IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Што би им кажале на професорите ??
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што би им кажале на професорите ??

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 32>
Автор
Порака
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 20:06
Професоре, имаш предрасуди кон религијата....Во никој, ама баш во никој случај таа не може да влијае на мојата објективност во истражувањата на општествената стварност....
МИР со сите
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2009 во 23:02
Profesorke se nadevam i vtoriot kolokvium ke bide kako prviov.A za toj vetuvam ke naucam poveke
Кон врв
IzGubEnA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IzGubEnA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2009 во 23:07
Profesorke...ako tolku mrazite deca kolku sto kazuvate sto ne dadete otkaz

Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2009 во 11:08
Originally posted by IzGubEnA IzGubEnA напиша:

1


Tebe itno ti trebaat casovi po matematika... Uf kako ne sum poblizu so zadovolstvo ke ti pokazev deka mozes da ja zasakas matematikata.... I jas ja mrazev ama sepak so tek na vreme ja zasakav do tolku sto koga bev gimnazija zapisav matematicki smer...
Кон врв
lane62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 7583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lane62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2009 во 11:33
casovite po fizicko da ne gi menuvaat za matematika ili makedonskiлутина
Daj više odmora jeziku nego rukama!
Кон врв
G1RL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај G1RL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2009 во 19:24
PROFESORE AJ BAREM EDNAS OBJASNETE JA LEKCIJATA KAKO STO TREBA I ODGOVORETE NA PRASANJATA A NE DA VIKATE KE SI NAJDETE VO KNIGATA IIIIII DA NE ZABORAVAM 4ASOT VI E DOSADAAA .......
Кон врв
elektro Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 07.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elektro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2009 во 22:14
so ke receme Nema so sekoj po svoe sekoj predava na negov nacin sekoj tera po svo e nekoii pa ne gi interesira
>< POLICE LINE DO NOT CROSS ><
Полиција =D
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2009 во 09:47
krivo mi e shto ne bev polosh ,..sprema nekoi od vas!намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
ThePPPTrooper Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
АнтиКомунист..

Регистриран: 12.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ThePPPTrooper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2009 во 10:06
Професорке по Македонски јазик и мој класен раководител 4 години, со задоцнување ВИ БЛАГОДАРАМ.

Сега ги разбирам сите скриени пораки во Вашето 'дрско', отсечно и строго однесување...Ви благодарам за сите поуки и за зборовите кои ми ги упативте последниот час...

можеби како 'средношколци' не ни се допаѓаше Вашата строгост но тогаш не разбирав дека се што сакате е да постигнете одредено ниво на дисциплина и одговорност во моето однесување...

само сакам да Ви кажам дека до некаде успеавте и во секој неврзан разговор со другарите од средно, јас секогаш зборувам позитивно за Вас и ветувам дека ќе надоместам за сето тоа детско однесување и ќе ги прочитам книгите што ги пропуштив, а се важни за развивањето на свеста кај младиот Македонец...Црно Семе, Големата Вода, Пиреј...

уште еднаш благодарам!

Those who wants to live, let them fight, and those who does not want to fight in this world of eternal struggle, do not deserve to live!
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2009 во 19:52
Bolje da ne kazam sto bi im kazal

Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2009 во 16:19
добро бе професорке... една писмена не можете да ја истерате како што треба...... лутинаморавте... ,,подршка,, да си викнете....... изненадување 
Кон врв
DDarko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Миротворец

Регистриран: 14.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4356
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DDarko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2009 во 17:20
Учителкеее те сакамееее.голема%20насмевкаголема%20насмевкаголемо%20гушкање
Кон врв
IzGubEnA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IzGubEnA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2009 во 23:34
uste dve nedeli ke ve trpam...posle koj ve vrti

Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2009 во 00:31
Nemora vasite frustracii od studentskite denovi da ni gi prenesuvate na nas
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 32>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.