IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Охрид
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Охрид

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 30>
Автор
Порака
emilija 90 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 776
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emilija 90 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:08
Originally posted by natalija natalija напиша:

Ете и риби ќе ловиме...LOLLOLLOLLOLLOL
Еми фала златичко Hug

 
HugHugHug
Big%20smilenema za sto,kje se banjameTongue
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:08
Jas imam jadici, mozam da ti gi pozajmam LOL
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:08
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Kalina ma deka ke me noses , na koe mesto ? Big%20smile u parkot li ? Big%20smile

a Nate obavezno da me snabdes so jadici i trski icrvci i seta oprema za da mozam na raat da lovam dodeka vie se banjate LOLLOLLOL

Мона со се ке те снабдиме само ти лови на раат.. само малку подалеку од нас на страна на карпа ке те ставиме да не не уловиш нас по грешка LOLLOLLOLLOL
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:09
[QUOTE=Mona Liza]Kalina ma deka ke me noses , na koe mesto ? Big%20smile u parkot li ? Big%20smile
 ne,ne,ne.....iznenaduvanje Tongue
kuliraj
Кон врв
emilija 90 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 776
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emilija 90 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:09
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

emilija_90 bas me izraduva, ja sum ljubitel na ribite i dobro e sto ima, oti sakam da gi probam i vkusam Approve
 
milo mi e za tebe ama jas voopsto ne podnesuvam ribi i ne gi jadam,onaa mirizbana nivna.........Dead
ama nema veze....LOL
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:09
LOL  ej Dana bas super Tongue  znaci i ti ke ni se pridruzis Big%20smile
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:10
Pa sekako.. jas ribi ne jadam ama ke moze da sedam kraj ezero i da sonuvam LOL LOL Embarrassed
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:10
Originally posted by emilija 90 emilija 90 напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

emilija_90 bas me izraduva, ja sum ljubitel na ribite i dobro e sto ima, oti sakam da gi probam i vkusam Approve
 
milo mi e za tebe ama jas voopsto ne podnesuvam ribi i ne gi jadam,onaa mirizbana nivna.........Dead
ama nema veze....LOL



abe ke gi namirisham so parfem za da ne ja osekjas mirizbata LOLLOLLOL
Кон врв
emilija 90 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 776
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emilija 90 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:11

Tonguesubo site od forum zaedno se banjaat i lovat ribiLOL

Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:11
dodeka Nate, Kalina i emilija_90 plivaat , Dana moze da vesla, a jas ke stojam na nekoja karpa i ke lovam ribi i pogledi LOLLOLLOLLOL
Кон врв
emilija 90 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 776
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emilija 90 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:12
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Originally posted by emilija 90 emilija 90 напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

emilija_90 bas me izraduva, ja sum ljubitel na ribite i dobro e sto ima, oti sakam da gi probam i vkusam Approve
 
milo mi e za tebe ama jas voopsto ne podnesuvam ribi i ne gi jadam,onaa mirizbana nivna.........Dead
ama nema veze....LOL



abe ke gi namirisham so parfem za da ne ja osekjas mirizbata LOLLOLLOL
 
LOLLOLLOLok
abe vervi nisto ne pomagaLOLLOL
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:13
Dana da vesla?? LOL Auu.. lelel.. ne, ne, Dana ke sedi na karpa LOL
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:15
Originally posted by Dana Dana напиша:

Dana da vesla?? LOL Auu.. lelel.. ne, ne, Dana ke sedi na karpa LOL



da i mozes da forografiras LOL
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:16
Убаво реков Педалинка... го најде човекот да весла LOLLOLLOLLOL
Ја знам Дана кај се мрда таа од карпаLOLLOLLOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 30>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.