IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Мајка му
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мајка му

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 8>
Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 08:58
Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

ne e vazna majka mu!
ne e vazna majka ti!
se` dodeka edna od niv e na prvo mesto, vie ste na vtoro
a...vtoro, treto, cetvrto...=posledno
samo prvoto e vazno!

... strashno e koga se misli na osvoeno mesto... ljubovta ne e natprevar.... ona shto ne cini mora da se kaze, bilo na svoeto dete, bilo na negoviot partner... vcera me iznervira sin mi... devojkata polagala ispit... i se padnale teshki prashanja... neshto zaglavila i bajagi se iznervirala... bidejki toj ja zamolil da proveri koga toj polaga... no devojceto nervozno...zaboravilo... Ko ja podbra... ta ne mislela na nego, ta ednash pobaral usluga a taa ne izvrshila... taa kutrata... na rab na nerven slom... ta koga si go podbrav jas nego... za negovata bescustvitelnost... ama ne za da i pravam lice nejze...tuku zatoa shto toa e covecki... zaboravilo, zaboravilo, zapali kola, zemi ja i nejze. odete zaedno do fakultet, videte sopshtenija, proshetajte malku, razbistrete glava... aman bre luge, ima vreme za nervozi... ko ke ti kviknat dve-tri zgebalinja, ko ke ti se natovarat 10 neplateni smetki...neplateni rati od krediti... ta majka mu ...ta majka ti.. vodete ljubov... ne politika... mavnete i majka i svekrva... tie svoeto si go terale koga trebalo...
...  uzgred...edna koleshka mi veli- Srce mi se stega koga ja slusham kako go kara! Ja gledam...ja slusham... 2-3 minuti...ta koga sum ja podbrala... - ta ti da ne si poarna...go jadesh onoj tvojon kako suvo lepce...a si pomislila li kako i e na svekrvati...
...sindzir... alki... toa e ...majka..svekrva... deca... devojki na decata...

Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 19:47
мамамд сакам свекрва ко тебе
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 20:10
Kako mojata svekrva ni na dusmanka da ne i se pogodi!!!
Ama sto si sadi toa ke si bere!!!
Neka si zivi sama, a i jas sama    ......
Lele kolku e poubavo da si SAM!!!!!
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 21:43
kaj se trpat dve zeni Makedonki u edna kuka be...nema shansi...hahahahaahahaa...zverki niedni...плазење
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 22:10
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

kaj se trpat dve zeni Makedonki u edna kuka be...nema shansi...hahahahaahahaa...zverki niedni...плазење

ТИ ОД ИСКУСТВО???????????
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 22:14
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

мамамд сакам свекрва ко тебе

... edniot e zafaten...ama drugiot momentalno e sloboden...смеење...
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 23:44
Originally posted by mamamd mamamd напиша:


Originally posted by Monuska Monuska напиша:

мамамд сакам свекрва ко тебе
... edniot e zafaten...ama drugiot momentalno e sloboden...смеење...


Види ја, немој така директно, се изосрамив... се шалам, освен тоа, кој рече дека јас сум слободна само сакам мојата идна (ова ептен во иднина) свекрва да има сличен карактер ко ти...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 12:13
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by mamamd mamamd напиша:


Originally posted by Monuska Monuska напиша:

мамамд сакам свекрва ко тебе
... edniot e zafaten...ama drugiot momentalno e sloboden...смеење...


Види ја, немој така директно, се изосрамив... се шалам, освен тоа, кој рече дека јас сум слободна само сакам мојата идна (ова ептен во иднина) свекрва да има сличен карактер ко ти...

... pa dobro bre milo...jas imam pravo da biram snaicki... bar da si kazam ... голема%20насмевка....големо%20гушкање....
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 17:41
Originally posted by mamamd mamamd напиша:


Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by mamamd mamamd напиша:


Originally posted by Monuska Monuska напиша:

мамамд сакам свекрва ко тебе
... edniot e zafaten...ama drugiot momentalno e sloboden...смеење...


Види ја, немој така директно, се изосрамив... се шалам, освен тоа, кој рече дека јас сум слободна само сакам мојата идна (ова ептен во иднина) свекрва да има сличен карактер ко ти...
... pa dobro bre milo...jas imam pravo da biram snaicki... bar da si kazam ... голема%20насмевка....големо%20гушкање....


Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2008 во 11:54
Фала Богу, дека jа имам. 
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2008 во 09:42
Poznavam nekoi sto nema sansi da se ozenat dodeka im se zivi majkite, a po moe mislenje sinot si go saka nesto poveke od sin iako ne e ocigledno na prv pogled.
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2008 во 12:35
majka muзбунетост
e dobro de, majka mu e
mene ne mi e nisto голема%20насмевка
da ne bil on nemalo ni da ja poznavamплазење
apce
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2008 во 16:08
Мајка му...
Моментално е во тешка ситуација...
А не ни мислев дека толку ќе ме заболи...тага
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2008 во 16:10
...majka mu...epa da ne beshe ona...nemashe da postoi ni ona parce meso po koe tolku se letaat snaite...zatoa...nemora da ja sakaat... ama mora da i priznaat...taa im go dala ona shto go imaat...намигнување i bez koe se nervozni...ifrotisani...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.