IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Мајка му
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мајка му

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 8>
Автор
Порака
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2007 во 15:13
Ne ocekuvam da me saka kako rodena kerka, ni pak jas da ja sakam kako rodena majka. Megutoa za pocituvanje ke ja pocituvam do onaa mera kolku i taa me pocituva mene. Mozebi nekogas i jas kepopustam,nekogas taa ali ako ima razbiranje ke ima i mir. Koj znae, mozebi i ke ja zasakamсреќасреќа
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 23:37
Не знам која е и не сакам да сознаам барем не додека не дојде време за дознавање...голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 00:51

Ima mnogu posesivni majki, ima mnogu posesivni devojki-zeni, se e do toa kakov spoj ke se napravi голема%20насмевка

Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 00:55
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Запознав овде една штипјанка, која е во врска со едно машко.Темава ке ја пишувам во нејзино име . Еве што се случило:Пред некој ден она беше на гости кај дечко и дома.Неговата мајка правела вечера , па ја поканија и неа.Е сега, и она е љубопитна ко мене, па чепкала во комплутерот на делко и.  И што се случува? забележала фолдер полн со слики од женски.....Ок, во ред тоа, она има доверба во него .Влегува мајка му на него и оваа и рекла:  види син ти колку убави девојки има во компјутерот ?  очекувала мајка му да каже:  ма остај, он само тебе те сака,,,,,бла , бла , бла.....И замислете мајка му и рекла: па што, нели се поубави од тебе: погледни ги ?Е сега моето прашање е: дали оваа претерала и како ке се чувствувате вие ако се најдете во слична ситуација  ?Е де и било здодевно, можеби сакала да најде некоја игричка и нашла нешто друго, да била некоја друга дечкото би се нашол во незгодна ситуација а не таа да трпи глупости од мајка му...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 01:29
мислам дека свекрва никогаш не се сака,само се почитува...............и мислам дека тешко е да ја речеш МАМО......(барем јас сега тоа го замислувам тешко,а тогаш сигурно уште повеќе)
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 01:31
Јас баба ми ја викам мамо.
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 01:42
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

мислам дека свекрва никогаш не се сака,само се почитува...............и мислам дека тешко е да ја речеш МАМО......(барем јас сега тоа го замислувам тешко,а тогаш сигурно уште повеќе)
ne e bitno kako ke ja vikas,vazno e da pokazes postovanje....a za sakanje....ne znam dali sinot nejzin ke go sakas dovolno za svekrvata da ne ti "smeta"
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 01:57
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Запознав овде една штипјанка, која е во врска со едно машко.Темава ке ја пишувам во нејзино име . Еве што се случило:Пред некој ден она беше на гости кај дечко и дома.Неговата мајка правела вечера , па ја поканија и неа.Е сега, и она е љубопитна ко мене, па чепкала во комплутерот на делко и. И што се случува? забележала фолдер полн со слики од женски.....Ок, во ред тоа, она има доверба во него .Влегува мајка му на него и оваа и рекла: види син ти колку убави девојки има во компјутерот ? очекувала мајка му да каже: ма остај, он само тебе те сака,,,,,бла , бла , бла.....И замислете мајка му и рекла: па што, нели се поубави од тебе: погледни ги ?Е сега моето прашање е: дали оваа претерала и како ке се чувствувате вие ако се најдете во слична ситуација ?


ej kakvi ste..od sve teatar pravite...pa se zezala samo zenata,ne mislela nisto loso
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 01:58
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Јас баба ми ја викам мамо.
i posle kazi se e vo red so nego
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 02:00
зависи и како е речено тоа...........иста реченица различно изговорена различно се прифака(ова требаше во зборови да го пишам)
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 02:00
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Запознав овде една штипјанка, која е во врска со едно машко.Темава ке ја пишувам во нејзино име . Еве што се случило:Пред некој ден она беше на гости кај дечко и дома.Неговата мајка правела вечера , па ја поканија и неа.Е сега, и она е љубопитна ко мене, па чепкала во комплутерот на делко и. И што се случува? забележала фолдер полн со слики од женски.....Ок, во ред тоа, она има доверба во него .Влегува мајка му на него и оваа и рекла: види син ти колку убави девојки има во компјутерот ? очекувала мајка му да каже: ма остај, он само тебе те сака,,,,,бла , бла , бла.....И замислете мајка му и рекла: па што, нели се поубави од тебе: погледни ги ?Е сега моето прашање е: дали оваа претерала и како ке се чувствувате вие ако се најдете во слична ситуација ?


ej kakvi ste..od sve teatar pravite...pa se zezala samo zenata,ne mislela nisto loso
..pa ribata sekogas od glava smrdi...a se sece opasotнамигнување..hello Makiголемо%20гушкање
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 02:03
granny
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 15:13
Pa vo slucajov jas voopsto ne bi ni zapocnala razgovor so majka mu za toa sto toj ima vo kompjuterot...se sto imam da kazam,ke mu kazam nemu licno...a majka mu mozam samo da ja pocituvam,se dodeka ne mi se mesha vo mojot zivot
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 16:40
eve lugje ke vi kazam eden moj primer...gi zasakav roditelite na deckomi poveke od sto gi sakam moite.. mn gi pocituvav...ama posle nekoe vreme svativ deka mi pravele samo lice.Se pravea demek koj znae koj se i sto se a ustvari nikoj i nisto svativ deka ne vredat...do vcera za majkamu bev dushicka srcence najmilo...sega sum glupa i bidala od ko raskinav so nego...Mi go skratija zivotot za 30 godini zaradi niv propadna nasata vrska...a kolku samo pravev za niv od sega svativ deka nikogas veke nema da se povrzuvam so roditelite na decko mi tolku mn i nikogas nema da gi potcenuvam moite od doma ... SITE PRAVAT LICE !!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.