanClub - 05.Јули.2011 во 23:01
Кон врв
sweet angel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweet angel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2011 во 23:01
а3 мали мачиња итно бараат дом! Мачињата се фрлени од страна на некој кој сакал на лесен начин да се ослободи од нив, дојдоа кај мене во двор пред 2 дена, сега за сега ги чувам привремено, но веќе имам мачор и не можам да се грижам за уште 3 мали мачиња, сепак е обврска. Замолувам да се јават љубители на мачиња кои ќе згрижат барем по 1 од мачињата....ми требаат тројца совесни луѓе кои сакаат да си вдомат милениче...Мачињата се многу слатки, пол не знам, едно е црно бело, две се како тигриња црно-сиво-бели...Претпоставувам дека мачињата се на возраст од околу 2 ипол месеци. Се гледа дека се чувани и питоми, и очигледно му здосадиле некому па едноставно ги фрлил на пат...Мачињата изгледаат здраво,имаат апетит и се весели :) секое има различен карактер, па ќе може да си бирате ;)Доколку има некој заинтересиран можам да му пратам и слики на мејл, пишете на sanjic63@gmail.com. Навистина би сакала да ги вдоми некој пред да фатат зимските студови...
Кон врв
sweet angel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweet angel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2011 во 23:10
Или ако веќе не можете да ми помогнете на тој начин, барем да ми пишете контакт од некој центар за згрижување на животни...
Кон врв
avathebeagle Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај avathebeagle Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2012 во 17:03
Кон врв
riri Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2012 во 17:52
Mozhe slika da stavish da go vidime ?
mashko/zhenskoe ?
kolku e staro?
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2014 во 23:02
 


Poklonvam domasen Piton......kafena boja
...samo za seriozni ljubiteli na domasni milenicinjaнамигнување


Изменето од laki_bu - 08.Февруари.2014 во 23:13
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2014 во 23:13
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Poklonvam domasen Piton......kafena boja
...samo za seriozni ljubiteli na domasni milenicinjaнамигнување
 

сдк- љубителки ?голема насмевка
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2014 во 01:09
Се подарува машко сијамско мачорче на возраст од 2 месеци со стекнати хигиенски навики. Се дава на вистински љубители кои би го чувале во стан. Контакт Верица 078-222-284 или кај мене во ЛП.

Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2014 во 20:18
Ako znaete nekoj sto bi go sakal macevo da kaze!

Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2014 во 20:37
Originally posted by evangeline evangeline напиша:

Ako znaete nekoj sto bi go sakal macevo da kaze!

 


a за стопанката на мачево која е офертата ? Слободна си ?
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2014 во 20:44
Originally posted by емил емил напиша:

Originally posted by evangeline evangeline напиша:

Ako znaete nekoj sto bi go sakal macevo da kaze!

 


a за стопанката на мачево која е офертата ? Слободна си ?

Не знам за стопанката, треба да ја прашам дали оди во пакет со мачево. Не е мое!
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.