IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Колку последователни оргазми може да доживее жена?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку последователни оргазми може да доживее жена?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 13>
Автор
Порака
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 10:16
tova broi orgazmi ili kontrakcii
koj ve znae
hahahahahhahaha
газење%20од%20смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 12:28
Originally posted by zeznata zeznata напиша:

Originally posted by MissSexy MissSexy напиша:

Ne znam kakov mentalen sklop imam, lesno svrshuvam i pri sex dozivevam nad 10 orgazmi , poneogas i squirtam .Po iskreno dravje

 
ajde koga veke si iskrena kazi ni kolku vreme trae toj sex?
i dali toa e so eden partner bez prekin ili............?
Edna partija poshten sex , nekolku turi 2-3 sati , so mali prekeni za pienje voda , dvata ne sme pushaci , taka da pienje , grickanje i krenemo jovo na novo.
najcesto pocnuva so teazing , dobra predigra kaj sto se napinam so celo telo , ne mi dopira vagina , a taa gori i posle mnogu brzo posle penetracija ili lizenje jas dobivam multipni ograzni , duri se imam i onesvestuvano . Imam solzi roneto od ubavo a klit mi bil cel napnat i bolel , treba uste ?
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 12:30
ne trebe
uf
sicko si znaeme sega
среќа

a za nesvestica pojma nemam so lek se zima- no znam mnogo smrdit


Изменето од anakin - 10.Септември.2007 во 12:31
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ТатаБрада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ТатаБрада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 12:33
Originally posted by MissSexy MissSexy напиша:

Originally posted by zeznata zeznata напиша:

Originally posted by MissSexy MissSexy напиша:

Ne znam kakov mentalen sklop imam, lesno svrshuvam i pri sex dozivevam nad 10 orgazmi , poneogas i squirtam .Po iskreno dravje

 
ajde koga veke si iskrena kazi ni kolku vreme trae toj sex?
i dali toa e so eden partner bez prekin ili............?
Edna partija poshten sex , nekolku turi 2-3 sati , so mali prekeni za pienje voda , dvata ne sme pushaci , taka da pienje , grickanje i krenemo jovo na novo.
najcesto pocnuva so teazing , dobra predigra kaj sto se napinam so celo telo , ne mi dopira vagina , a taa gori i posle mnogu brzo posle penetracija ili lizenje jas dobivam multipni ograzni , duri se imam i onesvestuvano . Imam solzi roneto od ubavo a klit mi bil cel napnat i bolel , treba uste ?
 
Па не знам кај се овие жени!! алал да ви е ... Дечковците ви се среќни!!!
Пошо вие сте среќни!!!голема%20насмевка
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 13:08
Ја сум разбрал дека можело и до 10 пати. Али не знам баш за тоа не ми се верува, ја кога сум бил со девојка повеќе од два пати се нема десено така да...намигнување
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 13:12
NIe zaedno svrsuvame
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 13:27
Originally posted by MissSexy MissSexy напиша:

Originally posted by zeznata zeznata напиша:

Originally posted by MissSexy MissSexy напиша:

Ne znam kakov mentalen sklop imam, lesno svrshuvam i pri sex dozivevam nad 10 orgazmi , poneogas i squirtam .Po iskreno dravje

 
ajde koga veke si iskrena kazi ni kolku vreme trae toj sex?
i dali toa e so eden partner bez prekin ili............?
Edna partija poshten sex , nekolku turi 2-3 sati , so mali prekeni za pienje voda , dvata ne sme pushaci , taka da pienje , grickanje i krenemo jovo na novo.
najcesto pocnuva so teazing , dobra predigra kaj sto se napinam so celo telo , ne mi dopira vagina , a taa gori i posle mnogu brzo posle penetracija ili lizenje jas dobivam multipni ograzni , duri se imam i onesvestuvano . Imam solzi roneto od ubavo a klit mi bil cel napnat i bolel , treba uste ?
 
ok e seto toa,no daj skrati malkuнамигнување.....nad 10 orgazmi(kolku pauza imavte vreme traenje vo rok na tie 2-3-casa)збунетост......onesvestuvanoзбунетостнамигнување
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 13:43
Originally posted by zeznata zeznata напиша:

Originally posted by MissSexy MissSexy напиша:

Originally posted by zeznata zeznata напиша:

Originally posted by MissSexy MissSexy напиша:

Ne znam kakov mentalen sklop imam, lesno svrshuvam i pri sex dozivevam nad 10 orgazmi , poneogas i squirtam .Po iskreno dravje

 
ajde koga veke si iskrena kazi ni kolku vreme trae toj sex?
i dali toa e so eden partner bez prekin ili............?
Edna partija poshten sex , nekolku turi 2-3 sati , so mali prekeni za pienje voda , dvata ne sme pushaci , taka da pienje , grickanje i krenemo jovo na novo.
najcesto pocnuva so teazing , dobra predigra kaj sto se napinam so celo telo , ne mi dopira vagina , a taa gori i posle mnogu brzo posle penetracija ili lizenje jas dobivam multipni ograzni , duri se imam i onesvestuvano . Imam solzi roneto od ubavo a klit mi bil cel napnat i bolel , treba uste ?
 
ok e seto toa,no daj skrati malkuнамигнување.....nad 10 orgazmi(kolku pauza imavte vreme traenje vo rok na tie 2-3-casa)збунетост......onesvestuvanoзбунетостнамигнување
Jas samo si kazav jas kako funkcioniram , bez kratenje , bez dodavanje , taka funkcioniram , jebiga среќа
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
baci Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај baci Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 19:53
so redoven seks vo tekot na edna nedela dali ke uspee barem ednas da dobie pravi orgazam i toa ako e iskrena da go priznae toa na partnerot ama ne mise veruva.........
baci
Кон врв
sara333 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara333 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 20:18
" i toa ako e iskrena da go priznae toa na partnerot"


pa zatoa ke si zboris so partnerkata t.e. taa ne bi trebalo da se cuvstvuva ponizuvacko ili da i bide sram (zatoa ste partneri) da ti kaze sto saka za da moze da se opusti dovolno, a i toj mora da znae kako da ja zapali i kako da go napravi toa sto taa go saka
Кон врв
MX-8441 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 69
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MX-8441 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 21:55
sara333
Сениор
Сениор

Регистриран: 17.Јули.2007 Онлајн статус: Онлајн
Пораки: 214


Еве го одговорот.
Сара вели 333, 
па да и веруваме.
,,NEMA MIR DODEKA TERORISTITE SE SHEETAAT SLOBODNO,,
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 21:54

Vaka se do psihata i do partenerot sekako, moze i se imalo slucuvano znaci da se dostigne brojaka 10 orgazmi megjutoa samo prviot e vistinsko uzivanje dodeka drugitae traat pokratkoголема%20насмевка i posle toa kraj tri dena nema stanuvanje od krevet...........zaradi zdravstveni pricini,.... upala,..... bolka.... cuvstvo na presusenost........газење%20од%20смеење

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2007 во 02:04
Ma koj da gi znae dali se prepravaat ili ne , kaj masko se gleda, kaj zena se pretpostavuva
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2007 во 13:49
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ma koj da gi znae dali se prepravaat ili ne , kaj masko se gleda, kaj zena se pretpostavuva
 
Kaj vistinskata zena se CUVSTVUVAAT vistinskite orgazmi
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,111 секунди.