IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Го сакаш,а тој е во врска
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Го сакаш,а тој е во врска

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3456>
Автор
Порака
sanjago4e Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanjago4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 22:18
a do koska ne veruvam taa mu sega nova zenska ne veruvam ama jas poveke go sakam
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 22:20
Еве вака сеа ке ви каже нешто дада Блу.
Еднаш у живот сакав до коска. После таа љубов болна легнав шо се вика.
Затоа сеа 16 очи отворам и од тогаш колку и да сакам некого знам дека се поминува-па и љубовта. Чим таа љубов можев да ја заборавам-се друго и секој друг е мачкина кашлица. Секое чудо за три дена.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 22:22
Јас со сигурност тврдам дека љубовта е минлива како секоја зависност.
И дека е само илузија и адикција предизвикана од процесите во нашиот мозок.
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 22:23
токму така зајди сонце
еве малечка чуј ја песнава и после неа ке виш дека нема да го сакашголема%20насмевка

http://www.youtube.com/watch?v=exzqbr01yf0

дефинитивно ке го сакаш ерик клаптон тогаш голема%20насмевка

Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
sanjago4e Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanjago4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 22:23
dada blu i jas sakav eden ama go zaboraviv ama za toa mi trebase vreme i toa 5 god a ja ne planiram da cekam pa tolku vreme za ovoj sega so go sakam
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 22:25
еееееееее и ја тој шо го акав ме побара за жена..... наводно мажечка на пролет. ама џабе е се коа еднаш нешо со цело срце си го сакал а потоа некој го скршил....џабе е веке
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 22:31
Вака малечка...собери храброст ако знаеш кај излага или сл.
Излези и ти таму земи микрофонот или викни на глас да пееш ова..
http://www.youtube.com/watch?v=LoTdmbNNEz0&feature=related
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
sanjago4e Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanjago4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 22:33
hahah znam kako ne ama da peam jas za nego pred site nema moze nasamo da mu ispeam
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 22:34
Originally posted by sanjago4e sanjago4e напиша:

hahah znam kako ne ama da peam jas za nego pred site nema moze nasamo da mu ispeam
чоече ја пред цела маракана пеев изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување и те како ке пееш ако го сакаш задоволство
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
sanjago4e Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanjago4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 22:45
da ke bidam nezna ama ako toj ja odbere nea i togas i na nego treba eden mikrofon da mu udram
Кон врв
sanjago4e Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanjago4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 22:48
e moze da me odbie ako ja saka ne poveke od mene
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 22:50
Originally posted by sanjago4e sanjago4e напиша:

e moze da me odbie ako ja saka ne poveke od mene
немал време да ја засака кој знае колку и сама кажа мала трепкање ајде уклучи малце сексапилот и тргнувај да го ќариш. следен пат ко ке те видам овде ако не си го ќарила имаш бан од мене 2 дена голема%20насмевка (се зезам)
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 22:51
Originally posted by sanjago4e sanjago4e напиша:

e moze da me odbie ako ja saka ne poveke od mene


Самоубиствен став.
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
sanjago4e Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanjago4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 22:54
a sigurna sum deka ne ja saka oti mu e nova zatoa a taa ne e tuka se gledaat na eden mesec
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3456>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.